STOP Skaryszew

To zdjęcie to ja już widzę chyba od kilku lat 😉
Kto się wybiera? Ja na 99% jak pogoda nie nawali.
ja też mam zamiar być
Ja ja ! Jak tylko znajdę transport...  😎
I my też będziemy.  🙂
Spotkanie RV-towe?
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
13 lutego 2015 12:35
Ja w tym roku nie mam szans, żeby pojechać, ale chętnie udostępnię Wasze zdjęcia na Stop głupocie 😉
Kurczak, szkoda. Ja co nie będę w nocy, dopiero gdzieś koło 8-9 i z wózkiem 😉
W tym roku, jak akurat choć raz mam wolne to muszę córkę na obóz w poniedziałek oddelegować. Co za pech!!!
już oszołomy zaczynają działać, Tara, Viva, jak to czytam to znowu wierzę, że oni coś dziwnego biorą.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
13 lutego 2015 17:08
bera7, no właśnie ja się z wózkiem boję, bo widziałam co tam się dzieje szczególnie nocą, a najfajniej według mnie jechać właśnie w nocy. No nic, za rok mam nadzieję, że odrobię 😉
Cierp1enie, aż by się chciało wiedzieć skąd to mają 😉
jak co roku od 6 lat - będę  🙂

Kurczak, z wózkiem między konie pchać się nie będę. Pojedziemy na czas pokazów, tam będzie bezpieczniej, poszwędamy się po alejce kupieckiej, mam zaplanowane małe zakupy i wracamy.
Chętnie poznam re-votowiczow, bede z Tulipe de Moscou na pokazie 🙂
ja chyba dam radę pojechać jednak! Ale dojadę dopiero ok 10. co tam jest jeszcze zaplanowane oprócz pokazu zimnokrwistych ( tzn to też bym chciała zobaczyć, ale nie wiem, czy zdążę)
omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
21 lutego 2015 04:15
Przepraszam na chwilę powrócę do kur i przykładu z ich reakcją na "egzekucję" wspołplemieńca. Hm... Biorąc pod uwagę reakcję ludzi na egzekucje (nawet oglądane w  mediach) to gatunek nasz aż się prosi o eksterminację 😉. Do czego zresztą całkiem sam dąży 😉. Bo reakcje gatunku homo sapiens bywają wręcz entuzjastyczne... Taki ot a propos porównywania reakcji gatunków na śmierć jednego z osobników. A druga sprawa- zieloni chcą by koń zyskał status zwierzęcia towarzyszącego. No pies ma, i kot... Tyle cierpienia ile doznają to chyba mało który rzeźny koń zaznał w swoim życiu... Można rzec broń Boże konie przed tym statusem...
Szukam chętnych na wyjazd na wstępy z okolic Łodzi. 5 miejsc w aucie, podróż raczej w komforcie 😉 jeśli nie znajdę chętnych to nie pojadę, bo szkoda wozić powietrze.
Jednak nie bede, dziecko mnie zarazilo i ledwo zyje...
Czytam te komentarze i aż włos się jeży  🤔
Ci ludzie poważnie mówią, żeby zabić albo conajmniej okaleczyc wszystkich którzy tam przybywają  🤔
ha ha a ja dodałam komentarz "nie rozumiem tego, jak można od kogoś wymagać przestrzegania przepisów i karać za wożenie nieprzepisowej liczy koni w przyczepie, jak sie samemu tego nie przestrzega!!!" który w jednej sekundzie został usunięty. Dobrych mają menadżerów dbających o wizerunek firmy 🙂

cofam- pokazał się mój wpis  😀iabeł:
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
23 lutego 2015 21:08
mój tez znikną 🙁
Trzeba przyznać moderacja u nich czuwa 24/7 hehe
Żeby nie było oto mój komentarz
Biczowa, oooo co za szok... 🤔 odpisali Ci coś?
Averis   Czarny charakter
23 lutego 2015 23:09
Mimo wszystko dodałabym, że to chodzi o roczniaki 🙂
Mimo wszystko to niebezpieczne i niezgodne z przepisami.
Ciekawe czemu konie wybrane przez fundacje wydają się być w szlachetnym typie, zadbane i nie oblepione zewsząd kupą czyli takie które w życiu hodowca nie sprzedałby na mięso i które znalazłyby potencjalnych nabywców w szybkim tempie.    😎
To tez wczoraj napisałam i mój komentarz zniknął 😉
Roczniaki ze szczotami na nogach to mało szlachetny typ... Hodowca, który hoduje mięsne konie to niekoniecznie syfiarz co konia przed sprzedażą nie wyczyści. Głupi nie jest😉
A co do szybkiej sprzedaży potencjalnym nabywcom... Hmmm. Otwieram OLX i 80% koni to grubasy mięsne. W polu i bryczce ich nie widzę. Czasem coś tam w lesie poszura. Na parkurach, czworobokach tudzież rekreacji raczej niet. Szacun dla Osadkowskich za łamanie stereotypów, ale to nikłe zachowania.Chyba jasne kto jest owym potencjalnym nabywcom🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się