KOWALE

jacyś kowale z okolicy środy śląskiej/leśnicy dojeżdżający którzy w krótkim terminie mogliby przyjechać do rozczyszczenia?


Wojtek Karmelita 721263110
Polecicie mi jakiegoś dobrego kowala w Lublinie, lub dojeżdżającego? Chodzi o korekcyjne kucie przodów.
Ma ktos moze nowy numer do podkuwacza Piotra Okły z Warszawy?
numer jest ciągle ten sam 🙂
Paweł Górecki- polecacie?
Lub czy mozecie polecić mi kogos, kto wyprowadzi mi konia na prosta, ktory ma całkowicie ścięte ściany i katy wsporowe. Wołomin i okolice.
To jest strona p. Pawła
www.facebook.com/Werkowanie
A Grzesio Pisarek nie chce się tego podjąć?
Szukam kogoś, kto zna sie na korytach i ma pojęcie. Naturalne werkowanie rowniez wchodzi w grę.
czy ktoś zna dobrego kowala dojeżdżającego do Lublina? Ale takiego naprawdę godnego zaufania.
gorsja   Siwe szczęście :)
03 marca 2015 20:05
Witam. Szukam dobrego kowala z woj. swietokrzyskiego/malopolskiego strugajacego naturalnie badz klasycznie. Polecacie kogos?  :kwiatek:
Gniadata   my own true love
04 marca 2015 16:14
Paweł Górecki- polecacie?
Lub czy mozecie polecić mi kogos, kto wyprowadzi mi konia na prosta, ktory ma całkowicie ścięte ściany i katy wsporowe. Wołomin i okolice.


I jak, Caira, korzystalas w koncu z uslug p. Góreckiego? Szukam kogos kto by mi spojrzal fachowo na konia, nad struganiem naturalnym tez sie powaznie zastanawiam wiec fajnie byloby miec jakas opinie  :kwiatek:
Gniadata, tak, był u nas Pan Paweł. Jestem pod wrażeniem, ogromna wiedza, widać fach w rękach. Zdecydowanie polecam!
Gniadata   my own true love
14 marca 2015 21:14
Super, dzieki wielkie! 😀
Witajcie! Potrzebuję namiary na dobrego kowala. Woj.Mazowieckie,Radom. Może być oczywiście z okolic,byle by tylko dojechał 🙂
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
30 marca 2015 09:20
Potrzebuje kowala z woj. mazowieckiego. Najlepiej okolice Przesnysza, Mławy, Chorzel, Ciechanowa. Werkowanie 3 koni.PILNE!!
Alicja_8, nie wiem czy juz znalazlas kowala.
Ale ja do werkowania polecam Piotrka.
Dobrze robi i ma podejscie do koni
500757098
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
29 kwietnia 2015 08:12
Potrzebuję jakiegoś mądrego, otwartego kowala, który będzie chciał wejść w dialog z osobą werkującą naturalnie ( czytaj prawidłowo ).
Potrzebuję go w okolicy Sławna.
Byłabym wdzięczna za informacje  :kwiatek:
więcej tu pytań niż odpowiedzi, ale podbijam i również pytam 🙂

Poszukuję kowala, który poprowadzi kopyta naturalnie. OKOLICE WARSZAWY
Proszę o pomoc! 🙂
jak chcesz prowadzić kopyta naturalnie to raczej nie ten wątek , chyba że naturalnie u ciebie znaczy boso 🙂
tutaj szukamy kowali tradycyjnych , na wątku naturalna pielęgnacja kopyt - naturalnych
blucha tam też nie uzyskałam odpowiedzi 🙁
Chodzi mi o prowadzenie kopyt trzeszczkowca (tak, boso :P). Szukam kogoś kto dojedzie pod Warszawę do jednego konia. Naprawdę ciężko znaleźć  👀 Po prostu osoby godnej polecenia z indywidualnym podejściem  :kwiatek:
bo twój wpis w tamtym wątku nie jest zbyt jasny , a w dodatku napisałaś ze szukasz super kowala  🤣
zapytaj tam w prosty sposób kto w okolicy jest polecany i może dojechać .
Super, dobry, polecany kowal z okolic Warszawy. Co jest niejasne? Proszę o odpowiedź osoby, które mogą polecić.
Wzięłam kontuzjowanego emeryta z litości, nie mam pojęcia jak to wygląda więc pytam. Proszę o pomoc, bez przemądrzania się. Nie wszyscy muszą się znać tak dobrze jak Ty. Kto pyta nie błądzi, a od doświadczonych najlepiej czerpać wiedzę. Kowal zajmuje się tylko podkuwaniem? Bose konie również potrzebują kowala więc temat KOWALE nadal wydaje mi się odpowiednim miejscem.
gosiunia811,
Skontaktuj się z Pawłem Góreckim
https://www.facebook.com/Werkowanie
Edit:
podaje nr tel, bo chyba nie ma na stronie
516-421-236
Dziękuję bardzo!  :kwiatek: 😅
Już umówione, bardzo mi pomogłaś  👍
Hej! Czy znacie sensownego kowala, który dojedzie w okolice Solca Kujawskiego- dokładnie stajnia na Wypaleniskach? Do zrobienia mam konika polskiego a mój kowal z tygodnia na tydzień przekłada wizytę 😕
Witam. Potrzebuję pilnie kowala z okolic RADOMIA. Ktoś coś kojarzy?  Nie interesuje mnie p.Baran gdyż potrzebuję konia podkuć a wymieniony pan DOBRZE jedynie struga oraz nie interesuje mnie p.Wdowski gdyż zakończył on już pracę w zawodzie kowala 🙂
noneczka98,  w okolicach Radomia regularnie pojawia się Ciołek. Przez długi czas szukałam sensownego kowala, który bierze rozsądne pieniądze, ale się nie udało. Kowale, o których wiem, że robią dobrze, nie chcieli przyjeżdzać do jednego konia, a Ci co byli nie są godni polecenia. W tej chwili, moim zdaniem, najrozsądniejszym rozwiązaniem jest wzywanie Ciołka.

Aha, przypomniałam sobie, że jeszcze do jednej stajni przyjeżdża Ufnal, może zgodziłby się przyjechać do Ciebie.
ewuś a może jakieś namiary na tych panów. Ja również z Radomia więc może zgadamy się z koleżanką i do dwóch koni już przyjedzie chętniej? 🙂

EDIT: znalazłam numery w innym wątku,ale Ciołków jest dwóch. Wiesz może jak ten Twój ma na imię lub znasz numer telefonu?
Reyline, do nas przyjeżdża Jan Ciołek. Numeru nie mam, bo zawsze umawia się z nim właścicielka stajni. Do Ufnala mam ten numer, który jest w forumowej bazie. Co do ilości koni, to musisz dzwonić i sama rozmawiać.
Czy mógłby mi ktoś polecić dobrego kowala dla koni zimnokrwistych z woj. mazowieckiego? Z góry dziękuje
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się