wasze ulubione seriale

Facella ok, czekam. 😀 Skończyło się piosenką z pendrive'a długopisowego, a następny odcinek to sprawa z tym małym bobasem i ani słowa o sobowtórach. Przecież to się w ogóle kupy nie trzyma. 🤔wirek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 lutego 2015 20:26
Ahhhh to już pamiętam! Tak się miało skończyć, więcej mogę Ci powiedzieć na pw, bo nie chce tutaj spoilerować.
Wie ktoś gdzie można obejrzeć Desperate Romantics z napisami chociaż?
Bischa   TAFC Polska :)
07 lutego 2015 19:07
Kochani, poszukuję strony gdzie będę mogła w spokoju oglądać "Kości", bez limitów, płacenia za bezlimitowość, bez potrzeby podawania numeru telefonu, PIN-ów i innych tego typu bzdetów.
Iitv.info? Trzeba się zarejestrować, ale nie trzeba płacić 🙂
Bischa, na kinomanie? na iitv da się, ale jak masz te mocno starsze odcinki, to generalnie zostają już same "płatne" serwery. Chyba że się wyrobisz do ok 14. Wtedy jeszcze za darmo się da.
na seansik.tv i serialeonline.pl też jest za darmo
Torrenty! + ściągnięcie napisów. U mnie to trwa 15 min, a mam serial w dobrej jakości 🙂
Ewentualnie zalukaj.tv, ale to już nie ta jakość
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 lutego 2015 07:23
Jeeeeeju robię się piekką pałą, wczoraj buczałam na Sherlocku  😵 😂
a ja się coraz bardziej rozczarowuje TWD.. Juz od tego sezonu było coraz gorzej, no ale ten powrót po przerwie to już totalna katastrofa. Chyba przestanę oglądać
To już od dawna jest katastrofa. Ja oglądam tylko dla Damona. 😁
flygirl, haha, nie tVd tylko tWd-> the walking dead. Pamiętniki to dno było od początku 😉 A Vampire jest przez V nie przez W :P
Najnowszy odcinek TWD faktycznie kiepski...Ale za to Suits jest 🙂
xxagaxx, ojjj, nie od początku! 😀 sezony 1-3 lubiłam, potem zaczęło się psuć. Albo zmienił mi się serialowy gust 😉

A co do Suits... 😍 tęskniłam
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
10 lutego 2015 15:56
Ja serce do TWD straciłam już w drugim sezonie... jakoś nie podszedł mi ten serial.
xxagaxx haha, to wszystko jasne. 😀

Jestem już na bieżąco z Castlem, więc biorę się za Mentalistę. 🙂
matko, ja nawet nie wiem na którym odcinku Suits się skończyło. Muszę sobie przypomnieć 😀
Czy ktoś ogląda Wspaniałe Stulecie, ale nie na tvp tylko z wyprzedzeniem na yt?
Parę dni temu zaczęłam oglądać z mężem American Horror Story i powiem, że wciąga 😁
Straszne nie jest, ale fajnie pociągnięta historia. Bywa zabawny, bywa z dreszczykiem. Szybko rozwijająca się historia, bez dłużyzn, wciągająco 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
14 lutego 2015 23:59
Obejrzałam właśnie ostatni(czwartkowy w sensie) odcinek "Chirurgów"... boże, jak ja się spłakałam 🙁 Łzy mi ciurkiem leciały... 🙁
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
16 lutego 2015 13:37
CzarownicaSa, a myślałam, że tylko ja tak ześwirowałam  🤔wirek:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
16 lutego 2015 13:46
Chyba wszyscy ryczeli.
Odkryłam coś wspaniałego - Galavant  😍 😍 Rewelacyjny serial, największy minus to to, że odcinki są 20 minutowe i sezon miał ich tylko 8  🤬
To ja jestem chyba jakaś dziwna, bo ja nie płakałam. 😉
Ogląda ktoś  Better call Saul i wyjaśni mi dlaczego Chuck wyrzucił telefon? (chyba mnie coś ominęło)  👀
lotka13, ja obejrzałam wczoraj pierwszy odcinek, z sentymentu dla Breaking Bad. Szczerze? Nie chcę mi się oglądać kolejnego, wiało nudą, siedziałam na telefonie 🙄 Jak drugi odcinek? Oraz Twoje nastawienie do tego serialu? 😀
lotka13, nie wyjasnili, ale on ma chyba jakas chorobe (na moje oko psychiczna) i unika prądu i elektroniki, pewnie go śledzą satelitą 😉

Pewnie będą wyjaśniać z czasem. Mnie sie całkiem serial podoba, choć praca kamery równie okropna co breaking bad, to lubi i aktora i tą postać.
Bay, według mnie drugi odcinek jest lepszy.  Breaking bad na początku też jakieś super nie było, a potem...  😜

Marzena, dziękuję za odpowiedź 😉 Bo trochę zmyliła mnie ta scena i wcześniejsze zostawianie telefonu w skrzynce.
Ogląda ktoś Resurrection?
Wiecie gdzie można obejrzeć "Desperate romantics" chociaż po angielsku? I wiadomo coś na temat "Poldarka"?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się