Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

emptyline   Big Milk Straciatella
15 lutego 2015 21:49
Moon, Klami, ale przecież w tym czapraku nie am brązu tylko grafitowy. To jest blue z Next Generation. 🙂

wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
15 lutego 2015 21:51
emptyline, upss! Serio? Nie przyuważyłam, kiepski ze mnie szmatoholik!  😁
Hmm, xxagaxx, to Ci powiem że ciężki orzech... W sumie to brąz i tak by pasował, skoro masz brązowy frak i skórzaną część sprzętu... ;-)
wątek zamknięty
Lalka w Ance (nie pamiętam jaki kolor  :icon_redface🙂


i Szymek w tegorocznym Eskadronie

wątek zamknięty
Kayri, tyle ze to nie ta kolekcja jak rozumiem. To z Linku to Classic 2014, a czaprak NG 13. Myślicie że kolor ten sam?

Dzięki dziewczyny ale brązowe mam. Chciałam zaszaleć właśnie z niebieskimi 😉
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
15 lutego 2015 22:29
Tulipan
Szymek wygląda obłednie!!!  😍 😜
wątek zamknięty
wątek zamknięty
kidczekaj w cottonie grey super, jak dla mnie to szarości są najlepsze dla gniadych 🙂
wątek zamknięty
Hej, wie ktoś kiedy przeceny na niciaki? A może gdzieś są? To pilne, bardzo chcę upolować cottona popcorn dla skarogniadosza 😉
wątek zamknięty
xxagaxx a gdybyś chciała jednak grafit to tu masz: http://konik.com.pl/nauszniki-eskadron-next-lato-2013
wątek zamknięty
Dzięki wielkie dziewczyny :kwiatek:
wątek zamknięty
tulipan, ale super Szymkowi w tym eskadronie, bardzo zyskuje na koniu!
wątek zamknięty
A do mnie dziś przyszły nowe szmatki  😍
No i największy prezent jaki mógł mi się trafić, to niciak w rozmiarze full z kolekcji Marine-Pink-Rosa  😜
I ciąg dalszy mojej różowej kolekcji neon pink i tegoroczny niciak 🙂 
Teraz tylko trzeba poczekać na pogodę i robić sesję  🏇
wątek zamknięty
Bacik90 ale obłęd 😜 czekam na fotki na modelu 😉

Wpadam tu w sumie z pytaniem co się stało ze szmatoholikami? Od dawna nie są dodawane nowe zdjęcia ... Może mogłabym jakoś pomóc jeśli załoga nie ma czasu i rozruszamy najlepszą stronę świata? 😀

edit: literówka 😡
wątek zamknięty
Bacik90, wow, kropki aż się mienią w oczach 🙂
srokate, założycielka galerii chyba po prostu nie ma już na nią czasu 🙂 już kilka razy była o tym mowa, pomoc w prowadzeniu także była proponowana 😉
wątek zamknięty
srokate, założycielka galerii chyba po prostu nie ma już na nią czasu 🙂 już kilka razy była o tym mowa, pomoc w prowadzeniu także była proponowana 😉


Szkoda, fajnie by było ruszyć od nowa. Poszłoby szybko, bo jak widać rąk do pracy nie brakuje. 🙄
wątek zamknięty
Bacik90, ale fajne! Zazdroszczę.
wątek zamknięty
Bacik90, ale piękne 😍
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
16 lutego 2015 19:09
srokate, harja, a może warto w takim razie założyć nową stronę dla szmatoholików? Może jest tu ktoś, kto fajnie ogarnia strony - i wtedy same byśmy dodawały nowe zdjęcia, bo szkoda żeby tyle fajnych fot się marnowało 🙂

Ja niestety ogarniam ten temat w bardzo podstawowym stopniu, mogę zrobić samo wyświetlanie zdjęć, ale wyszukiwarki niestety nie.
wątek zamknięty
Livia, niestety nie ogarniam takich stronek, nie potrafiłabym tego zrobić 🙁 Ale jeśli jest ktoś, kto by się podjął, mogę pomóc z wrzucaniem/przycinaniem/rozjaśnianiem/podciągnięciem kolorów etc 😉
Chociaż powiem szczerze, że szkoda trochę tej starej galerii, tyle fajnych zdjęć już jest tam nazbieranych, posegregowanych...
wątek zamknięty
Zairka  :kwiatek:

harja fajnie, że się podoba  🙂 Jeżdżę głównie w czarnym, granacie, brązach i beżach i to połączenie to już dla mnie maksimum szaleństwa  😁
wątek zamknięty
Bacik90, cudowneee! 😍 Szkoda, ze nie mam kobyly.  🙄
kidczekaj, szarosci na gniadych...  💘

wrzucam winterreda w baardzo mocnym słońcu. 😎

wątek zamknięty
lalasatan, czaprak jak czaprak, ale zauważyłam że Twój koń coraz lepiej wygląda 🙂
wątek zamknięty
lalasatan, to samo chciałam napisać. Aż idzie zauważyć czaprak a nie chudość konia 😉 Oby tak dalej ;D
wątek zamknięty
lalasatan Lejt wygląda już jak mały pulpecik albo kluseczka a nie kij od szczotki 😍
wątek zamknięty
dzięki  :kwiatek:
lalasatan faktycznie Twój Rumak już lepiej wygląda 😀 ja bym go teraz widziała w czekoladowej ance ( jak jest ogolony )  💘
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
16 lutego 2015 20:03
pokazywałam już tu mój ulubiony komplet Caball?
nauszniki:

i całość:

wątek zamknięty
Bacik90, Dżastin, xxagaxx, Hellgirl, dziękuje wam bardzo.  :kwiatek: 
Bacik90, kusząca propozycja. 😀
Ktoś, bardzo klasyczny i elegancki komplecik.

Dziewczyny, jak myslicie eskadronowa dereczka XL bardzo bedzie wisiec na koniku nosącym eLeczkę?  😡

edit. Zapomnialam napisac o Ktosiu. 🙄
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
16 lutego 2015 20:23
ja sama jeszcze nie wierze ale dzieki Sivens  :kwiatek: spełniłam swe marzenie  😍 😜
wątek zamknięty
Zairka  😉 pokaż lepiej na modelce
wątek zamknięty
Zairka, ale poszalałaś 😀
Ktoś, jesteś największą fanką granatów jaką znam 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.