Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

Strzyga, następnym razem będę pamietać... 😉

asds, wszystkie są takie.. 'piekne' ale tamto bylo wybitne haha.. Że tym ludziom nie wstyd...

wątek zamknięty
wątek zamknięty
i ten komentarz: "bufory jak trzeba" 🙄
skad sie takie stworzenia biora?
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
14 kwietnia 2009 20:30
kori strasznie by dopisać "bufory rak trzeba szkoda ze twarz nie"  😉
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
14 kwietnia 2009 21:27
Brzask dobre XD !!! BUAHAHAHA
wątek zamknięty
Sylvester Stallone
04.04.2009 18:30
ramionczko ci spadło bo masz duze piersi 

komentarz spod innego zdjęcia tej panny...
wątek zamknięty
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
15 kwietnia 2009 18:29
o matko i córko  😲
wątek zamknięty
każdy się kiedyś uczył,  skakał krzyżaczki i wyglądał być może gorzej. A duma z pierwszej przeszkody czy pierszego galopu jest rozpierająca. Dlatego uważam że komentarz na n-k jest nie na miejscu...
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
16 kwietnia 2009 08:10
juz jasne, ale trzeba też wiedzieć czym się chwalic. Ja bym się tym nie chwaliła, choćby był to mój pierwszy skok (który też przecież nie był idealny).
wątek zamknięty
każdy się kiedyś uczył,  skakał krzyżaczki i wyglądał być może gorzej. A duma z pierwszej przeszkody czy pierszego galopu jest rozpierająca. Dlatego uważam że komentarz na n-k jest nie na miejscu...



tylko gdy ktos taki uznaje sie prywatnie za alfe i omege jezdziectwa to troche wstyd.
wątek zamknięty
widziałyście to?! nasza-klasa zeszła na psy. można oceniać zdjęcia.
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
16 kwietnia 2009 15:22
A nie mowiłam, że nasza-klasa chce dorównać fotka.peel?
wątek zamknięty
coraz mniej mi sie to podoba. ocenianie zdjec? jakies osobne albumy? zenada jak dla mnie  🙄
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
16 kwietnia 2009 15:57
widziałyście to?! nasza-klasa zeszła na psy. można oceniać zdjęcia.

o kurczaki  😲 ostatnio na nk w ogole nie wchodzilam, a po tym co teraz przeczytalam to juz chyba nie zajrze na te strone przez kolejne tygodnie.
jeszcze niech zrobia liste: najlepiej oceniane w tym tygodniu, w tym miesiacu itd  🤔wirek:
wątek zamknięty
ja nawet nad usunięciem się zastanawiam, bo to się niedługo taki "nastolatkowy" portal zrobi. Już te konta fikcyjne były głupim pomysłem, a to? 🙄
wątek zamknięty
za każdym razem jak wchodzę na naszą klasę to sa jakieś nowe opcje i potem się w tym wszystkim gubię  😁
wątek zamknięty
Wkurza mnie niemiłosiernie to ocenianie zdjęć, wyłączyłam więc opcję. Jak bym chciała, żeby ktoś dawał oceny moim zdjeciom, to bym sobie założyła profil na Fotce. Po tym portalu spodziewałam jednak  sie czegoś więcej, a widzę, że dramatycznie zniża się do poziomu ww. portalu 🤔
wątek zamknięty
można to wyłączyć? dobrze wiedzieć  😁
wątek zamknięty
Można, można 🙂 Gdzieś w ustawieniach profilu (Preferencje) jest opcja m.in. ,,Nie chce korzystać i widzieć funkcjonalności "Opinie"" I w Prywatności można zaznaczyć sobie, czy sie chce, aby wszyscy oceniali fotki 😉 Pierwsza rzecz, co zrobiłam po wejściu na NK to wyłączyłam tę opcję.
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
16 kwietnia 2009 16:35
Magwis dobrze, ze nam to powiedzialas  🙇 juz sobie wylaczylam obie funkcje (albumy i oceny) 🙂
wątek zamknięty
patataj   tyle smaku - we fraku
16 kwietnia 2009 17:08
każdy się kiedyś uczył,  skakał krzyżaczki i wyglądał być może gorzej. A duma z pierwszej przeszkody czy pierszego galopu jest rozpierająca. Dlatego uważam że komentarz na n-k jest nie na miejscu...

http://nasza-klasa.pl/profile/9718475/gallery/album/2/27
Przy tym zdjęciu też uważasz, że "każdy się kiedyś uczył..." ? Jak dla mnie ktoś po prostu szpanuje że skaczę itp. .
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
16 kwietnia 2009 17:22
Edytka, Plus kolejna płatność - gwiazdki dla najwyzej ocenianych za 35 zł 😁 - to przecież niezbędny element serwisu 🤔wirek:

Ludzie, ja chyba skasuję konto... o.0
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
16 kwietnia 2009 17:52
Też mam na to ochote. Jak zobaczyłam te oceny zdjęć to padłam. Żenada. Szkoda, że pierwotny zamysł NK już się ulotnił. A może tak na prawdę nigdy go nie było?
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
16 kwietnia 2009 18:05
Ja na nk już ma poblokowane wszystko. od for po galerię.
Na początku był fajny serwis, a teraz? ... Bez komentarza.
wątek zamknięty
Ha! Ja nie chwaląc sie nie mam konta na nk:P Chyba nie jestem zbyt trendy:/
wątek zamknięty
nie martw się, my tu też nie jesteśmy do końca trendy bo nie za bardzo widzimy w tym wszystkim sens... ale czasem się to przyznaje - np. w ten sposób pokazuje moim kolegom zdjęcia koleżanek z roku   😎
wątek zamknięty
Heh a juz myślałam że przestaniecie mnie lubić 🤣
Jakoś denerwuje mnie ten portal... ale mimo to ten wątek jest fajny...
Tacy ludzie dowartościowują człowieka... nawet takiego który ma 0 znajomych na nk:P
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
16 kwietnia 2009 21:17
Ja jak jeszcze uczęszczałam na studia, z których zrezygnowałam musowo 🙁 , korzystałam z nk jako z centrum informacji z roku mojego. Po prostu każdy wiedział, że wszyscy tutaj zaglądają więc jak ktoś miał info dla nas (np. starosta) to zostawiał(a) odpowiednią wiadomość ;-)
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
17 kwietnia 2009 06:55
ja cenię tylko NK za to, że mam tych X znajomych, którzy zmieniają adresy, nazwiska, nr telefonów, ale na NK są i nawet w razie czego mogę się odezwać i wiem, co się u nich dzieje.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.