Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
16 lutego 2015 21:01
Zairka  😉 pokaż lepiej na modelce


Modelka teraz na L4 przed pordem  😁
wątek zamknięty
Livia, harja ja nie ogarniam tworzenia stron itp. Poprowadzenie starej to pestka przy założeniu nowej, no i szkoda, żeby tamte foty poszły w zapomnienie. 🙄
lalasatan no i żal mi, że winterreda puściłam w świat 🙄 Lejcik wygląda na prawdę super! :kwiatek:
Ktoś super zestaw, mój kolor 😉
Zairka to co z tego, że przed porodem - przecież nikt nie musi wiedzieć, wystaw ją jako modelkę XXL! 😁
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
16 lutego 2015 22:26
i tak trzeba czekać na sidło do marca bo dopiero sie szyje, ale spokojnie jak już zacznie się sezn pozowania to będziecie mieli nas dosć  😁
a jeszcze dzisiaj dotarł od xxgagaxx  😍
wątek zamknięty
Szukam starych kolekcji nici... Ma ktoś coś VS lub VSS na zbyciu? Tylko proszę nie róż i w dobrym stanie (choć najlepiej meteczki)  🏇
wątek zamknięty
Daihla   Zawiej - the Horse I was born for
17 lutego 2015 06:28
Witam, czy ktoś mnie poratuje i podpowie cokolwiek o czapraku, którego szukam? Najprawdopodobniej eskadron - kolekcja sprzed wielu (może i 7) lat. Pamiętam w naszych ogłoszeniach - granatowy, może welur, ale przede wszystkim z wyhaftowaną sylwetką całego konia (i coś tam jeszcze wokół tego konia było) w rogu. Koń przypominał postawą konia arabskiego. No nawet nie wiem gdzie tego szukać  😕
wątek zamknięty
Może szmatocholicy? Tam coś znajdziesz  😅
wątek zamknięty
Zairka będzie wam cudownie w tych kolorach 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
17 lutego 2015 07:54
harja, no szkoda, ale co zrobić, jak strona już niemal rok stoi, a tyle ładnych zdjęć się pojawia co chwilę...

srokate, stare fotki nie poszłyby w zapomnienie, tylko przeniosłoby się je na nową stronę 🙂

lalasatan, super! I koń widocznie lepszy 🙂

Zairka, słodki ten Niciakowy komplet! Na izabelki będzie perfekt 🙂

wątek zamknięty
Daihla   Zawiej - the Horse I was born for
17 lutego 2015 08:28
ElvisLova, dzięki  :kwiatek:
wątek zamknięty
Witam, czy ktoś mnie poratuje i podpowie cokolwiek o czapraku, którego szukam? Najprawdopodobniej eskadron - kolekcja sprzed wielu (może i 7) lat. Pamiętam w naszych ogłoszeniach - granatowy, może welur, ale przede wszystkim z wyhaftowaną sylwetką całego konia (i coś tam jeszcze wokół tego konia było) w rogu. Koń przypominał postawą konia arabskiego. No nawet nie wiem gdzie tego szukać  😕


Eskadron raczej nie miał nigdy takiego czapraka. Moze zamiast szukac, skontaktuj sie z Caball i popros o wykonanie czapraka z haftem?
wątek zamknięty
Daihla   Zawiej - the Horse I was born for
17 lutego 2015 11:33
Eskadron raczej nie miał nigdy takiego czapraka. Moze zamiast szukac, skontaktuj sie z Caball i popros o wykonanie czapraka z haftem?

Tak właśnie zrobię!  Dzięki  😉
wątek zamknięty
Livia dziękuję a tu kolejny nabytek, fioletowy komplet od Horze, spodobał mi się w sklepie, ale dotarł do mnie i zobaczyłam go na żywo, wow zakochałam się jeszcze bardziej, a na kasztance wygląda bajecznie 🙂
wątek zamknięty
Ktoś, bardzo się podoba, komplet elegancki i stylowy 🙂 Super.
lalasatan, czaprak czaprakiem, ładnie wygląda, ale faktycznie po twoim koniu widać poprawę, oby tak dalej 🙂
Zairka, ja tam już czekam, aż w końcu nas zasypiesz szmatofotkami - a teraz to już w ogóle masz co pokazywać 😉
srokate, Livia, no własnie też się obawialam trochę "zapomnienia" starych fot... Trzeba by je ponownie wygrzebać z czeluści tematu 🙂
A może ktoś próbował jeszcze pisać do Quanty PW w sprawie galerii?
Amalltea, ładny komplet 🙂
wątek zamknięty
Hah, mam czerwonego NG na roboczo na mlodej, mysle ze moze byc szal jak sie odpicuje 😀
Kupilam tez petrola ES, ale jakos mnie nie powala...nie wiem czy zostawic na cioranie czy puscic w swiat 🙂
wątek zamknięty
faith ślicznie jej w tym kolorze, ale on jest taki wielki 😵
wątek zamknięty
palemka zobacze jak bedzie pod siodlem wygladal 🙂
wątek zamknięty
faith, ooooo, zostaw petrola! Zdecydowanie bardziej powala niż ten eskadron 🙂
wątek zamknięty
No właśnie chciałam napisać ze ten czerwony bardziej mi się podoba przez tą lamówkę współgrającą z maścią- wygląda  na srebrną 🙂 Ale w obydwu bardzo ładnie 💃
wątek zamknięty
Ahahhaa, to zostawie oba :P dzieki dziewczyny 🙂
Moze jak ja ubiore w calosci z petrolem to sie przekonam 😉
wątek zamknięty
faith, według mnie w petrolu o niebo lepiej! cudnie wygląda  😍
wątek zamknięty
faith Zdecydowanie bardziej pasuje jej ten piękny niebieski Anky niż ES.
Ciemne siwki dobrze wyglądają w zdecydowanych kolorach.

Ten ES byłby lepszy dla starszego siwka (już całkowicie białego) lub karego.
wątek zamknięty
faith, brzydki ten petrol, musisz mi go oddać  😀iabeł: 😁
wątek zamknięty
Tuch to zostawie z mysla o przyszlosci  😀iabeł: Anka jest niezaprzeczalnie moim kompletem koronnym + jarpol baklazanowy 🙂 ten ES myslalam ze bedzie intensywniejszy i bardziej niebieski, a on taki ni pies ni wydra 🙂

Dzastin jakby mi sie nie uwidzial w najblizszym czasie to moge odsprzedac 😉
wątek zamknięty
faith Zostaw, zostaw koniecznie 🙂

Ja tak miałam z Mańkiem... w wieku 4,5 roku gdy szykowaliśmy się do zajazdki miał nieciekawy kolor. Wyglądał no co by nie mówić mało wyjściowo.



Później już w wieku 5 lat troch lepiej:



A teraz bardzo wyjaśniał, wyładniał no i urósł 😉
Zdjecie z listopada, sadzę że po zmianie sierści zimowej na letnią będzie jeszcze jaśniejszy.
I o zgrozo teraz wszystkie szmaty będą na niego pasować 😀iabeł:


wątek zamknięty
Ooooo faktycznie sie mocno zmienil 😀 ale super wyglada 🙂😉)
wątek zamknięty
Zairka piękny czaprak  🤣, tutaj kolejny świetny komplet czyli granatowy czaprak od Fair Play Onyx, spodobał mi się,  gdyż mia lawebdowa lamowke,  a ja mieć bzika na odcienie fioletu  💘
wątek zamknięty
tuch ale obłędną ma maść teraz ! Ta ciemna grzywa ogon przecudownie wyglądają !
Mnie się Siwe podoba w szarych kompletach 🙂 wspaniale wygląda czaprak schockemohle kolory "silver"
ten jaśniejszy miałam kiedyś, i miał srebrną błyszczącą lamówkę, no obłęd na Siwego konia  😜
wątek zamknięty
Jeszce mu część tych szaroburych kłaków została na brzuchu i udach ale mam nadzieję, ze do wiosny będzie piękny siwek 🙂
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny jeszcze raz!  :kwiatek:
faith jestem za tuch, poczekaj az bedzie troszke jasniejsza, bo szkoda tego ES'a. 😀
Zairka, tylko pozazdroscic Zairowi i Blondyneczkom! 🤣

To jak dziewczyny co z ta dereczka esk 155? 🙁 Bardzo bedzie wisiec na koniu noszacym 145? 🙁 + dla mojego gniadego lepsze bicolor toffee, cotton nici anthra, big square anthra czy też ten szary pad w kropeczki? 😀 Najbardziej mnie jednak kusi ten toffee, bo moglabym wziac do niego derę. 🙂
wątek zamknięty
" Kto nie miał siwego, ten nie miał dobrego"  😀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.