Cavaliada Tour 2014/2015

sotniax
A czemu LZJ nie chciał skorzystać ze sprawdzonych foto, którzy nieraz na lubelszczyźnie focili - Mateusz Staszałek czy Ewa Imielska-Hebda na pewno by si=obie z takim zadaniem poradzili i nie byłoby "niespodzianek".
konikmorski
Dzięki za poparcie 🙂
bilet na sobotę już zamówiony  😅
Na ticketpro nie da się wybrać miejsc? Sprawdzałam na telefonie  i mam nadzieje ze sie mylę.
sotniax
A czemu LZJ nie chciał skorzystać ze sprawdzonych foto, którzy nieraz na lubelszczyźnie focili - Mateusz Staszałek czy Ewa Imielska-Hebda na pewno by si=obie z takim zadaniem poradzili i nie byłoby "niespodzianek".
konikmorski
Dzięki za poparcie 🙂


zapewne dlatego że LZJ nie ma kasy na płacenie grubej kasy sprawdzonym fotografom za obsługę imprezy.
W tym roku apelowali nawet do fotograficznych "amatorów" ze środowiska jeździeckiego czy ktoś z nich nie chciałby upamiętnić pre-cavaliady.
Szukajka re-voltowa zawiodła, wujek google też... Ale, czy na Cavaliadzie można normalnie wnieść aparat i robić zdjęcia? Nigdzie na stronie nie znalazłam regulaminu ani zapisów na ten temat. Wiem, że czasem na takich eventach trzeba dopłacić za możliwość fotografowania, a nie chciałabym bez potrzeby targać Nikona na wycieczkę  😀
W Poznaniu było można to myśle, że tu też 😉
Dzięki za odpowiedź! 😀 Więc liczę na Lublin  😜
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
15 lutego 2015 07:37
koka chyba można było tylko do końca stycznia. Masz fejsa? Jeśli tak, to napisz do nich. Dość szybko odpisują  😉
Zaraz sprawdzę na laptopie. W moim empiku rzekomo popsuła się drukarka  🤔 Już widzę byłam i się nafocilam...
edit. Jest można wybrać  😅 Jadę w sobotę 😀 Tylko w H i G nie ma tu gdzie klapnąć rozsądnie...  :/
edit. 2 W sobotę w G i H to moge jedynie okupować schody  😤
Bilety sobota-niedziela kupione, hotel zarezerwowany. Bedziemy w Wawie jak nic 😉 (Sektor I)
hej, nie wiecie czy potega skoku jutro bedzie transmitowana w tv i jak tak to na jakim kanale?
Transmisja TV będzie tylko w niedzielę 🙁
Będzie Lublin na Świecie Koni?
no to kicha, najbardziej widowiskowy konkurs  😕
Informacja ważna dla osób, które w Warszawie nie mieszkają i nie znają miasta a szukają dla siebie hotelu. Most Łazienkowski (czyli ten bezpośrednio przy Torwarze) uległ zniszczeniu na skutek pożaru i będzie wyłączony z ruchu przez kolejnych kilka/kilkanaście miesięcy. Szukanie miejsc noclegowych w jego sąsiedztwie (po prawej stronie Wisły) trochę mija się z celem.
Bilety na Torwar kupione na sobote :-)
Averis   Czarny charakter
18 lutego 2015 13:18
To kogo spotkam w niedzielę? 🙂
Averis Hahaha 🙂 Oczywiście mnie.

Przyłączam do pytania, kto chętny do zapoznania się?
Ja chętnie się spotkam 🙂
A kto się na Lublin z revoltowiczów wybiera?
Ja w sobotę
Ja jestem na wolontariacie, jestem w centrum prasowym i caly dzien na targach od czwartku. Okulary, brązowe włosy. Jak coś to zagadujcie 😉
Ja jestem na wolontariacie, jestem w centrum prasowym i caly dzien na targach od czwartku. Okulary, brązowe włosy. Jak coś to zagadujcie 😉

Do niedzieli w centrum prasowym? No to pewnie się zobaczymy 🙂
Tak, tylko jestem w centrum 7:45-12:30 piątek-niedziela. Ale zapraszam po akredytacje  🤣 Caly czas transmisja leci na ŚK, jak ktoś szuka.
Tylko mi nie działa cav na świecie koni (czarny ekran, dźwięk jest)?  🤔

edit. Czy może przerwa teraz?
U mnie też nie działa, a konkurs miał się zacząć o 14:30 👿
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
19 lutego 2015 14:34
Ja bardzo ładnie proszę o zdjęcia Armaniego, Aresa i Cassato 💘
Trzymam kciuki za pana trenera 😀
DR spóźniła się chyba o 20min., teraz ujeżdżenie będzie 45min. później... Serio?
lusia722 oooo rany, Ciastek na żywo jest jeszcze piękniejszy niż na zdjęciach  😍
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
19 lutego 2015 21:39
breakawayy też go uwielbiam 💘, dla mnie jeśli chodzi o urodę (i nie tylko) to jest w czołówce naszej stawki, chociaż lidera wybór trudny.
Jest prześliczny, taki upakowany, mięsisty  😜 a zapitala jak mały samochodzik! No przeuroczy, rozczulił mnie dziś!
No i ogromne gratulacje dla trenera, rozgromił rywali w Dużej Rundzie na Aresie  👍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się