Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Anaa ja mam tylko młodzieżowe timberlandy i normalnie noszę 38 a te młodzieżówki wypadaja duże i musiałam wziąć 37,5 bo 38 były za duże. Na metce jest napisane ich długość wkładki to 23 cm ale na 100% mają ok. 24 cm bo inaczeb bym nie wcisnęła, także ja brałaby o pół rozmiaru mniejsze 😉
a one czymś się różnią od tych damskich w ogóle? Czy to umowna różnica?...
wizualnie trochę się różnia, damskie wydają mi się ładniejsze jednak za taka róznicę w cenie to juniorskie też mogą być 😉
chciałabym buty w tym typie, widziałyście gdzieś?

madmaddie   Życie to jednak strata jest
01 lutego 2015 18:48
Tamaris nie ma podobnych?

ja ostatnio byłam w nagłej potrzebie, bo płaskie moje glany utknęły u szewca, a stawy moje już ostro protestowały przeciwko 10cm obcasom. i byłam na etapie kupienia buciorów krótkich z Tamarisa, kolor co prawda był nie ten, ale były wygodne bardzo, całkiem ładne i no nic nie pasuje tak bardzo do mojego człapania nieśpiesznego, flegmatycznego przez życie.
bo dawno się pogodziłam z faktem, że z moimi łydami to nie zapnę się w żadne kozaki robione nie na szeroką łydkę, te na szeroką mi odstają, bo są za szerokie, zapinam się jedynie w Big stary, ale wyglądam dobrze tylko w tych na wysokim obcasie. i znalazłam w piątek jedne jedyne na niskim obcasie w których nie wyglądam źle, w dodatku nie są ciasne w cholewce!  😜

firmy Kati, zastanawia mnie jak z jakością, miał ktoś?
a ja nie mogę znaleźć kozaków na moją wąską łydkę, a chciałabym mieć takie do spódniczek i sukienek 🙁
estena   Wariat nad wariaty.
02 lutego 2015 13:00
udorka Ryłko produkuje kozaki z różną tęgością łydki, na takie wąskie, szczupłe łydki powinnaś coś znaleźć u nich  😉
Dzięki, może w końcu będę miała wymarzone buty 🙂
estena   Wariat nad wariaty.
02 lutego 2015 14:02
Tylko musisz zapytać w salonie, jak jakiś model Ci się spodoba to jest możliwość sprowadzenia jeśli jeszcze jest dostępny w danym rozmiarze i tęgości  😉
jak wypada rozmiarówka butów Pull & Bear, i w ogóle jak jest z ich trwałością? Chodzi mi o skórzane buty
udorka, w Venezii jest dużo modeli butów na wąską łydkę  😉
Ja dziś wyszłam od nich z kolejnymi butami(mimo że nie pałam wielką miłością do tej firmy  :wysmiewa🙂.
Mierzyłam buty w Ryłko, Badurze, Kazarze... Ale jak weszłam do Venezii momentalnie znalazłam buty WOW!
miała albo chociaz mierzyła, któraś z Was te buty z H&M? U mnie juz ich nie ma i chciałam kupic przez neta tylko, że one nie mają zamka a ja mam wysokie podbicie i nie wiem czy je wcisnę, ale takie jakieś szerokie się wydają, hmmm...

[img]http://img12.allegroimg.pl/photos/oryginal/50/75/92/82/5075928284[/img]
Help.

Bardzo bardzo bardzo podobają mi się te baleriny. Niestety nie ma mojego rozmiaru 38. Czy ktoś gdzieś widział, bądź wie gdzie mogę upolować te butki w moim rozmiarze?

http://www.eobuwie.com.pl/baleriny-nessi-30102-bezowy-7.html?gclid=CK-Q09Pm4cMCFQIGwwodpGYATw
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
15 lutego 2015 16:16
Dziczyny, wiecie jak poznać czy nike air maxy sa oryginalne ?
bardzo podobają mi się koturny w stylu isabel marant, jednak na prawdziwe szkoda mi kasy bo w wysokich butach chodzę sporadycznie ale chciałbym takie mieć dlatego nosze się z zamiarem kupna podobnych (podróbek   :icon_redface🙂 na allegro. Jest tu jakaś posiadaczka takowych?

Albo może w jakiś sieciówkach widziałyście podobne sportowe koturny? Bo zamówiłam takie Puma ale musiałam odesłaś bo jakoś wizualnie wypadały słabo 😉 więc szukam dalej
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 lutego 2015 16:11
https://www.google.pl/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&es_th=1&ie=UTF-8#q=jak%20rozpozna%C4%87%20oryginalne%20air%20max&es_th=1
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
16 lutego 2015 17:53
Dziekuje Jara. Nie pomyslałam o wpisaniu w Google...
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
17 lutego 2015 06:21
hanexxx, ale jakie koturny Marant, chodzi Ci o sneakersy czy workery?
Ja akurat kocham Marant 😍 😍 😍  więc nie będę doradzać kupna podróbek 😀iabeł: Ale Mango ma często podobne modele, np Dicker'y, klapki.
Co do podrób sneakersów mam oryginalne, widziałam podróby, niebo a ziemia.
Diakonka o te sportowe koturny mi chodzi, faaajne są. Ja mam jakieś sieciówkowe ale kurcze nie mają takiego fajnego, dużego języka jak pierwowzór i w sumie nigdzie nie widzialam podobnych pod tym względem
mils   ig: milen.ju
18 lutego 2015 10:50
Może któraś z Was widziała gdzieś albo się orientuję, czy dostanę gdzieś podobne (najlepiej czarne) buty do tych?

Te są mamy i raczej nie jest chętna, żeby czasem mi je pożyczyć, do tego są trochę za duże.
gdzie znajdę takie wsuwane trampki? Albo może pod jakim hasłem szukać ich na allegro, zależy mi żeby nie były z materiału, najlepiej żeby była to skóra 😉

Pod nazwą slip-on 🙂 [[a]]http://www.bershka.com/pl/pl/buty/buty/bershka/wyt%C5%82aczane-wsuwane-buty-bsk-c695002p5464028c040.html[[a]]
Pursat   Абсолют чистой крови
18 lutego 2015 13:46
Jak chodziłam do przedszkola, to wszyscy takie mieli. 🤣
Pursat i ja też takie miałam! 😉 Teraz znowu je chcę 😉
widziałyście na żywo te Nike? Bo ja nigdy i własnie miałam zamawiać wersję czarno-białą ale wpadłam na nie, myślicie, że fajne? Czy zostać przy czarno-białych?



na nodze dosyc fanie wygladają, ale nie wiem, pomóżcie 😉

hej hej

po radę przyszłam.

Potrzebuję butów ( 😉 )

Coś ala adidasy. tylko potrzebuję BARDZO wygodnych. mam buty z decathlona, kalenji i są bardzo wygodne, ale potrzebuję czegoś, co odciąży mi stawy przez 12 godzin pracy. Bardzo bolą mnie nogi, stopy głównie, mimo, że buty uznawałam za wygodne. Czy są jakieś buciory, które mogą sprawić, że ból stóp będzie mniej dotkliwy?
robakt   Liczy się jutro.
20 lutego 2015 11:20
Isabelle ja polecam New Balance, typowe do chodzenia, leciutkie, ja, niszczyciel butów, mam je półtora roku i nie widzę żadnego ubytku w podeszwie. Lekkie, wytrzymałe i zgrabne 🙂
Reebok Classic

Kiedyś przez 12h pracowałam - biegałam, chodziłam i bólu nóg nigdy nie doświadczyłam dzięki tym butom.
Teraz mam 2 pary ale już nie do pracy tylko na zakupy, na długą podróż, wycieczkę do lasu i moje nogi odpoczywają.
flosia faktycznie te reeboki są tak wygodne? Bo zastanawiam się nad nimi ale znajoma mówiła, że nie może w nich chodzić dłużej niż dwie godziny, bo są tak niedopasowane do stopy. Może to ona ma jakieś niewymiarowe nogi 😂
Dla mnie są bardzo wygodne. To zależy też kto jaki ma nacisk. Bo są ludzie którzy całą masę ciała na piętach obciążają, że aż w butach wgłębienie jest...

Do tego można włożyć je do pralki i się nie rozkleją. Pięknie dopiera się zamsz czy nawet skórka. Wyglądają jak nowe z pudełka.

Jedną parę (za kostkę) białe mam już 2 lata. Moja mama też ma te Reeboki tylko innego koloru, krótkie i ma bardzo dużego haluksa i to jedyne buty które nie uwierają i nie cisną mamę w tym miejscu.

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się