Kącik Rekreanta cz. VIII (2015)

juliadna, nie dziwię się, że się chwalisz. Piękne zdjęcia 😀
Dzionka, pisz regularnie o postępach! A zawody najbliższe mamy 1 marca, potem 14-15 i 21-22 marca.
anai, chłopak się stara, 100% skupienia  🙂
juliadna, jest na czym oko zawiesić  😍
Strzyga Piękna buła 😍 Do schrupania.

Cejloniara Hehe a i ja wcale w tych westówkach nie truchtam. Żaden ze mnie westowiec, a konie ujeżdżone są klasycznie. Nie mają pojęcia co to jog i lop. W terenach wymagam kłusowania w dobrym tempie i normalnie anglezuję.

anai Młody może być przykładem na jaką długość powinien być przypięty chambon. Drążki jeszcze bardziej mobilizują do uniesienia grzbietu i zginania nóg. Rewelacyjnie pracuje 🙂 Również bardzo lubię wszelkie kombinacje drągów na lonży czy w lonżowniku. Wystarczy 15min pracy właściwej tylko na drągach, żeby uzyskać konia elastycznego i miękkiego jak guma.

milusia Szkoda, że masz tak daleko do cywilizacji. Chętnie oglądałabym Was częściej w takiej wersji 😀

faith Tam u Was chyba wcale zimy nie było. A Ty chora 😁 Koniecznie szybko zdrowiej!

juliadna Furerczi pasuje taka męska stylówa. A gdzie jakieś zdjęcia z jazdy? 😉 Macie plany na ten sezon?


tuch,  😡 dzięki! Bardzo jestem z jego roboty zadowolona, on wszystkie nowe zadania przyjmuje ze spokojem 🙂 A cavalletki są naprawdę super do każdej pracy, marzą mi się tylko takie fajne podkładki pod drągi, żeby nie wystawały górą (te plastikowe "kubełki"😉, bo łatwiej się lonżą operuje, ale kosztują majątek.
anai, mały offtop : zachęcam do zajrzenia do wątku chyba o lidlu itp, tam jest świetny zamienni na podkładki pod drągi - nocniki z ikea;p
Pozdrawiamy z wczorajszym Cejlonkiem 🙂
Averis   Czarny charakter
18 lutego 2015 15:11
juliadna

Super model(e) 😉

anai

fajny ten TWój siwy, a jaki gibki!


A kto już za 10 dni jedzie do nowej stajni i wraca do regularnej pracy?

Karson  💃

Z tego powodu jest bardzo radosny  😁

Averis, oj wierzę, że się cieszysz 🙂 powodzenia!!
Averis, kochana moja! Kciuki są! Cieszę się przeogromnie! 🏇 Jakbyś potrzebowała pomocy czy coś to wal jak w dym!
A ja dostałam jedno zdjęcie z PreCavaliady i muszę się pochwalić
i Bunio wycięty z filmiku  
💘
amnestria, a jak tam Duszek? 🙂

Pozdrowienia od Pana Kuca, bo daaawno go nie było 😉

Malaa, ten Bunio to jakiś smok! Fajny 🙂

wymodelowana, zazdroszcze bujnej grzywki eh 🙂
Cejloniara, z grzywki faktycznie się bardzo cieszę, tak samo z ogona (chociaż jak przychodzi mi po zabawach w błocie go rozczesać, to przeklinam 😁 ), ale grzywa to porażka - przerywać można by 5 dni bez przerwy, a i tak byłby busz 😵
anai, jak siwy fajnie na drążkach pracuje. Oj, mam niedosyt jego ostatnio..
milusia, gratuluję wyjazdu i też nie mogę zdjęć się doczekać. Ciekawa jestem rudzika w wersji skokowej 🙂
juliadna, rewelacyjna sesja, przepiękne zdjęcia!
Malaaa cudowny Bunio  😍 jeździsz też teraz Palermo? 😉
breakawayy zgadza się 🙂 a jak Twoje konie,jeździsz coś?
Niestety nie, nie ma jak, nie ma kiedy... Jestem aktualnie w domu, ale gruda okropna, konie nie chodziły uuu... jakiś rok? Tyle też mniej więcej nie jeździłam, a chciałabym jeszcze trochę pożyć  😁
Cejloniara, super wyglądacie 😀
Malaaa, fajne, spory konik 😉
Averis, tylko 10 dni, musisz być mega szczęśliwa! W imieniu małolata dziękujemy.
Ta robota wczorajsza dziś dała mi mega elastycznego i rozluźnionego na drągach konia. I rewelacyjny galop (choć galop to on w ogóle ma mega 😉)
aniaagre, 😉 to wrzucam jeszcze takiego szarego z zawodów:

takiego z filmu:

i takiego śpiocha:
[img]https://scontent-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/1977206_803316246396204_3957834794224023406_n.jpg?oh=57a5895042d4876b59615bc98e4e483d&oe=5592032D[/img]
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
18 lutego 2015 20:40
Strzyga zawsze mi się Nino podobał, ale teraz wygląda ekstra. BTW Jakiej firmy ma derkę, bo właśnie takiej szukam?
Anai Szarak w każdej wersji piękny. Właśnie zauważyłam, że jest podobny to kobyłki, która u nas stoi.
Malaaa Bunio cudny 😍
juliadna dawno Was z Fuerczim nie było.
Milusia jak tam mój ulubieniec Alert?
Co do cavaletti to my mamy super 😍 Mamy dwie wysokości i możemy wymieniać stojaki. Na co dzień mamy 5 wysokich i 3 niskie.

Tu widać i te niższe i te wysokie
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
18 lutego 2015 20:43
lusia722, A znałaś go z wcześniej jakoś bardziej personalnie?
Derka to Eskadron =) Na metce ma dopisane "focus"
Ależ miałam fajny trening 🙂 Aż mi mózg paruje. Dziwnie z tym strasznie, że mój koń się ujeździł 😁 Nie wiem czy nie zatęsknię zaraz do czasów, gdy to on mnie wiózł i o wszystkim decydował w parkurze, bo teraz wszystko na moją odpowiedzialność i jak mu podyktuję, tak skoczy - trochę straszne 😉 Ale jednak super uczucie, to jak się teraz go prowadzi. Mąż mi nagrał filmy, ale gorliwie również z komentarzem trenera po, więc są długaśne. Wrzucę tylko foto wycięte z filmu, żeby nie było, że oszukuję 😉 Niech już będzie wiosna i ładne zdjęcia!

lusia dziękujemy 🙂 jesteś z końmi na cavaliadzie w Lublinie?
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
18 lutego 2015 21:23
Strzyga Widywałam go na regionalkach.
Malaaa Niestety nie. Moja zawodniczka teraz w weekend była w Spocie, a za tydzień do Leszna, ale jest nasze Ciasteczko 💘 z trenerem i jego końmi.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
18 lutego 2015 21:30
lusia722, i też próbował osiągnąć 3 nadświetlną? 😀
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
18 lutego 2015 21:33
Strzyga czasami, ale odnosiłam wrażenie, że to bardziej brak decyzji z góry powodował 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
18 lutego 2015 21:38
Ja słyszałam, że on dużo na patentach chodził, u nas ma pojedynczo łamane, grube wędzidło i strasznie nie lubi jak się go za pysk łapie, wtedy biegnie 😀 No i biegnie jak mu się da biec. I nie traci energii. Kiedyś go chciałam zmęczyć. Ni hu hu :P
Ale ja jestem jego największą fanką i jak mam okazję, to jeździ mi się fantastycznie =)
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
18 lutego 2015 22:35
Strzyga klik ja go na ogół widywałam w takim zestawie.
Ale może później ktoś na nim testował patenty.
Elear kończy dzisiaj 17 lat  😅

Sto lat również dla kujkowego Gila  💃  😅  🏇


maleństwo   I'll love you till the end of time...
19 lutego 2015 08:26
espana, sto lat dla Pięknego! Ależ on się trzyma!
To znaczy, że zaraz i mój grzyb zdziadziały. Ale on tak wspaniale nie wygląda 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się