Cavaliada Lublin- wszystko o

Na bieżąco są wrzucane na stronę Cavalidy http://www.cavaliada-lublin.pl/pl/dla_publicznosci/listy-_wyniki/  🙂
Ktoś się orientuje, czy można wnieść na teren własne jedzenie/picie? 🙂
Można, ale nie w szklanej butelce z tego co pamiętam, jedzenie każde raczej 😉
Dzięki  :kwiatek:
arabiansaneta   Konie mamy zapisane w gwiazdach
19 lutego 2015 11:51
A czy można wejść na teren Targów z psem?
Widzialam że ludzie wchodzili, dużo zawodników ma, ale nie jestem pewna czy w 100% MOŻNA. W czwartek jest ogólnie większy luz jeśli chodzi o zasady, na weekend na pewno będą zaostrzone.
slw95   żyj i pozwól trwać
19 lutego 2015 17:11
arabiansaneta, co roku jest dużo ludzi z psami(nie tylko zawodnicy, ale i ludzie z widowni), niektóre latają nawet bez smyczy. Nie wiem jak to wygląda podczas przechodzenia przy ochronie, ale skoro są to chyba większych problemów nie robią.
Czy bedzie gdzieś możliwość obejrzenia dzisiejszego konkursu DR?🙂
Nie widzę tutaj nigdzie możliwości ponownego obejrzenia dzisiejszych konkursów 🙁
Czy można gdzieś jeszcze kupić bilety na piątek i sobotę na sport? Czy już wszystko wyprzedane?
W Poznaniu w tym roku wstęp z psami był tylko dla zawodników więc zorientujcie się najlepiej u źródła żeby nie było niespodzianki...
arabiansaneta   Konie mamy zapisane w gwiazdach
19 lutego 2015 20:14
Właśnie dziś dzwoniłam do organizatorów i powiedzieli mi, że nie wolno.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
19 lutego 2015 20:16
TheWunia na jutro możesz w kasie na miejscu, na sobotę już wyprzedane.


Nadal czuję się fatalnie ale mam nadzieję, że jutro zdołam się pojawić..
Moja znajoma nie mogła wejść z psem na trybuny oraz do strefy VIP... dopiero na trybuny dla zawodników ją wpuścili.
TheWunia na sobotę niestety wszystko wyprzedane...
Atmosfera świetna, nie spodziewałam się aż tak dużej frekwencji dziś!  💃
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
19 lutego 2015 21:33
Wątpliwe żeby w ogóle wstęp widzów z pasami był możliwy zwłaszcza że wystarczy że psy zawodników generują problemy.
Dzisiaj sporo czworonogów było, ale pewnie od jutrzejszego popołudnia już tak nie będzie.
Mnie też zaskoczyła ilość głów na widowni. Miło.
Moja cała niejeździecka część rodziny dzisiaj była i idą w sobotę  😁
TheWunia moja znajoma ma na sprzedaż karnet, bo tako to na sobotę wyprzedane
W sprawie biletów na Cavaliadę w Lublinie-zapraszam do ogłoszeń!
Ma ktoś może sobotę i niedzielę na sprzedaż?
Znajomi poszukują
Tylko ja nie mam dźwięku na świecie koni?  🙁
Nie, nie tylko Ty. Nikt nie ma. Zaraz to załatwie. A ja siedze 100m od parkuru i również oglądam transmisje  😁
Już mam dźwięk.  😅
Proszę bardzo   😁
Czy ma ktoś do sprzedania jeden bilet na sobotę? Znajomy zdecydowanie za późno się obudził z kupnem 🙂
Czy tylko mi nie działa transmisja 🙁 ???
Nirv, mi działa. A próbowałaś skorzystać z innych odtwarzaczy? Tam jest kilka do wyboru.
A jak to jest z tymi targami możecie mi powiedzieć?  🙄 Wczoraj chodziłam po hali targów bez najmniejszego problemu,a miałam kupiony tylko bilet na wczorajszy cały dzień. Czy jutro jak mam bilet na całą sobotę,to opaska pozwala mi wejść na halę targów,czy muszę dokupić jakiś bilet?
Mój internet przestał działać pięć minut przed "venus vs mars" i wrócił teraz. Okropieństwo nie internet  👿! Ktoś mi streści jak poszło?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się