Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

Kurcze, chyba jestem jedyna, której nie jarają eskadrony. Jeden jedyny, na który się ślinię, to ten bordowy niciak w kropki. Niestety macałam te ich "pady" i czapraki i to taki papier nieprzyjemny, że za Chiny nie dam 300 zł za kropki. Chyba nie opuszczę już nigdy pluszowych padzików caballa i jarpola. Jeszcze okunkę muszę przetestować :P
wątek zamknięty
Chestnutt, zostaaaw! Pięknie jej!  😍 😍 😍
wątek zamknięty
budyń- nie jesteś jedyna, ja chyba też nigdy nie zrozumiem tego eskadronowego szału. Miałam kilka z nich i na szczęście udało mi się ich pozbyć. Jest tyle innych  ładnych szmatek. I dobrych.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
19 lutego 2015 19:36
budyń, ups, zaraz cię dodam 🙂

szasta, ale przecież w obecnej galerii też jest część szmatkowa na sucho - także tu się nic nie zmieni 😉

Dżulietta, aleś naprodukowała postów pod postem 😎 Co do logo, mnie się strzemię podoba (i nie chodzi o fakt że to mój pomysł był). Co konkretnie ci nie pasuje? Zaproponujesz coś własnego? 😉

dairoxroxi, jakbyś chciała pomóc, to odezwij się na pw, dodam cię do rozmowy na facebooku 🙂
wątek zamknięty
Wy się cieszcie z braku miłości do eskadrona, to szybko się przeradza w stan chorobowy.....
wątek zamknięty
kitty, to zdjęcie sklepu?  😲
wątek zamknięty
eeeee niestety nie, to część mojej kolekcji.... Przecież mówię, że to choroba!!!! ale jak mam sobie coś kupić, to zawsze mi szkoda  👿
wątek zamknięty
kitty, chryste panie, co to za monstrum 😁 😁 😁
wątek zamknięty
kitty i powiedz że to tylko " część " rzeczy?  🤔
Zazdroszczę  😜
wątek zamknięty
Tego jest trochę więcej.... ale chyba setki jeszcze nie ma  😀
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
19 lutego 2015 20:06
kitty, o łał 😲 To się nazywa kolekcja 😉 Co to za dera w takie fajne kropki? 🙂
wątek zamknięty
Livia a to caball, bardzo polecam  😉
wątek zamknięty
kitty  🙇
A ja się z moich 5 cieszę  🤣
wątek zamknięty
kitty łał ! 😀 szalona ! Masz swoją stajnie? 😀 czy drugi boks opłacasz na ten sprzęt?  😁 ile to miejsca zajmuje !
edit. literówka 🙂
wątek zamknięty
kitty zazdroszczę  😜 ilości szmat i miejsca na nie. Ja mam ledwie połowę tego, a w szafie się już nie mieści. Ty to masz szmato-pokój.
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
19 lutego 2015 21:11
sivens chyba bym sie klucila ze masz tylko polowe tego co kitty bo wydaje mi sie ze masz troche więcej jakies 3/4 😉

livia a mnie dodalas do rozmowy ❓
wątek zamknięty
Bo okazało się, że w zasadzie, to poza komputerem z drukarką, tak bardzo nie potrzebuję własnego biura  :P więc nie wszystko w stajni niestety, ale w przyszłości jest taki plan  🤣
wątek zamknięty
kitty oszalałam 😍
wątek zamknięty
kitty, ile masz petroli? 👀 Dobrze liczę, że 8? 😁
wątek zamknięty
Petrol to moja wielka słabość, ale nie... Tam są też capri 😀
wątek zamknięty
kitty zrobisz ładne zdjęcia całości? 🙂 ale takie porozkładane albo na ogrodzeniu zawieszone? 😀 to będzie szał  🏇
wątek zamknięty
sacramentia   this strange kind of love...
19 lutego 2015 21:55
Bacik90 Myślę że ciężko będzie Kitty znaleźć taki długi płot żeby wszystko zmieściła  😁  😂
wątek zamknięty
Płot jak płot, ale jaki obiektyw to złapie??? heheh szczerze mówiąc to nie mam pomysłu jak to fajnie obfocić... ale faktycznie należy coś pomyśleć, bo ładna kolekcja się zrobiła już  😀
wątek zamknięty
A ja myślę że to będzie coś w tym stylu 😀
źródło pferd.de
wątek zamknięty
ło jesu  🤣 temu to chyba nie podołam... ale jak postawicie na nogi Końskie Trendy, to poproszę koleżankę, bardziej ogarniającą aparat, żeby obfociła wszystko  😀iabeł:
wątek zamknięty
kitty - szacun 🙇 Cudna kolekcja. Jak patrze na ilość niebieskich.... Wow, ja sobie wyrzucam, że mam 4 brązowe czapraki 😁 Czuje się usprawiedliwiona 😀
wątek zamknięty
Kitty, masz może jakieś cudeńko dla mnie i Visa-początkujących szmatocholików? Podziel się, coś odkupię  🏇
wątek zamknięty
kitty, wow, super kolekcja! Te pomarańczowe cottony to orange i terra? :kwiatek:

Ja kocham wszystkie pomarańcze i w ramach postanowienia obfocenia mojej pomarańczowej kolekcji przychodzę dzisiaj z pierwszą fotką Sahary w pasiaku Jarpola żelazo-pomarańcz i owijkach Busse Cologne II, ogłowie akurat terenowe - firmy Start bodajże.

wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
20 lutego 2015 07:15
Zairka, już nadrobiłam 🙂

Orzeszkowa, bardzo ładny ten pomarańcz!
wątek zamknięty
Nowa kolekcja eskadron wiosna /lato- derki:
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.