wasze ulubione seriale

wytłumaczysz jak to zdobyć?? może być na pw :kwiatek:
ogląda ktoś teraz Chirurgów na AXN?
Czy ten narzeczony Izzie, który zmarł to nie aktor Javier Bardem? 😜


Nie,aktor nazywa się Jeffrey Dean Morgan,chociaż pewne podobieństwo między nimi jest 🙂
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
15 kwietnia 2009 19:51
Aknas, dzięki :kwiatek:  również bardzo przystojny 😜
"South Park" się już kończy moim zdaniem - ostatnia seria zrobiona jest sztucznie i bez pomysłu. Wielka szkoda. 🙁
Przede wszystkim, jak oni mogli zabić Kenny'ego na stałe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
trzynastka   In love with the ordinary
18 kwietnia 2009 13:24
no niby zabili ale co z tego jak on cały czas jest  😁
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
18 kwietnia 2009 16:56
zabili Kenny'ego?? 😲 😲
uwielbiam South Park, ale oglądam jak uda mi się na niego trafić 😁
a tak swoją drogą, to oglądnęłam wczoraj pierwszy odcinek z 5 serii Losta i zgłupiałam totalnie 🤔wirek: bardziej się nie dało zamotać tego serialu 🤔wirek:
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
19 maja 2009 20:51
skonczyly mi sie seriale do ogladania 🙁 mam juz za soba cale Gilmore Girls, calych Scrubsow, Teraz albo nigdy juz sie konczy, 39 i pol tak samo.
powoli koncza mi sie pomysly co moglabym jeszcze ogladac wieczorami. chyba ze zaczne Ally McBeal albo Rzym  😁
A wie ktos gdzie w sieci moge ogladnac Gilmore Girls?
Bede wdzieczna,bo kocham ten serial  😜
Lotnaa   I'm lovin it! :)
19 maja 2009 21:04
Ja wsiąkłam w "24". Kiedyś widziałam jakiś odcinek czy dwa i zupełnie mi się nie spodobało, ale koleżanka pożyczyła mi dvd box, zaczęłam od początku, i nie mogę przestać. Jestem w środku 3 sezonu, jeszcze chyba z 4 sezony mi zostały  🤔wirek:
Lotnaa, do piątego włącznie jest super, przy szóstym niektórzy się zacinają i mają dość, a siódmy znowu jest super 😉 Właściwie z takim zakończeniem jak w siódmym mogliby zakończyć cały serial, ale podobno ma być następny sezon.

Edytka, Ty chyba "modniara" jesteś, może obejrzyj sobie kilka odcinków Gossip Girl na próbę? Taki młodzieżowy, ale nawet fajny.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
19 maja 2009 21:16
dominika ja ogladalam poprzez te strone http://www.surfthechannel.com/show/85.html 🙂

Deidre Gossip Girl w ogole mi sie nie podobalo. tak samo jak Lost, Gray's, House i Prison Break.
Seksta   brumby drover !
19 maja 2009 21:17
a ja tam niezmiennie uwielbiam serial McLeod's Daughter's. Moze i opera mydlana momentami ale jest Australia, "ranczerzy",konie....czyli to co lubie najbardziej 🙂😉))))) wlasnie zaczynam kolejny maraton nocny- 5 odcinkow... 🙂
Deidre Gossip Girl w ogole mi sie nie podobalo. tak samo jak Lost, Gray's, House i Prison Break.

To może spróbuj Supernatural  😁 Moja osobista czołówka od 4 sezonów. Polecam jak ktoś ma ochotę i ostrzegam, że serial specyficzny. Tylko nie zrażać się debilnymi opisami.
Edytka,a jak mam to sciagnac,bo jakos nie wiem,gdzie  😡
U mnie póki co  'Dexter' bezkonkurencyjny numer jeden:]
Kolejno 'Californication', 'House M.D', 'According to Jim', 'Six Feet Under'.

😜 😜 😜
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
19 maja 2009 21:52
dominika klikasz na link do odcinka i tam pojawiaja sie odnosniki. wybierasz jeden z portali (magavideo, tudou, yuku) i juz. ogladasz jak na you tube 😉
Edytka, a może Nip/Tuck??
Lotnaa   I'm lovin it! :)
19 maja 2009 22:46
Vuko, u mnie od dawna Dexter stoi na piedestale i nic nie zapowiada jego detronizacji. Jesienią kolejny sezon  😅
A ja się załamałam bo mi się wszystkie seriale skończyły... i wszystkie jakos mrocznie. House, Greys anatomy, Private Practice, Supernatural i Heroes. POzostaje mi czekać na kolejne sezony. Polecacie może coś co wypełniłoby przerwę wakacyjną??
xxagaxx wszystko co wymieniłam wyżej.... godne polecenia seriale:]
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
19 maja 2009 23:47
to w takim razie sprobuje Supernatural i mysle jeszcze nad Rodzina Soprano 🙂
az glupio sie przyznac, ale przywiozalam sie do Gilmore Girls, skonczyla sie seria i jakos mi tak teskno  🤔wirek: moze powinnam zaczac ogladac mode na sukces, przynajmniej ten serial nigdy sie nie konczy
a ja z przyjemnością zaczęłam w końcu od początku i po kolei cold case
i bardzo miło się ogląda
Ja mam pytanie domiłośników Housa - niezłośliwie  🙂 - co fajnego jest w tym serialu? Oglądnęłam 4 odcinki, bo po jednym to można być nieobiektywnym i - no właśnie- latają tak bez sensu, ten doktor taki uszczypliwy i chamski (to akurat mi się najbardziej podoba), i godzinę im schodzi zanim dojdą do diagnozy. Przypadki mają wszystkie mega odjechane. Zawsze mówią np- malaria, lecą, badają, a to nie malaria, mówią -rzeżączka, lecą, badają, a to nie rzeżączka  😁 i tak jeszcze ze 3 razy, aż w końcu dochodzą i następuje cudowne uzdrowienie  😁
To jest takie fajne?
Ja już pisałam,nie chciałabym być pacjentem,szefem,podwładnym,koleżanką -osoby stworzonej przez autora scenariusza. Serial straszy szpitalem okropnie i ukazuje jakieś całkiem wydumane przypadki leczone metodą prób i błędów z naciskiem na to drugie.
Miły jest odtwórca roli tytułowej i chyba to zjednuje zwolenników serialowi.
Ja się zaraziłam serialem "Supernatural -Nie z tego świata" i jestem uzależniona całkowicie.
🤔wirek:
I od serialu : http://www.foyleswar.com/ tego też.Wprawdzie zwykle w połowie zasypiam,ale i tak bardzo lubię.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
20 maja 2009 20:18
obejrzalam 2 pierwsze odcinki Supernatural i jak dla mnie to jest za bardzo creepy. co chwila zaslanialam oczy ręką, bo zwyczajnie się bałam  😁
na razie stwierdzilam, ze obejrze 6 feet under i rodzinę soprano  🙂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
24 maja 2009 04:11
No dobrze, moja lista seriali  😡
* Moda na sukces
* BrzydUla
* Klan
* Teraz Albo Nigdy
* Kryminalne Zagadki Miami i NY
* M jak Miłość
* Barwy Szczęścia

Czasmi:
* Pierwsza Miłość
* Na Wspólnej

Kiedyś:
* Dynastia
* Kochane kłopoty (Gilmore Girls)
* Asy z klasy
* Drużyna A
* Jezioro Marzeń
* Beverlly Hills 90210
* Argentyńską (oryginalną wersję) Brzyduli. Hardkorowy serial  😁

Póki co więcej grzechów nie pamiętam  😡
a zapomniałam dodać ze jeszcze True Blood oglądałam... Taki generalnie... odjechany. Pomysł z ujawnionymi wampirami powiem intrygujący 🙂

A Housa kocham za jego teksty... Tak jak on potrafi dogryźć  🤣 🤣 Ale to prawda jest chematyczny. Ale tak samo jak bez śladu, dowody zbrodni czy inne seriale tego typu. Dlatego od Housa wolę Grey's anatomy.

Edytka no troche jest ceeepy  😁 ale właśnie to jest w nim fajne. (no i też jest troche schematyczny)

Ja chyba ściągnę sobie Gilmore Girls. Nigdy nie oglądałam tego od początku do końca, a przyda się w końcu jakiś taki pozytywny serial (wszystkie pozostałę które widziałam kończą się przynajmniej ponuro.)  Przymierzam się też do ostatniej serii Lostów, z braku laku i to dobre. Ale jak sobie przypomnę że oni wyspę przenieśli  🤔wirek:  😵 to jakoś mi się odechciewa.
busch   Mad god's blessing.
24 maja 2009 16:40
Gdy sobie skołowałam True Blood, to się przyssałam do monitora  😍 - obejrzenie całej serii zajęło mi niespełna dobę.
Bardzo trafnie dobrali aktorkę grającą Sookie- wygląda tak niewinnie przy Billu wampirze, a przy tym nie jest sztuczna jak spuszcza komuś łomot. Aktor grający Billa też daje radę- przystojny ale nie wypacykowany laluś. Męczy nadmiar ostrych scen, chociaż jakby na nie zwracać uwagę, to i wątek brata Sookie też wciąga- nawiasem mówiąc w książce go nie było. Nie było też tego całego afroamerykańskiego tematu; komponuje się jednak super. Rzeczywistość sennego miasteczka i ich nieco przechodzonych mieszkańców, która próbuje wchłonąć kilku odmieńców i nadać im 'zwyczajne' miejsce w społeczeństwie (Miejsce pierwsze: wampir szuka elektryka- i nawet nie chce go zjeść  😁 )
Obowiązkowa pozycja dla fanów wampirów  😉 Ale wreszcie nie mamy tylko straszniego-ojejku-wampira i niewinnej-bezbronnej-niewiasty, sam motyw wampira IMO odświeżony w całkiem ciekawy i twórczy sposób.
Czołóweczka jest mistrzowska- dorównuje tej z "Dextera" i właściwie opisuje klimat serialu: obrzydliwość, seks, miłość i "inne takie"  😉


Anna Paquin jako Sookie

Stephen Moyer jako Bill

Cud, miód i mali(g)na
Mazia   wolność przede wszystkim
25 maja 2009 09:13
Lotnaa
słyszałam że, "24" jest jest zajebi...., ale nic więcej...o czym to w ogóle jest tak z grubsza? Gdzie można kupić? Empik???
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się