Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

Livia   ...z innego świata
22 lutego 2015 06:56
Aimee, bardzo ładnie w tym Platinum! 🙂

szasta, gdzie macałaś nową kolekcję? Ona jest już w sklepach?
wątek zamknięty
ma ktoś może brillianta lightnougat i byłby skłonny wstawić tu fotkę? 🙂 korci mnie troszkę, ale nie wiem jak będzie wyglądał w rzeczywistości, hmmm
wątek zamknięty
Livia w arpavie na przymorzu - skoczyłam na chwilę przed pracą, a tu niezpodzianka  🙂
wątek zamknięty
Livia dziękuję  :kwiatek:
Z bliska jest jeszcze piękniejszy!  😍
wątek zamknięty
Dżastin - zawsze możesz próbować wyprzedażowy jaakiś brillant złapać 😉 Wtedy wychodzi niewiele więcej niż cotton w normalnej cenie.
Aimee - mega klasycznie i elegankcko 😀

A tak pozatym...  😁

[img]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/10408829_840178722694659_8991174014505205304_n.jpg?oh=3f7dd2794c8b5987d36140542bac76d9&oe=554A877D&__gda__=1430843845_59ed8403028bcbce659608b87a69dfd1[/img]
wątek zamknięty
dairoxroxi cudowne jest to Twoje logo!

Livia nie wiem czy nowa galeria szmato ma byc bardziej projektem autorskim, konsultowanym w waskiej grupie, czy decyzje podejmujecie demokratycznie w szerszym gronie, przewidujac na przyklad ankiety. Jednak radzilabym nie odrzucaj tak szybko loga dairoxroxi. Bo mimo, ze jak piszesz, nie jest dopracowane to juz w formie wyjsciowej, surowej jest z kilku wzgledow lepsze niz strzemie 🙂. Moim zdaniem strzemie (ktore generalnie jest fajnym pomyslem) na zdjeciu jest nieczytelne, no i wyglada jakby poprostu odczepilo sie od siodla. Dodatkowo GentleHorse 😁 moze miec duzo blingu, jezeli zrobi sie go jak sztabke zlota z polyskiem.

Jezeli decydujecie sie na bardziej tradycyjna nazwe jak Konskie Trendy, fajnie byloby troche 'zazartowac' logiem. Kon w cylindrze strasznie mnie rozsmieszyl. Uwazam, ze jest z super jajem i puszcza oczko 🙂
Pozdrawiam i zycze powodzenia z projektem!
wątek zamknięty
nowa kolekcja Roeckl zupełnie przypadkowo ma te same kolory co nowy Eskadron??  🤣
wątek zamknięty
Dżastin - hot! Zbieraj na niego 😀
Aimee - szyk i elegancja  😎

Wrzucam Świnka w caballu:



i w derce Eskadrona z kolekcji Winterred:


wątek zamknięty
Dzięki Dziewczyny  :kwiatek:
Dżastin tak jak napisała keirashara - lepiej zainwestować w brillanta z  jakiejś wyprz 🙂 Ale Bandiemu bardzo do pyska w tym kolorze 😉
Ratana piękny ten Caball - klasyka czerwieni z granatem ! 🙂 Do Siwka bardzo pasuje.  A co do derki - już ustalałyśmy że szałowa 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
22 lutego 2015 18:53
Ratana, piękny ten Caball! Tylko popraw literówkę we "wszucam", bo śmiesznie to wygląda 😁

keirashara, to jest moja nowa strategia 😜 Świetny obrazek 😁

disco, nie tylko ja podejmuję decyzje - mamy na facebooku rozmowę, do której każdy zainteresowany się może dołączyć (proszę tylko o info na PW) i tam dyskutujemy 🙂 dairoxroxi też jest w tym gronie. Ale dziękuję za uwagi, byłabyś może w stanie pokazać tutaj to logo według tej twojej wizji?

edit: lit.
wątek zamknięty
Livia a jak Wam idzie? bo ja już się nie mogę doczekać  😀
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
22 lutego 2015 19:04
kitty, na razie omawiamy różne rzeczy, od układu po serwery itp., pewnie to potrwa parę tygodni - ale najważniejsze, że sprawa ruszyła z miejsca i w skończonym czasie mamy zamiar nową stronę uruchomić 😀
wątek zamknięty
Livia nie mogę się doczekać  🙂 aż chyba odkurzę swoją lustrzankę  😉
wątek zamknięty
Ratana super derka!
Czy ktoś ma czaprak PD eskadrona i mógłby podać mi wymiary albo widział gdzieś do kupienia VSD? Nie widzę ich w żadnym sklepie a tylko one pasują pod moje siodlo.
wątek zamknięty
Aimee, jak dla mnie to troche za smutno 😉
keirashara, dobre 🙂😉
Ratana, super połączenie, a i derka fajna 🙂
kitty, odkurzaj, odkurzaj, potrzeba będzie fajnych fotek, żeby zapełnić galerię 😉
wątek zamknięty
Aimee, nie wiem, czy dam radę wytrzymać do wyprzedaży i znając moje szczęście, DLek już nie będzie 😁
Ratana z derką prze-szał🙂
Livia, no właśnie też miałam o to pytać. To znaczy że będę mogła obfocić moje szmatki jeszcze raz 😅

PS: przypomniało mi się: gdzieś czytałam, że te nowe brillanty strasznie szybko się kulkują. Prawda to?  👀
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
22 lutego 2015 19:58
Jak już będziemy coś miały, co się nadaje do pokazania, to na pewno się wtedy pochwalimy 🙂
wątek zamknięty
Mogę prosić o poradę? 😀 Nie mogę się zdecydować w czym lepiej. Banana czy burgund?

wątek zamknięty
Libeerte wydaje mi się, że burgund  😉
wątek zamknięty
Libeerte, pewnie, że burgund. Mój prawie-kary ciora burgunda dzień w dzień 😁
wątek zamknięty
Burgund zdecydowanie! 😉
wątek zamknięty
dzięki! :kwiatek: Mi niestety podoba się w obu i nie wiem który oszczędzać bardziej 🤣
wątek zamknięty
Aimee, Dżastin, Harja, Odyseeusz - dzięki dziewczyny!  :kwiatek:
Livia ale wpadka! Poprawiłam literówkę  😡  🤣
Libeerte też jestem za burgundem!
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Livia ja też czekam z niecierpliwością na postępy ! 🙂
wymodelowana bardzo ładny ten caball
Liberte burgund!
Dżastin ćwicz cierpliwość  😁
harja no na pewno smutniej niż w jakimś jaskrawym, jasnym kolorze, ale czekoladowe na kasztanie są fajne 🙂
Odyseeusz ja mam VSD brillatna 🙂 wymierzę, jak tylko będę w stajni  :kwiatek:
wątek zamknięty
Olson, ja mam VSS w stajni, cyknę jutro fotki. 😀
Ratana, cudnie i w derce i caballu!
wymodelowana, chyba uz nie mam watpliwosci co do tego koloru. 😍
wątek zamknięty
lalasatan, oo, super, czekam na zdjęcia w takim razie 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
23 lutego 2015 09:59
Libeerte, burgund zdecydowanie 🙂

Ratana, spoko, każdemu się mogło zdarzyć 🙂

Aimee, na pewno damy znać jak już będzie na tyle daleko 🙂 Sama jestem bardzo ciekawa końcowego efektu 🙂
wątek zamknięty
Ja jeśli chodzi o Eskadrony to najbardziej lubię starsze kolekcje, najbardziej wpadły mi w oko Czaprak melange aubergine, Czaprak cotton violet,  Polo pad bicolor aubergine-sand a z innych firm Czaprak York ARWILA -lavender, Czaprak Horze Brighton, Czaprak Fair Play ONYX New - lawenda 🙂

A mam do was moje drogie Panie pytanie, czy miałyście do czynienia z tym czaprakiem Czaprak Horze Brighton, czy on nie szeleści?
wątek zamknięty
Amalltea koleżanka ma i nie szeleści 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.