Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

eterowa   dawniej tyskakonik ;)
23 lutego 2015 12:29
A ja zadebiutuję sesją reklamową 😉 Co powiecie na taka odsłonę? Siwemu koniowi chyba we wszystkim ładnie.






wątek zamknięty
No dobra dziewczyny, mialyscie racje, niezly ten petrol  😁



wątek zamknięty
faith ładnie ładnie 🙂 ps. widzę nasze ochraniacze 😅
wątek zamknięty
palemka no przeciez!!😀 mowilam ze je uwielbiam 😀
wątek zamknięty
faith ja sobie zamówiłam już na tyły 😉 A ten ES to jest rozmiar L? bo słyszałam ze ES ma M i L, 2 rozmiary czapraków.
wątek zamknięty
Nie mam bladego pojecia szczerze mowiac, pod siodlo wlazi akurat 😉
wątek zamknięty
Libeerte, a ja się wyłamię i powiem, że banana :-P
wymodelowana, oooo jaaaa cię, fantastycznie! Przez ciebie zamarzyłam o wisience jeszcze bardziej 😀 Ślicznie 🙂
Fokusowa, a tak z ciekawości się podepnę - macałaś? Jaki on w dotyku? Sztywna ceratka? :-P
eterowa, ładnemu we wszystkim ładnie 🙂
faith, bardziej niż niezły! 😍
wątek zamknięty
haria, u nas jest taki w stajni, bardzo fajny, jak z zwykłej bawełny, naprawdę super 😉
wątek zamknięty
eterowa - fantastyczne zdjęcia!  😍 Pięknie wyglądacie oboje
wątek zamknięty
Harja macałam i to nie jest sztywne, przyjemny czaprak bardzo, duży i mięsisty 😉
Tylko jest biały od spodu niestety..
wątek zamknięty
ElvisLova, Fokusowa, czyli zupełne zaprzeczenie tego, jak wygląda 😉 śmieszny 🙂
wątek zamknięty
Aimee, dziękuję :kwiatek:
lalasatan, kolor jest przepiękny! Na tym zdjęciu jest całkiem dobrze oddany, może na żywo minimalnie jaśniejszy.
eterowa, nie we wszystkim, ale w granacie na pewno! Ale granat to klasyka 😜
faith, od dawna mi się ten czaprak podoba i zdziwiłam się, kiedy Ty się nad nim zastanawiałaś 😁 Na Siwulce bardzo ładnie!
harja, dziękuję :kwiatek:
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
23 lutego 2015 19:52
Ktoś mógłby pomóc w rozszyfrowaniu jaki to kolor euro stara?

wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
23 lutego 2015 19:53
faith, super w tym petrolu 🙂
wątek zamknięty
Kastorkowa, pomarańcz taki sam jak w brandy/ebony, ale w tej kolekcji nie było chyba zwykłych padów 👀
wątek zamknięty
To chyba bardzo stara kolekcja,  bo mam taki sam,  on taki rdzawo- pomarańczowy
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
23 lutego 2015 21:37
Kupiony parę lat temu w horse-trade tam często jakieś starocie mają, no taki rdzawo pomarańczowy właśnie.
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
23 lutego 2015 21:51
to brandy :kwiatek:
edit. albo terra jak rdzawy, o na foto tego nie widac

BTW czy któś kojarz czyje to konisko? http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/160/3725#i
i czy ktoś gdzieś widział na sprzedaż BigSquare Blue i blackberry? nie marze nawet o nowych 😉
wątek zamknięty
Zairka, na 99% to koń maison 🙂
wątek zamknięty
Jakość głowy jest kiepska, ale i tak nie widać tego w rozmiarze docelowym 😉 wrzuciłam na próbę logo na zdjęcia z wątku, mam nadzieje, że właścicielki nie będą mieć nic przeciwko 🙂
wątek zamknięty
Oooooo ta głowa jest o wiele fajniejsza ! I nie ma problemu z widocznością na ciemnym tle 😀
wątek zamknięty
A może na zdjęciach będzie sama głowa, bez tekstu? Bo o ile obrazek świetnie się wyróżnia, tak słowa są słabo widoczne.

Kastorkowa, może to hazel?
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
24 lutego 2015 08:27
Hazel jest brązowy a to taki pomarańcz, ale jakby rdzawy i ma poziome pikowanie tylko a nie w kwadraty.
wątek zamknięty
Disco, super to wyglada  👍
wątek zamknięty
disco super! 😍
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
24 lutego 2015 09:19
disco, wyślij mi proszę na PW jak cię znaleźć na facebooku, przydasz się w naszej rozmowie 🙂

Generalnie wczoraj miałyśmy burzliwą dyskusję (ale owocną) i nasze logo to jednak konik w kapeluszu, tyle ze czarny 🙂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
24 lutego 2015 09:54
Kastorkowa, a to nie jest brandy?
wątek zamknięty
dzięki dziewczyny 🙂

Livia idziecie w dobrym kierunku 😁 Kolor ma tę przewagę, że jest widoczny. nie musi być złoto, może być niebieski, czerwony, różowy itp. Czarny wygląda trochę jak konik szachowy i gorzej wypada na tłach, na jakich zazwyczaj są robione zdjęcia z czaprakami.
wątek zamknięty
disco a czy nie lepiej by wyglądały np. kontury tego konika? Bo dla mnie to troszkę tak duża plama na zdjęciach wychodzi, strzemionko było bardziej subtelne. Ale to oczywiście tylko moja propozycja 😉
wątek zamknięty
palemka fajny pomysl

na bardzo szybko:
ganasze byly by do usuniecia
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.