Konie czystej krwi arabskiej

Ojej mi najbliżej do grobu  🤣 aczkolwiek oprócz gwiazdki ma chrapkę i kilka siwych włosów na jednej nodze to może jakoś mnie to uratuje :P
To moja jest dobra i wytrwała. Choć to już wiedziałam 😉
arabiansaneta   Konie mamy zapisane w gwiazdach
24 lutego 2015 21:53
Niuniek jest bez odmian, ale nikt jakoś nie próbował go ukraść, a w jego wieku pewnie już nie spróbuje. Amisiek ma obie tylne i lewa przednia, czyli jest dobry i wytrwały - niby też chodził rajdy - ale autor nie wspomina o różowej chrapce...
Przyszlam sie podzielic wiadomoscia, ze prawdopodobnie juz niedlugo moj siwy galgan pojedzie na  wakacje ode mnie...ale nie od treningow  😀iabeł:  Poki co zbieram mysli i oswajam sie z tym, ze przez jakis czas nie bedziemy sie zbyt czesto widywac.
larabarson, a gdzie go wysyłasz?

arabiansaneta
brakuje też księżyca na łysinie - gdzieś kiedyś czytałam, że łysina, której górna część przypomina kształtem księżyc, to bardzo dobry znak, ale nie pamiętam już, gdzie. A moja zdecydowanie ma ten księżyc.
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
25 lutego 2015 06:35
To moj Armani trzyma ogon czasem na jedna strone - widac jak zostane zona czeka mnie nieszczescie, ale moze troche odpusci? W koncu Siwy to prezent dla mnie 😀
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
25 lutego 2015 08:00
Oj dawno się nie pokazywalam z Callisto,  więc wrzucam dwie fotki dla przypomnienia że żyjemy  🙂 cały czas sobie obiecuje że nadrobię zaległości kacikowe no ale chyba nie dam rady bo tyle piszecie  🙂

larabarson czyżby do Jagodnego? Ja też coraz częściej myślę, żeby wysłać małego do kogoś z pojęciem o pojęciu i rozwinąć go fizycznie

zduśka juz na fejsie lajkowalam, ale tu też powiem, że pięknie 😀
szamanka ale ma być nieszczęście dla żony jeźdźca, musiałabyś się ożenić  😉

zduśka wszystko ładnie, ale gdzie kask?  🤬
Murat planuję oddać go w trening. Zależy mi na tym żeby koń się rozwinął jakoś sensownie i poszedł do przodu a wtedy ja mogłabym skupić się bardziej na sobie a nie ogarniać i siebie i konia jednocześnie.
TheWunia nie, nie do Jagodnego, jeśli będziesz zainteresowana to podam Ci namiary  😉
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
25 lutego 2015 08:21
Larabarson a masz kogoś już na oku? Jak by co to ja mam fajną osobę ale tutaj w maz
Murat-Gazon oj wiem wiem.. lenistwo. Nie ma tlumaczenia no ale Rudy jest mega bezpiecznym koniem.
TheWunia  🙂 do pięknie to nam dużo brakuje ale dzięki
larabarson ja liczę na to, że od końca marca, kiedy moja trenerka wraca z wojaży, będzie już na tyle sensowna pogoda i podłoże przede wszystkim, że nam się uda wznowić treningi.
Na razie jest lipa niestety. Mam już pozwolenie na wsiadanie, ale co z tego, skoro teraz z kolei zaczęło lać i jeśli nawet w weekend pogoda pozwoli, to znowu wszystko będzie tonęło w błocie, co oznacza jazdę pewnie samym stępem. No ale lepsze to niż nic.

zduśka no właśnie, nie ma tłumaczenia i "mega bezpieczny" też nim nie jest  😉
zduśka mi właśnie o mazowieckie chodzi  🙂 Niby mam już kogoś na oku ale póki co robię rozeznanie więc chętnie się zapoznam z Twoją propozycją, możemy przenieść się na pw na facebooku? Podesłałabyś mi jakieś info o tej osobie, cenach itp.?
Step jest super, zwlaszcza po przerwie, masz wieksze panowanie nad kazdym kawalkiem konia i masz wiecej czasu na reakcje jak cos sie zbiesi😉 ja po dluzszej przerwie zacxynam od 0,5h strechingu w stepie w mega niskim ustawieniu🙂
faith ja wiem, że stęp jest super, mam za sobą wieeeele długich terenów wyłącznie stępowych 😉 i w gruncie rzeczy to takie bardzo lubię, ale po tak długiej przerwie w jeździe człowiek by sobie gdzieś pojechał dynamiczniej, zwłaszcza po tych wszystkich spacerach w ręku i odkrywaniu nowych dróg z kategorii "ale tu by się świetnie galopowało" - miałoby się ochotę sprawdzić w praktyce  🙂 No ale wszystko po kolei, jak wyschnie, to się sprawdzi (a kiedyś przecież w końcu wyschnie  :marze🙂.
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
25 lutego 2015 08:43
Larabarson pisz pisz bo mam fajną osobę
Murat-Gazon  oj tam oj tam  🙂 a u Ciebie leje ?? W wawie ponuro ale bez deszczu
zduśka u mnie leje od wczoraj i ma lać cały dzień dziś i cały dzień jutro.  🤔
a może polecicie mi jakąś sensowną osobę, której mogłabym Prunelkę dać do przygotowania na potrzeby córki mojej? nie mam czasu, ani cierpliwości i w sumie umiejętności żeby się tym sensownie zająć - interesuje mnie tylko warmińsko-mazurskie
może otworzę stajnię treningową  😎
Epikea świetny pomysł 🙂 serio 🙂
gdzie?
Moja tez dzis ruszona, fajna jest cholerka ostatnio 🙂😉) tylko ja jeszcze bez formy, ale lada dzien mam nadzieje nadejdzie pomoc z ziemi 😉 pstryki z dzis 🙂





faith ładnie jej w niebieskim. To jest zdecydowanie kolor dla siwych.  😉
piękne to drugie zdjęcie 🙂
i w tym świetle komplet wygląda na niej obłędnie🙂
a unas budzi się życie ...gęsi wczoraj leciały no i kwitną bazie 🙂

Dzieki dziewczyny 🙂
A jak ładnie zawinięta...bez podkładek?
bo u mnie cokolwiek z podkładkami to kazdy arab wyglądał hmm najmniej dziwnie
...ale patrząc na to zdjęcie to ciekawa jestem jak to sie z bliska prezentowało  👀 juz kiedys go tu wrzucałam ale wtedy rozmowa była o grzywach hihihi
 


aaa bo zapomnę prałam wczoraj ogon jednemu brudasowi..na pierwszy ogien polecam białego jelenia brud puścił przepięnie ,może jutro powtóze to zrobię fotki.przed i po 🙂
Na podkladki zawijane, jakos mi latwiej 🙂
No ja juz tez marze o praniu ogona, ale czekam az chociaz 3-4 stopnie wiecej beda 🙂
ja same włosy wyprałąm bez rzepa...i wytarłam ręcznikiem...gnojek elegancko sie wytarzał 😉
no to jak z podkładkami to już w ogóle wow  😅
Ale mi serio na podkladki latwiej 😀 mam takie z rzepem na obwodzie, jakos mam lepsze oko wtedy i widze jak gesto zawijac 🙂
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
25 lutego 2015 19:48
Faith jak zwykle ładnie wygladacie. 
dziewczyny a mój kuc ma tak obsrany ogon  😎 że szok...czekam na wyższą temperaturę bo muszę go porządnie wyprać  🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się