Stajnie w Warszawie i okolicach

Słuchajcie a coś w okolicy Piaseczna, bez fajerwerków, ale z dobrym karmieniem, całodziennym padokowaniem i bezkolizyjnym (nie przez ulicę) wyjazdem w jakiśtam teren?  :kwiatek:
Jakoś wszystko o czym pomyślę mi wychodzi z tym kolizyjnym wyjazdem.
Hej, znacie jakąś stajnię okolice Piaseczna gdzie są duże łąki, konie wychodzą na dwór nie zależnie od pory roku, można się dogadać jeśli chodzi o jedzenie i inne (derkowanie, dodatki do pasz itp) sprzątanie najlepiej raz dziennie, gdzie byłoby miejsce do jazdy (jakaś ujeżdżalnia) i wyjazd w teren (najlepiej dość spory)? Czy to będzie za dużo jeśli powiem że najlepiej SAM pensjonat w dodatku super jakby był kameralny?  🤣 Oczywiście halą czy krytym lonżownikiem nie pogardzę :P
Nature - u nas. Z małą poprawką - sprzątamy 2x dziennie :-)
Nature, Złotkowscy w Jeziórku.
Nature, Złotkowscy w Jeziórku.


A mają wolne boksy? albo będą mieli? bo mi nie odpisują na mailu...
A nie prościej zadzwonić? 😉
Nature, mają, kontakt tel. wyłącznie.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
19 lutego 2015 16:52
[s]Nie moge znalezc watku :kwiatek:
Gdzie w najblizszym czasie jest organizowany kurs instruktorski? [/s]
Juz nie wazne  :kwiatek:
Nature- iskierka, są chyba dwa wolne boksy
Dzięki wam  :kwiatek:
Help! Potrzebuję informacji o dobrych stajniach w okolicy Łomianek. Zależy mi na dobrej opiece, zielonych padokach, placu z dobrym podłożem. Nie znam za bardzo stajni w tamtych rejonach, słyszałam coś o stajni Lider i Liderówka ale nic poza tym. Będę wdzięczna za info.
Averis   Czarny charakter
21 lutego 2015 19:12
Czy mamy wiecej revoltowiczów, ktorzy stoja w Złotym Koniu? Chciałabym poznać nowe towarzystwo przed przeprowadzką 1 marca 😀
DADA,polecam Bajardo,troszkę za Łomiankami,ale warto..
Bajardo odpada ze względu na cenę. Jakieś inne propozycje w okolicy Łomianek?
kujka   new better life mode: on
23 lutego 2015 12:34
Dada, na pewno odradzam Wilczeniec 😉
Kujka znam miejsce  😎
Averis ja tam mam konia w dzierżawie, daj znać na pm to Ci wszystko opowiem 🙂
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
23 lutego 2015 17:49
Czy jest na forum ktoś, kto stoi w Siedliskach? Czy istnieje jakieś forum/strona na której pensjonariusze wymieniają ogłoszenia parafialne? Kowale, trenerzy, wspólne zamówienia itd
emptyline   Big Milk Straciatella
23 lutego 2015 17:56
aleqsandra, olq stoi.
Ile sie mniej wiecej jedzie do stajni Golden horse z centrum Warszawy? I którędy jest najszybciej?
Moze ktoś stoi i chciałby mi odpowiedzieć na kilka pytań na pw?  :kwiatek:
Ja wpadam z opinią o stajni Konik 🙂 Byłyśmy z kobyłką na bardzo długi weekend - nie miałam zastrzeżeń, czyściutko w boksie, hala super  😍 cisza, spokój, bardzo przyjemna atmosfera, nie kręci się milion osób, bo wjazd do stajni na pilota, karuzela czynna - konie chodziły w niej, podłoże widziałam, że było bronowane i równe pod nią. Ode mnie bardzo dużī plus, na pewno jeszcze tam wrócimy, bo to lepsza opcja niż Aromer zdecydowanie da mnie.
Ja również polecam z całego serca - jak zwykle. Mimo, że się wyprowadzamy uważam, że jest to jedna z lepszych stajni w jakich stałam.
I za te parę miesięcy, zdecydowanie rozważam powrót do Konika 🙂
amnestria gdzie Cię niesie znowu? 🙂
Ile sie mniej wiecej jedzie do stajni Golden horse z centrum Warszawy? I którędy jest najszybciej?
Moze ktoś stoi i chciałby mi odpowiedzieć na kilka pytań na pw?  :kwiatek:


Do GH jezdzie sie z Ochoty od 45 minut (ok. 630 rano) do maks. poltorej godziny - ok. 18, ale raczej zdrowo cisnac. Ktoredy to juz bardzo mocno zalezy od tego skad sie jedzie. Z Ochoty najlepiej jest jechac do Marynarskiej, potem pld obwodnica Warszawy do Pulawskiej, potem Pulawska do Piaseczna i wsiami. Z srodmiescia byc moze sensowniej bedzie jechac wislostrada, choc odkad spalil sie most tam sie dluzej stoi. Jezdzac codziennie z Ochoty do Chojnowa, ktory jest ok 20 minut od GH, mam rozrzut miedzy 25 a 55 minut zaleznie od pory dnia.

L.
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
25 lutego 2015 17:35
aleqsandra, ja stoję, mamy grupę na fb, wyślij mi swoje dane na pw to cię dodam do grupy. Jadnak nie za dużo się na niej dzieje. Wymiany ogłoszeń parafialnych raczej nie ma za bardzo.
Dziewczyny nie wiem czy takie pytanie mogę zadać? gdzie się ogłaszać o wolny boksie, jak szukacie stajni gdzie zaglądacie ?przepraszam za  🚫
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
25 lutego 2015 19:40
W ogłoszeniach jedynie. No i na fejsie 
Koleżanka szuka stajni z crossem prosiła mnie o wypytanie o fc-Dąbrownica 😉 ktoś może tam stoi, bądz wie jak tam wszystko wygląda?
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
26 lutego 2015 09:18
arivle,
dzięki, masz pw
Jaki jest dojazd do Celinowa z Centrum Warszawy? Ile mniej więcej zajmuje dojazd samochodem?
Może mamy tu kogoś kto tam stoi i mógłby mi odpowiedzieć na kilka pytań?  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się