Pomoc w sprowadzeniu leku z USA !!!

Może znajdzie się jakaś dobra duszyczka, która pomogłaby mi sprowadzić lek ze Stanów? Może któraś z Was tam mieszka lub ma rodzinę? 😡

wiem, że udaje się przesłanie tego do polski dzięki rodzinie, znajomym.........

Chodzi o lek TRI ISOXSUPRINE 20 MG opakowanie 1000 tabletek

Potrzebuję strasznie dla Maxa przy leczeniu trzeszczkozy a nie mam nikogo znajomego… Lek jest na receptę, stosunkowo niedrogi ok. 25-35 dolarów, oczywiście ja przeleję pieniążki lub można mi wysłać za pobraniem. To są tabletki, także w kopercie bąbelkowej. 😡

Bardzo bardzo bardzo proszę o pomoc ….  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
21 sierpnia 2009 16:04
maxowa, mam nadzieję, że wiesz jakie sa reguły kontroli celnej z USA?
tak, ale wiem że innym osobom się udało sprowadzić dzięki rodzinie , znajomym ...
dodatkowo to wychodzi z usa a nie wchodzi

ktoś ma to za sobą? ....
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
21 sierpnia 2009 16:30
PW poszło
:kwiatek:

może ktoś będzie wracał do polski również w najbliższym czasie?

😡
Nie wiem czy mogę się podłączyć ale też od dawna szukam dojścia do tego semgo leku...... Może udałoby się 2 opakowania zabrac od razu jęsli ktoś miałby taką możłiwość............ 🙇
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
26 lutego 2015 19:27
Czy ktoś nie będzie przypadkiem leciał ze stanów do pl? Potrzebuje probiotyku  na niewydolność nerek. Ktoś? Coś? Będę baaaardzo wdzięczna za pomoc!
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
26 lutego 2015 20:16
margaritka Azodylu potrzebujesz?
margaritka wysyłam pw 😉
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
27 lutego 2015 06:09
Zembria - dokładnie
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
27 lutego 2015 06:17
Kup na Amoazonie, przesyłają do Polski bez problemu. W 3-4 dni jest na miejscu. Zapakowane w żele chłodzące i torbę termiczną. My kupujemy dla kota od ponad roku w ten sposób, wcześniej kupowaliśmy w kraju, ale się nam "źródełko wyczerpało". Musisz mieć tylko kartę kredytową, albo kartę płatniczą jakąś tam, nie pamiętam dokładnie, ale wygooglowałam to kiedyś. My zamawiamy po 3 opakowania po 90 kapsułek i nie naliczają man cła do tego, chyba jeszcze ilość znośna.
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
27 lutego 2015 06:18
A ile taka wysyłka?
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
27 lutego 2015 06:28
Nie pamiętam w tej chwili, ale jak wejdziesz na Amazon i wyszukasz Azodyl, to na stronce jest podany koszt wysyłki, nie mało niestety, ale warto. Nasz kot na Azodylu "jedzie" ponad 2 lata 🙂 Nie wyobrażam sobie jak byśmy sobie bez niego radzili, pewnie już by nie żył, bardzo źle znosił kroplówki, stres potworny :/
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
27 lutego 2015 06:33
Dlatego właśnie szukam kogoś kto jedzie i mógłby mi za mniejsza kasę przywiezc
Azodyl 60 kapsułek na amazonie kosztuje ok 60dolarów, na stronie pierwszej lepszej apteki w usa 30-40dolarów, niezły biznes z tymi lekami.. 🤔wirek:
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
27 lutego 2015 06:55
Dlatego kogoś szukam kto mogły mi przywieźć,  można zamówić wtedy z innego tańszego źródła.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
27 lutego 2015 09:15
Ja niestety nikogo wędrującego między Polską a USA nie mam :/ więc mi Amazon zostaje. Margaritka jakbyś znalazła transport tańszy to ja bardzo chętnie podłączyłabym się do zamówienia  :kwiatek:
popróbujcie też na stronach polonii w usa, już nie pamiętam ale chyba rosek tak zdobyła jakiś lek ...
zembria czekam na maila z jednej lecznicy czy mają na miejscu ten lek w Tucson (Arizona), bo mój znajomy tam jest do środy. Będę jeszcze pisać maile do innych vetów w Tucson czy to mają. Margaritka znalazła fajną ofertę ale to w Kaliforni i nie mam pewności czy paczka do niego dojdzie do wtorku wieczorem.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
08 marca 2015 21:38
Jakieś wieści? Czy plan upadł?
Póki co plan upadł, za mało czasu było żeby paczka z innego stanu doszła, a w aptece w Tucson cena była taka sama jak na amazonie. Dam znać jak znajomy będzie następnym razem jechał, to się zamówi z internetowej apteki w której tej lek jest zabezpieczony  we wkłady chłodzące, paczka sobie na spokojnie przyjdzie do niego i przywiezie mi ją do Polski, a ja dalej porozsyłam 🙂
Tak, napisalam na stronie polonii w usa i jeden pan bardzo sie postaral, zdobyl recepte ( co nie bylo latwe) , dal leki komus kto wracal do Pl i tn kto mi wyslal paczka juz w PL.
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
09 marca 2015 13:07
jakby ktos chcial to bede zamawiac najprawdopodoniej 6pak azodylu ( 540 sztuk). najbardziej oplacalne. znajomy przyjaciolki ogarnia sprawe w usa
margaritka jak już będziesz znać szczegóły to daj znać, chętnie skorzystam 🙂


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się