Rywalizacja jeździecka na Endomondo - Horseloverz Race

Witam,

uruchomiliśmy dziś pierwszą zorganizowaną rywalizację jeździecką dla jeźdźców korzystających z Endomondo: https://www.endomondo.com/challenges/20630519
Jest to część szerszej akcji promocyjnej na rzecz integracji środowiska jeździeckiego, w ramach której będziemy udostępniać informacje na temat ciekawych możliwości spędzenia czasu w siodle.

W związku z tym, że re-volta to duża i bardzo aktywna społeczność, zwracam się do Was z prośbą o pomoc i podsyłane informacji na temat ciekawych szlaków konnych w Polsce. Będziemy  publikować je  na naszym profilu FB: https://www.facebook.com/horseloverzrace

Jeśli znacie ośrodek, którego oferta jazdy rekreacyjnej (terenowej) wyróżnia się na tle innych, z chęcią opiszemy go.

Będę wdzięczny za Wasze głosy w dyskusji.

Pozdrawiam,
Daniel

dalton, super pomysł, dołączam!
Fajny pomysł, zobaczę tylko na ile precyzyjnie endomondo jest w stanie trackować jazdę w kółko po placu :-)

L.
sine, mój nie dał rady, GPS wyleciał w kosmos 😁
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
27 lutego 2015 10:36
dalton, chętnie korzystałabym z endo, ale moja komórka nie obsługuje. Doszukałam się info, że endo może współpracować z innymi urządzeniami gps. Prawda to?

Dolnośląski szlak konny http://szlaki-konne.eu/szlaki.php
Na i wokół szlaku dużo ciekawych tras i masa zabytków 🙂
Cieszę się, że pozytywnie odbieracie naszą inicjatywę  😀

Z tego co wiem aplikacja Endomondo współpracuje ze wszystkimi urządzeniami posiadającymi systemy android - nie tylko telefonami. Warunek to moduł GPS.
Telefony natomiast na wszystkich platformach moblinych: android, widnows phone, blackberry i oczywiśce iOS.

Dzięki za link!

Pozdrawiam,
DJ
Fajny pomysł, zobaczę tylko na ile precyzyjnie endomondo jest w stanie trackować jazdę w kółko po placu :-)

L.

u mnie działa nawet na jazdę po placu 🙂
Osobiście testowałem w różnymi terenie - także w gęstym lesie. Nie było żadnych problemów  z zasięgiem, choć oczywiście zależy to od odbiornika GPS w każdym urządzeniu.
Użytkownik any z forum zrobiła w ciągu roku coś ponad 1000km 😉
Sądzę, że padnie nie jeden rekord  🤣
Jeżdżąc nawet weekendowo - dwa razy po 10-12 km, w pół roku mamy blisko 600 km.
A taki dystans to delikatna godzinka w terenie 😀  🏇
Na hali niestety gps głupieje, po placu na zewnątrz wydaje mi się, że było ok
Jej, gdybym tylko odpalała endo przy okazji każdej jazdy terenowej...Niestety bateria w telefonie trzyma coraz krócej  🙁 Ale pomysł super ❗ Wchodzę 😍
Extra  😀
Ale to się zliczają wszystkie treningi jazdy konnej? Nie trzeba przypisywać ich potem do trasy?
Ja używam endomondo do mierzenia trasy krosów na zawodach.
Czy możemy to potraktować jako spacer w terenie w wersji "super express" ?
Super pomysł. W końcu coś dla mnie. Dołączam 🙂
a jakie treningi się kwalifikują? oprócz wprowadzanych ręcznie? Bo wyskoczyło mi że u mnie żadne,a na stronce nie widzę żadnych info (w mojej karierze endomondo mam -> 2610 km, jak na jazdę dorywczą w wakacje i od przypadku do przypadku w weekendy to nie jest źle 😀)
Wszystko jest napisane na 1 stronie:

Liczą się: Wszystkie treningi poza wprowadzonymi ręcznie.

Start: 27.02
Te wstecz nie są brane pod uwagę.
to dopiero w wakacje sobie poszalejemy 🙂
Ja dwa razy skorzystałam- raz zgubiło mi gps po 18 km.... drugi raz koleżance padła bateria po 40 km ....ale od jutra przyswajam nowego smartfona, więc czemu nie 🙂
Dołączyłam 🙂 .
Aby tylko nie zapomninać włączyć i będziemy nabijać kilometry 😀
TheWunia, ściągnęłam endomondo przed wyjazdem, a na koniu... zapomniałam włączyć 😂
No ale dołączyłam, chęci też się liczą 🤣
budyń u mnie to normalka, a jeszcze lepiej jak wróce do domu i nie wyłącze i mi wychodzi 10 godzinna jazda w średnim tempie 3 na godzine  🤣
.
estena   Wariat nad wariaty.
27 lutego 2015 21:51
My również dołączamy we trójkę!  😀iabeł:
Ja dwa razy skorzystałam- raz zgubiło mi gps po 18 km.... drugi raz koleżance padła bateria po 40 km ....ale od jutra przyswajam nowego smartfona, więc czemu nie 🙂
polecam akumulator przenośny 🙂
Machina ruszyła - po jednym dniu jest juz 45 osób i pierwsze wyniki :-).  Dziś i ja z chęcią dołożę swoje kilometry. Zachęcam też do lajkowania profilu na fejsie, gdzie będziemy wrzucać aktualne informacje :-)
no ładnie! jeszcze sie nie rozpoczęło, a już pozamiatane! Z Izą nikt nie ma szans🙁
również dołączyłam 😉 jednak jedynie z czystej ciekawości - co by śledzić postępy, bo sama nie korzystam z app'ki tylko z odbiornika gps garminowego przez co moje trasy niestety nie będą się kwalifikowały do rywalizacji :/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się