Perfekcyjny makijaż

I z superpharmu przysyłają smsy jak jest fajna promocja  😁 ja odkąd mam kartę to głównie kupuję SP, dermokosmetyki wychodzą mi cenowo tak jak nivee i garniery w rossmannie  🙂
A to tak mozna? Ze przy zakupie zaloze kartę i od razu skorzystam z promocji 1+1? 😉
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
27 lutego 2015 18:31
Wykupili mi burżujki w SP.. 🙁
E to chyba założę tą kartę SP. Zawsze jakoś nie mam czasu jak już stoję przy kasie.
karty są zakładane przy takim ekranie (na którym można też sprawdzić ilość punktów)  i trzeba odczekać jakieś 20minut na aktywowanie karty- chociaż różne panie różnie mówią. Nie jestem pewna, ale kartę można też założyć przez internet na stronie SP
Mi zalozyli i od razu kupilam w promocji pomadki 😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
28 lutego 2015 09:16
Ja wypełniłam wniosek przez internet, poszłam z wydrukowanym do SP i dostałam kartę od ręki.
Cały czas ze sobą walczę, żeby nie polecieć po kolejną pomadkę (albo dwie) 😁
Ja wlasnie kupilam moje pierwsze dwie z burzula, ale myslalam ze nude ist jest mniej różowy 🙁
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
28 lutego 2015 11:55
Ja początkowo byłam do Nu de-ist sceptycznie nastawiona, ale przeszło mi, kiedy nałożyłam go na usta. Kolor sam w sobie nie robi wrażenia, ale wspaniale komponuje się z kolorem moich ust, jestem bardzo zadowolona z tego zakupu 😀
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
09 marca 2015 13:02
Dziewczyny, kojarzycie może, czy mamy na forum osobę zajmującą się wizażem profesjonalnie?

A skoro już tu jestem, to jeszcze się pochwalę, odebrałam dziś paczkę z zestawem ZOEVA Rose Golden vol.2 (prezent na dzień kobiet od narzeczonego 💘 ) i powiem Wam, że teraz w 100% rozumiem wszystkie zachwyty dotyczące tych pędzli 😍
Nie mogę się doczekać żeby je przetestować 😜
Scottie   Cicha obserwatorka
10 marca 2015 11:18
Pauli, już się chyba nim nie zajmuje, ale wszelkie kursy i egzaminy czeladnicze robiła Isabelle.

A który zestaw dostałaś? Do oczu czy ten pół na pół? Do mnie kompletnie nie przemawiają te zestawy (w sensie kolorystycznym), za to jestem zachwycona podstawową wersją Rose Golden 🙂 I tak się waham... odkładałam pieniądze z założeniem kupienia zestawu 25 pędzli z torbą wizażysty (czyli tego najdroższego), ale... wszystkich tych pędzli nie będę używała (np. tych do nakładania podkładu), chociaż torba wizażysty to przydatna rzecz podczas wyjazdów. No i nie jestem profesjonalistką, a pędzli już i tak mam dużo... i chyba skończy się na tańszej wersji, uwielbiam różowe złoto, więc kupię chyba zestaw Rose Golden (vol. 1 😉 ) do oczu i pojedyncze pędzle do twarzy. Co myślicie?
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
10 marca 2015 11:31
Mam ten zestaw pędzli do oczu i twarzy. Początkowo chciałam ten tylko do oczu, ale po dłuższym zastanowieniu doszłam do wniosku, że na ten moment nie potrzebuję aż tylu pędzli do oczu (chociaż może kiedyś i na niego się skuszę 😉 ).
Ja oszalałam, kiedy tylko zobaczyłam pierwsze zdjęcia 😍
Zanim pojawiła się ta wersja kolorystyczna, marzyłam o Rose Golden vol. 1.

Jeśli masz już sporą kolekcję pędzli i korzystasz z nich tylko dla własnych potrzeb, to chyba nie ma sensu inwestować w duży (i drogi) zestaw, którego i tak w 100% nie wykorzystasz. Torbę wizażysty możesz dokupić sobie osobno. Ale to oczywiście tylko moje zdanie 😉

Ja dziś pierwszy raz ever nakładałam podkład pędzlem i muszę przyznać, że bardzo mi się podoba efekt, jaki można osiągnąć stosując tę metodę 😉
Ja mam zestaw 15 pędzli i również polecam. Są cudowne  😍 I pomimo, że to do domowego użytku i mam też inne pędzle to wszystkich używam.
Widzę, że macie doświadczenie z pędzlami Zoevy do oczu więc chciałabym prosić o radę. Już pisałam w wątku "twarzowym" chcę skompletować kilka pędzelków dla mamy. Jej makijaż oka nie jest zbyt skomplikowany, góra trzy cienie, jaśniejszy w wewnętrznym kąciku, ciemniejszy na zewnątrz i podkreślona dolna powieka. Załamania nie podkreśla ani nie rozciera cieni, bo maluje się tymi nieszczęsnymi pacynkami a nimi to chyba średnio wykonalne. Jeśli to może być podpowiedź, to ma raczej małe oczy i opadającą powiekę, więc chyba? te pędzle nie powinny być zbyt duże żeby mogła nimi swobodnie operować. Pomożecie? :kwiatek:
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
10 marca 2015 11:56
fruity_jelly
Może coś takiego?
Według mnie idealnie nada się właśnie do wykonania kompletnego podstawowego makijażu oka 😉
Jeśli chodzi o wielkość pędzli, to z pewnością nadadzą się do małych oczu.
Pauli nic nie widać 🙁
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
10 marca 2015 12:50
Ja to jednak sprytna jestem, piszę o pędzlach, ale wypadałoby jeszcze link wstawić 😁
http://mintishop.pl/product-pol-2937-ZOEVA-Classic-Eye-Set-Zestaw-6-pedzli-w-etui.html
Aaa widziałam te zestawy. Tylko problem w tym, że połowa zestawu leżałaby nieużywana, bo ani pędzelek do brwi ani do eyelinera się nie przydadzą. Myślałam raczej o skompletowaniu kilku oddzielnych pędzli.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
10 marca 2015 13:29
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
10 marca 2015 16:11
[quote author=fruity_jelly link=topic=92900.msg2311143#msg2311143 date=1425993952]
Aaa widziałam te zestawy. Tylko problem w tym, że połowa zestawu leżałaby nieużywana, bo ani pędzelek do brwi ani do eyelinera się nie przydadzą. Myślałam raczej o skompletowaniu kilku oddzielnych pędzli.
[/quote]

Nigdy nie mów nigdy 😉 może przyjdzie taki moment że zaczniesz używać tych pędzli do eyelinera czy brwi.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
10 marca 2015 16:18
Również uważam, że warto taki mieć.
Ja nigdy nie byłam fanką kresek, zraziłam się swego czasu do eyelinera, ponieważ (jak się później okazało) nie miałam odpowiedniego narzędzia do jego nakładania. Aktualnie,w moim codziennym makijażu zazwyczaj pojawia się kreska 😉
Tym pedzelkiem skośnym robię kreskę cieniem przy lini rzęs, więc nie tylko do eyelinera czy brwi sie przydaje  🙂 Jak dla mamy to wziełabym 230, 227, 234, ewentualnie dwa te zwykłe płaskie.

Ja swojej mamy nie mogę przekonać, żeby wywaliła te aplikatory  😵
Dziewczyny, czy kupie w Warszawie stacjonarnie kosmetyki NARS? Czy tylko w internecie?
Co polecicie do brwi? Bardziej do ich układana i utrzymania w ryzach, niż do nadania koloru. Używałam wosku z Inglota, ale ma kijowe opakowanie, które tylko powoduje same kłopoty 😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 marca 2015 20:20
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
12 marca 2015 11:02
szepcik Benefit ma dwa mega fajne produkty do brwi 🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
12 marca 2015 12:04
Jeśli to ma być coś bardzo mocno utrwalającego, to: http://www.cosmedan.pl/brow-fix-x-pogrubiajacy-zel-do-brwi.html Podobno nic go nie ruszy 🙂
czy te utrwalacze do makijażu w sprayu zmniejszają też świecenie się cery? Bo skoro przedłużają żywotność podkładu/pudru to na błyszczenie chyba też powinny mieć wpływ? 😉 jesli tak to macie jakiś sprawdzony utrwalacz?  :kwiatek:
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
12 marca 2015 19:48
Do mnie właśnie przyszło takie coś [url=http://www.cocolita.pl/pielegnacja-brwi/sleek-makeup-brow-perfector-zel-do-brwi-dark-brown?from=main+main-new-products&campaign-id=1]KLIK[/url], to mój pierwszy produkt tego typu i jestem bardzo ciekawa, jak się będzie sprawował.

Kupiłam sobie również podkład Revlon Nearly Naked, pierwsze wrażenie jest takie, że bardzo przypomina Healthy Mix, ciekawe jak będzie się zachowywał na skórze w trakcie dnia, warto dodać, że nie mam problemów z trwałością podkładu. Jeśli okaże równie fajny jak Bourjois, to będę miała dobry zamiennik 😉
Do mnie dotarły pędzle Zoevy, skośny do kresek i luxe petit crease. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, jestem pod wielkim wrażeniem ich jakości wykonania! Zobaczymy, jak się będą sprawowały w makijażu i przy praniu.

W paczce były jeszcze produkty Make Up Revolution, cienie i bronzer. Pigmentacja naprawdę dobra, jedwabista konsystencja. Pewnie w weekend postaram się użyć ich na twarzy 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się