Stajnie w Lublinie

Wybiera się ktoś na Cavaliadę do Warszawy i będzie wracał w sobotę w wieczorem/w nocy zaraz po konkursie speed&music? Poszukuje transportu na trasie Warszawa-Lublin dla dwóch osób 🙂
Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jakie sa stajnie w okolicach Zemborzyc? Wiem, ze jest kilka ale nigdy nie bylam w stanie ogarnac jakie konkretnie i gdzie. A przy okazji jakbym mogła  prosić o wiecej informacji o nich to juz będzie cudownie 🙂  :kwiatek:
sluchajcie szukam kogos z lublina okolic kto sprzeda pare kostek w dobrym stanie z dojazdem z 15, 10 kostek potrzebuje dla jednego konia w pensjonacie ktory jest specjalnej troski i potrzebuje non stop siana a wole sama sobie zakupic i rozlozyc niz doplacac za pensjonat
Rudka   księciunio.!
28 lutego 2015 18:59
UWAGA! Blanka Wysocka przyjeżdża do Lublina.
Przyjazd planowany jest na 9 marca.

Proszę, poinformujcie znajomych, którzy mogliby być zaineresowani konsultacją.
Potrzebuję rymarza, który byłby w stanie pozszywać mi urwane paski policzkowe. Jest ktoś taki w Lublinie?
Ja zszywałam paski u kaletnika na Kunickiego.
Oblivion, a znasz dokładny adres? Albo opisać gdzie? Kunickiego jest trochę długa ;-)
Dokładnego adresu nie znam, ale to odcinek pomiędzy skrzyżowaniami Leśna - Piaskowa 🙂
aien   wędrowiec
01 marca 2015 20:45
arabeczka

Stajnia na Cienistej- codziennie wybierana ściółka, konie na padoku, lonżownik, ujeżdżalnia i tereny. Cena 450zł
Stajnia Ku Słońcu- http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/3251, ta stajnia ponoć nadal istnieje
Stajnia Pani Marzeny -http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/33455?q=&kategoria=5&lokalizacja=3&widok=0&strona=

za stajnią Ku Słońcu jest jeszcze prywatna stajnia po prawej stronie - widać halę.
W przyszłości chciałabym wrócić do jazd, a póki co z powrotem wdrożyć się w ogóle do obcowania z końmi. Znacie kogoś, kto potrzebowałby pomocy przy koniu, np. czyszczeniu, siodłaniu, etc? Zależy mi w sumie na czymkolwiek, żeby wrócić do rytmu. 🙂 :kwiatek:
arabeczka jeszcze stajnia u p. Witka w Zemborzycach, ona jest przy drodze na Krężnice po lewej jadąc od zalewu z halą namiotową blisko drogi. Bardzo polecam, konie zadbane, dobrze karmione, a właściciel to człowiek z prawdziwą pasją. Do tego wybiegi trawiaste.
.
Jeżeli udałoby nam się zgrać dniowo i godzinowo to jestem za. 🙂 Tylko mam dosyć ciężki plan + wolontariat w SPK, więc od razu mówię, że nie dam rady np. 5 dni w tygodniu, na początek raczej weekendy i ewentualnie jak odwołają zajęcia czy coś, żeby się zgadać. 😉
.
Ma ktoś może prezenterkę arabską i mógłby mi ją użyczyć do pomacania?  😁
Czy ktoś w najbliższym czasie planuje wizytę dr Agnieszki Bestry?

Może ktoś poczęstuje mnie opinią o panu Łukaszu Zdunku? Może być na pw.
bardzo dobry kowal. niestety zaganiany
Oblivion, ja na kwiecień planuję Usg. Co prawda kawałek od Lbl ale kierunek ten sam.
dr Bestry jest co miesiąc w FaMaGuście. teraz będzie około 20-25 marca
Łaciata   Forever in my heart ♥
10 marca 2015 15:09
Przepraszam - nieaktualne.
Jest ktoś chętny z Lublina i okolic na zdjęcia? jeśli tak - kontakt pw  🙄
Czy w lubelskim jest ktoś kto wozi konie koniowozem?
Min 4 konny.
I jaka cena?
Może być pw.
P. Niewiadomski wiózł znajomemu konie. Ale nie wiem ile go to kosztowało.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
10 marca 2015 17:03
widzexxcie Kapriola ma na 5 koni, Wieża chyba tez ma coś większego.
To ze maja to wiem.
Tylko kwestia czy woza obce konie.🙂
Dzięki, będę się już z tymi stajniami kontaktować.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
10 marca 2015 18:40
Kapriola jakoś ponad rok temu przewiozła 5 koni co prawda na terenie Lublina, żeby można było zrobić paradę ślubną przyjaciółce, jej zaśpiewali chyba 500zł za dowiezienie koni z Zemborzyc do Bonanzy, poczekanie tam aż konie wrócą i powrót.
U nas ( narazie czysto teoretycznie) potrzebny by był transport ok 40 km w jedną stronę

Rozważamy różne opcje.
Dzięki za info 🙂
Hej dziewczyny
wzywa ktoś w najbliższym czasie dobrego weta od nóg?

Myślałam o dr Golonka, albo dr Karcz
Tylko dr Golonka z daleka i sama za dojazd nie zapłacę ..
zadzwoń do Golonki i sprawdź, czy nie wybiera się w najbliższym czasie na konsultację do Warszawy. jeździ raz na kilka miesięcy, a naprawdę warto.
karolciaequilano   marzenia się spełniają
25 marca 2015 12:30
Czy mógłby mi ktoś na pw podać aktualny numer do Olgi Michalik?  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się