Revoltowe Quizwanie

kto zagra?
czekoladowiec
I ja ostatnio ściągnęłam quizwanie  😀

Dopisuję się do listy: "kotletson" 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
28 lutego 2015 13:47
Ja zawsze zagram, zapraszajcie. Przypomnę, że jestem Sheeriously.

Dwa razy z rzędu wygrałam z JARĄ  😁 teraz potrzebuję 18 do szczęścia  😁
Wybaczcie, że nie akceptowałam wyzwań - 2 tygodnie w stajni - ostatnie, o czym myślałam to quizwanie 😉 Ale jestem już, jak ktoś chce mi skopać tyłek (jak zwykle) to chętnie pogram 😉
Ostatnio grając  z eterową ustrzeliłam 18  💃 Szkoda, ze to był tylko jednorazowy przypadek  😁
Mi też się tylko raz udało. 🙁 Ale systematycznie pnę się w górę w rankingu polskim. 😎
A ja nie moge kupic Premium  🙁 klikam kup i mi mowi, ze nie da sie polaczyc ze sklepem. Windows Phone  🙄
Nav wpisz w wyszukiwarkę (tam gdzie szukasz przeciwników) "premium" i będziesz miała. Tylko później musisz wyłączyć i włączyć aplikację żeby zaczęło działać.  😉
ja próbuję z tym premium i mi nie działa  😤
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
01 marca 2015 23:22
To było tylko przez jakiś czas niestety
Ja tez gram ^^ markus07
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 marca 2015 12:12
King of the lab!  😎
Tiaaaa, absolutnie odmawiam komentarza tej ŻENADY...
o! epk, gra! 😎
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 marca 2015 14:57
Rtk ma nicka Ritordo 😉
I ja gram od dziś, jestem supersylwiawow 😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 marca 2015 19:52
<głos jak przy aktualizacji antywirusa mode on> Baza zawodników została zaktualizowana </mode of>
kim jest midasowa 👀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 marca 2015 20:38
I dlaczego się nie przypucowała 😁
Cały czas dostaję bęcki od gryglodor  🤔 😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 marca 2015 08:50
Trafił swój na swego  😁
Mam nadzieję, że Ci bęcki spuści :P

Swoją szosą coraz więcej osób mnie zaprasza, czyżby rozeszło się już że nadaję się do łatwego podbijania rankingu 😉 😀iabeł:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 marca 2015 16:42
To mój ex i niestety nie spuścił mi nic 😁
Eee właśnie zaznaczyłam, że opłatek je się w Wielki Piątek. Grunt to czytanie odpowiedzi. 😵
Facella   Dawna re-volto wróć!
10 marca 2015 18:51
Taa, ja kiedyś pobieżnie przeczytałam pytanie: "jaki pierwiastek  bla bla bla  tworzy cząsteczkę wody  bla bla bla" i równie pobieżnie w odpowiedziach "wodór"... Jasne, że chodziło o tlen i jasne, że to było w pytaniu...  😵
spoko... wg mnie księżyc jest zamieszkały  🏇
Taa, ja kiedyś pobieżnie przeczytałam pytanie: "jaki pierwiastek  bla bla bla  tworzy cząsteczkę wody  bla bla bla" i równie pobieżnie w odpowiedziach "wodór"... Jasne, że chodziło o tlen i jasne, że to było w pytaniu...  😵

zrobiłam ten sam numer. przeczytałam "cząsteczkę wody" i jeb wodór. a chodziło o tlen. mam jeszcze kilka takich wtop na koncie 😉
spoko... wg mnie księżyc jest zamieszkały  🏇

my tu o pomyłkach mówimy, a nie o niewiedzy  😎
Jestem ciekawa ilu ludzi odpowiada na to źle. 😎


Było jeszcze pytanie o synonim bynajmniej, ale zapomniałam zrobić screena, a niektórym przydałoby się, żeby to sobie na lodówce powiesili.😀
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
14 marca 2015 14:51
A ja się pochwalę, że osiągnęłam swój cel - awansowałam przed chwilą powyżej 10000 miejsca w Polsce 😅 Teraz cel jest dużo trudniejszy - pierwszy 1000.
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 marca 2015 15:02
Jaką ja dzisiaj miałam zagwozdkę przy pytaniu o kolor grzywy bułanego konia  😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się