Paka :-)

A ja urzęduje w takiej 'ręcznie robionej' pace. W sumie zadowolona jestem bardzo bo choć nie wygląda 'profesjonalnie' to jest pojemna i pakowna - bardzo funkcjonalna. Jedynie co to moglaby miec wiecej poleczek/przegrodek.



A wymiary jej to wys 180cm, szer 90 cm, głębokość 70 cm.
Przepraszam za bajzel w środku ale niestety część rzeczy w reklamówkach leży i tak to wygląda :P
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
27 lutego 2009 18:54
amazonka*, ja tez mam swoja robiona i jestem z niej mega zadowolona. zaoszczedzilam duzo na pace, wyglad jest nie wazny wazne zeby byla funkcjonalna 🙂

jak sprzedam obecna swoja to teraz bym robila troszke inna, wyzsza i wezsza
Solina pochwal się swoją 😀.... może to mnie zmotywuje do zrobienia własnej 😉
Ja mam skrzyniopakę 😉 Póki co miejsca mi starcza. Są w niej 2 wieszaki na siodła, 4 wieszaki na ogłowia/kantary (ale wisi na nich wszystko  :lol🙂 , wieszak na derki i czapraki.. A na dnie, mam oddzieloną jedną część taką tam 10 centymetrową deseczka, i stawiam tam wszystkie rzeczy, które mogłyby sie wytoczyć na środek skrzyni i przeszkadzać ;]

Zdjęcia postaram się wstawić niedługo.
amazonka* świetna paka i widac że pojemna
Solina zrobilaś mi chętke ta paka😉 pochwal sie
SIWA FOLBLUTKA   i jej miedziana arabka
27 lutego 2009 22:27
Moja też była samodzielnie robiona tzn. kupiona w Ikei. Tak się cieszyłam, że tylko 400 zł a potem wydałam drugie tyle na półki, zawiasy, zamek, przegródki, kosze wysuwane, itp, a paka jeszcze nie dokończona.  Z drugiej jednak strony wreszcie wszystko mi się w niej zmieści (sprzęt tylko dla jednej kobyłki, druga ma 2 inne szafki). Muszę też trzymać tam trochę ciuchów końskich, bo moi rodzicie nie mogli znieść w garderobie ,,swojskiego zapachu" i zostałam eksmitowana.
Zdjęcia będą w krótce...
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
28 lutego 2009 11:30
Enii,  miloska,  paka moja jest na poprzedniej stronie 🙂 ( mam nadzieje ze zdjecia beda sie wyswietlac 🙂 )
miloska Soliny paka jest na poprzedniej stronie wątku 😉
SIWA FOLBLUTKA u mnie to samo jeśli chodzi o końskie rzeczy, wczesniej mialam wymowke ze nie ma gdzie trzymac a teraz nie ma ze boli - wszystko wyeksmitowane do paki. Ja za swoją dałam 550zł , kupiłam używaną - ze wszystkimi półeczkami, haczykami, wieszakami.
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
28 lutego 2009 11:43
amazonka*, jakie sa wymiary twojej paki?
😉

A wymiary jej to wys 180cm, szer 90 cm, głębokość 70 cm.



Wydaje mi się że jest akurat, bo w góre przestrzeni się 'nie liczy' że tak powiem, nie przeszkadza innym użytkownikom siodlarni (która za wielka nie jest), a szerokość i głębokość dość standardowa.
asds   Life goes on...
28 lutego 2009 13:00
Etraz w marcu planuje zaciagnac swojego dziadka do pomocy i zmontowac pakę z płyty OSB. Jak sądzicie na co powinnam w srodku miejsce zrobic i jakei wymairy paki? Zaznaczam zę chodzi o pakę do jednego konia i na jedno sidoło, więc powinno zostac mi jeszcze dużo miejsca do wykorzystania 🙂
Aurelia- cieszę się, że jesteś z niej zadowolona. Mnie służyła długo i dzielnie i żal mi, że musiałam się jej pozbyć 🙁
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
15 kwietnia 2009 16:30
UP!

Szykuję się do zakupu paki i nie wiem jaka wybrać  😜
Ada   harder. better. faster. stronger.
15 kwietnia 2009 16:41
Zależy do czego Ci potrzebna. Taka ogólna do stajni czy taka na kółeczkach, którą będziesz wozić na zawody ?
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
15 kwietnia 2009 17:05
Na zawody i jakieś duperele w stajni, dość mała, na 1-2 koni, koniecznie z kółeczkami (minimum 2), w miarę pojemna, chętnie z przegródką lub szufladą.

😜
dość mała na 1-2 konie?? To chyba niemożliwe!!
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
15 kwietnia 2009 17:10

aga... nie znasz moich możliwości  😁
Któryś z voltowiczów kiedyś wstawiał chyba link do strony na której była pełna oferta pak tego sprzedającego http://www.allegro.pl/item561540890_paka_na_sprzet_jezdziecki.html
Ma ktoś od niego paki ? Pojemne są ?
Myślę nad jakąś nie za drogą paką. Możecie coś polecić ?
Ta w linku wydaje się całkiem fajna.
Ja mam taką jak tą PNJ-01/1 z tej strony:
http://090977.bloog.pl/?ticaid=57db2

I tak już ledwo się mieszczę. 2 siodła to tam nie wejdą. Ale rozmiarowo jest ok. Choć czasami chciałabym zeby tak ze 20 cm była wyższa.
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
15 kwietnia 2009 17:23
Aga, widzisz, bo ja siodła w pace trzymać nie zamierzam 😉
O właśnie o tą strone mi chodziło !
Hmmm no właśnie się tak zastanawiam bo cenowo nie jest tak źle, a bardzo wielkiej paki nie potrzebuje. Może podjadę do Was w odwiedziny niedługo to obejrzę na żywo  😎
a jak tam błotko u Was bo drugi raz nie chce topić mojego biednego samochodu  😁 Ale za to w linę holowniczą się zaopatrzyłam bo nigdy nic nie wiadomo  👀
Zuziasta to trzeba było tak odrazu 🙂 Ja tam mam stare przyzwyczajenie po Sopocie i wszystko pod kluczem zamknięte trzymam 🙂

G. a z tymi odwiedzinami to do mnie było?
xxagaxx
No odwiedzałabym Alice i Chonsa, a przy okazji bym mogła zobaczyć pake  😉
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
15 kwietnia 2009 17:43
xxagaxx, w stajni- siodlarnia
zawody- bagażnik
😁
G. mam taką pakę jak z Twojego linku,tylko sobie zmieniałam ustawienie półek 😎 siodła w pace nie trzymam,nie mieści mi się tam wszystko ale generalnie spisuje się bdb.
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
15 kwietnia 2009 17:46
Karutek, ma kółeczka?
Te cieniutkie nóżki sie nie wykrzywiają?
Nózki mocno trzymają.Ma kółka,z tym że ja dopłacałam i mam większe niż normalnie.
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
15 kwietnia 2009 18:58
a to moja paka, foto stare co nie oznacza ze teraz jest w niej porzadek 🙄

szafa przerobiona na pake jezdziecką. sprawdza mi sie juz od dobrych paru lat.

Nózki mocno trzymają.Ma kółka,z tym że ja dopłacałam i mam większe niż normalnie.


i dobrze zrobiłaś. Te małe są do bani.

G. Tylko że ja już nie stoję w Łapinie. Jakby co to zapraszam do Owczarni 🙂
xxagaxx
No w tamtych okolicach to raczej nie bywam... Chyba, że wpadnę na zawody jak konia reaktywuje  😎

A tak sie zastanawiam i chyba kosz na dole będzie praktyczniejszy niż szuflada...

Karutek
A wieszaki na siodła są zdejmowane ? Bo na Twoim zdjęciu ich nie ma. A na boku paki (w tej części gdzie jest miejsce na siodło) są jeszcze jakieś wieszaki ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się