Kącik Rekreanta cz. VIII (2015)

tuch sama się nad tym wielokrotnie zastanawiałam przy okazji wstawiania przez ciebie fot   😁 , ps ogłowie piękne, czekam na foty na modelu  😅
Ramires dziękuję, w imieniu Dzidzia, to takie foto z "duszą" hahah
Moona dzięki, też mi się podoba 🙂

Libertee to foto z rózowym kantarem, normalnie różowy kucyk, cudo  😍
Libeerte, te drągi furorę na fb robią :P Dzisiaj planuję ustawić te tory, mam nadzieję, że nie braknie mi drągów 😁
Averis   Czarny charakter
01 marca 2015 13:12
My już w nowej stajni. Podróż na szczęście bez przygód 🙂

anai W tym roku wyjątkowo długo mamy fajny plac. Tfu, tfu. Fajnie wyjść z hali.

Chingan po dłuuugiej przerwie od siodła:



I foszki:
kujka no muszę sie zdecydowanie do niej ładnie uśmiechnąć na dniach 😉.
tuch ogłowie faktycznie piękne! a jak z jakością skóry?
Precelek powtórzę się - Dzidź jest fenomenalny 😍.
Averis super 🙂
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
01 marca 2015 17:30
Dzionka, nie trać nadziei  😉, mojego konia znasz, widziałaś jak chodził hmm 6 lat temu jak miał 12, teraz ma 18 współdzierżawi go 12 letnia dziewczynka ważąca 30kg w grudniu byli na swoich pierwszych zawodach, pojechali konkurs 90cm, była trzecia



a w domu dla fanu jezdzi na oklep i na kantarze



można? Można  🤣
Atea, moje grube rude też miało dzisiaj foszki 👿
Za to krecik, czyli panna Pelagia zaczyna w końcu robić masę i się ogarniać 😅 (chociaż wiosna też jej się nieraz rzuca na mózg 😉)
Pozdrawiamy z Pelą 🙂



Averis super!
Brzask wow, koń-profesor się z niego zrobić, a taki wariat był 😉
Precelek, Atea, dzięki :kwiatek:

budyń, ja chyba też się pobawię, jak będę miała dużo czasu na ustawianie (albo kogoś pod ręką 🤣 )

Wiosna chyba naprawdę idzie, u nas też konie codziennie na padoku, chodzą pod siodłem codziennie i nadal lubią sobie bryknąć 😉
Averis   Czarny charakter
01 marca 2015 18:14
xymena, Orzeszkowa, dziękuję, kamień z serca 😉
Libeerte, ustawiłam, ale bez drągów po łuku. Nooo, te drągi na drągach, udające kawaletki, to słaby pomysł, jeśli nie są kwadratowe 😁 Co koń puknął, to się turlały, bo nie było jak zabezpieczyć. Także kupa, choć sam pomysł super.
budyń, a może da się je podnieść (np na tych słynnych nocnikach 😁 )? 😉
Libeerte, trzeba jeszcze mieć 😉 Może dałoby się je położyć na kłódkach od stojaków po prostu, żeby się tak nie turlały przy najmniejszym pyknięciu, no ale pokombinuję kiedy indziej.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
01 marca 2015 18:46
Averis, jakie zblazowanie 😀
Libeerte, ma taki malusi pyszczek i w końcu nachrapnik leży dobrze =)
Averis   Czarny charakter
01 marca 2015 19:00
Strzyga, obawiam się, że to jednak naćpanie po Sedalinie 😁
kujka, dzięki, że pytasz :kwiatek:. Heroina wiem, że jest obecnie dzierżawiona. Stoi ciągle w tej samej stajni w której stała. Długi czas chciałam ją odwiedzić, ale chyba pękło by mi serce 😉
A  co do mojej jazdy konnej to praktycznie jej nie ma. Przez jakiś czas jeździłam do siwej, forumowej Qaidy. Trochę to jednak było uciążliwe mieszkając w dużym mieście i dojeżdżając do stajni bez samochodu. Za to planuję w wakacje wybrać się chociaż na kilkanaście dni do jakiegoś fajnego ośrodka. Cholernie mi brak w życiu koni.
No, ale za Gilka i Ciebie trzymam kciuki. Mimo, że już nie siedzi się w temacie to fajnie tak poobserwować czyjś rozwój🙂

Precelek Pierwsze zdjęcie jest przeurocze !  😍
ej_anka Gratulacje oby teraz wszystko poszło dobrze i bez przeszkód 🙂
kujka Cudnego masz zwierzaka

A nam z Edem ostatnio minął rok! po wielu nieprzyjemnych przygodach i podejmowaniu już decyzji o sprzedaży koniska udało się nam zacząć owocnie współpracować.  😅

dairoxroxi Trzymam kciuki za dalszą współprace 🙂
Precelek W planach było zrobienie foto strzału, natomiast po ujrzeniu jak upanierował się mój koleś mimo derkowania to ręce mi opadły do samej ziemi i aparat został nieruszony w samochodzie 😁
Averis Będzie dobrze 😀
Orzeszkowa Zapuszczasz grzywę?

My dziś terenowo, stępowaliśmy na górkach, znów było zwiedzanie i galopy (czyli to na co Mały biedak musi czekać aż cały tydzień). Prędkość poniżej 40km/h mało go satysfakcjonuje 😁 a ze dziś było wyjątkowo dużo ludzi w lesie musiał się obejść smakiem... 16km w tempie emerytów i rencistów.






Averis   Czarny charakter
01 marca 2015 20:30
tuch, wieeem, dzieny 😎 Tak pomijając wszystko... jakie macie ładne ogłowie! 😀
Moon   #kulistyzajebisty
01 marca 2015 20:37
brzezinka, jak Dziadunio wiosnę czuje i ma skowronki w głowie, to wiosna musi być blisko! 😉

Precelek, Dzidź na prezydenta!  😍 mimikę ma przekozacką! I cóż to był za foch na nachrapnik?

kujka, ty zua kobieto, męczysz konia zaciśniętym nachrapnikiem! Wstydź się!  😜

tuch, śliczne ogłówko!  💘
To ogłowie to najbardziej wieśniacka rzecz jaką nabyłam w tym roku. Aż strach było jechać do lasu, żeby zwierzyny nie spłoszyć.

Mam krótki filmik z końcowych stępów.
Precelek , pierwsza mina rozbrajają..... i pięknie Wam w tym zestawie 🙂
Ramires, odpukać ale faktycznie jak na te lata trzyma się świetnie 🙂
tuch, narobiłaś mi ochoty, jutro jedziemy w teren 🙂
Moon, u nas już bardzo wiosennie, z każdym dniem coraz bardziej zielono 🙂 Aż trudno uwierzyć że to początek marca.
Weekendowe rude  🙂





tuch, ale fajny macie ten las 😉 Mi już brakuje nowych górek do zdobycia 🤣
Strzyga, w takim razie już jestem spokojna 😉 dzięki :kwiatek:
dairoxroxi, powodzenia, oby jak najdłużej 😀
brzezinka, ale fajny rudzielec 😉 Lubisz jeździć z tym pasem na zad? Już gdzieś tu go widziałam i myślałam czy kupić.
Rzadko w nim jeżdżę, ale bardzo lubię na nim lonżować. Kobyłka fajnie pracuje, angażuje dupsko, szybciej się rozluźnia 🙂 
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
01 marca 2015 21:28
Wsiadłam byłam. To jest niesamowite, że jaka jazda by nie była, jaki koń by nie był, to zawsze rozjaśnia mi dzień.

Ps. Zagadka. Jaką rasę ma ten oto koń wpisaną w paszport?
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
01 marca 2015 22:11
Strzyga konik polski?  😁
tuch co to za ogłowie  😜

Pozdrawiamy z Ziutem, cekając na wiosne  😅
xymena dziękuję w imieniu Dzidzia
Orzeszkowa jaki piękny krecik  😍
daidaroxi, dziękuje, ono dobrze przedstawia Dzidzioosobowość  😁. Gratuluję rocznicy 🙂 oby jeszcze mnóstwo takich !!!!
tuch będziesz musiała nadrobić, nie ma wyjścia  😀iabeł:
Moon dzidź to może już nie kozaczy i pozostanie dzidziem  😜. Miał problem związany z ząbkowaniem, następnie podarł torbę na siano przy okazji uderzając się w pyszczek tak, że nabił sobie krwiaka- całkiem solidnego i uciskało to pyszczek pod nachrapnikiem, niewiarygodny po prostu zbieg zdarzeń... Póki co zaakceptował cienki nachrapnik więc na nim przez jakiś czas poprzestanę, uwierzył że nachrapnik go nie zje i nie będzie bolało to miejsce na pyszczku, także bardzo dzielny Dzidź  😍
brzezinka dziękuję 🙂  przekażę Dzidziowi, ale fajny macie patent do jazdy!
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
01 marca 2015 22:49
Zairka, na to wskazywałaby logika 😀 co oznacza, że nie 😀
witam, do tej pory tylko podziwiałam Wasze rumaki (wszystkie przepiękne oczywiście  😉 )
postanowiłam to jednak zmienić i pokazać się razem z moją Panienką.

pozdrawiamy wiosennie z Oktjabriną
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
01 marca 2015 22:54
Strzyga hucuł 👀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
01 marca 2015 23:05
Zairka, Hucuł Pani 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się