Skąd ten cytat...?

madmaddie   Życie to jednak strata jest
09 października 2012 18:23
'gdyby umiala uwolnic sie od ego, oswobodzilaby sie tez na wiecznosc od ziemskiej wedrowki.'
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
09 października 2012 19:18
Beata Pawlikowska - Życie po życiu
madmaddie   Życie to jednak strata jest
09 października 2012 19:22
autorka ta sama ale cytat z innej ksiazki, chyba ze to samo zdanie jest w dwoch jej ksiazkach. Nie czytalam 'zycia po zyciu'
Blondynka w Tybecie Pawlikowskiej
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
09 października 2012 19:32
Aaaa macie rację 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
09 października 2012 19:34
oui, Blondynka w Tybecie
"Chcesz robić lepsze hologramy, a masz taki sam frin jak sąsiad? Jak tu być lepszym, rodzi się pytanie, prawda? Może naucz się po prostu robić dobre hotki?
Chcesz się wyróżniać? Denerwuje Cię, że wszyscy mają tak samo sprawne przedmioty? Zdobądź wiedzę. Zdobądź umiejętności. Koncentruj uwagę na tym, by być, nie na tym, by mieć."
Drugi fragment:

"- A co robi Torkil? Dlaczego jemu nie każesz się tym zająć? Jestem bomberem i hakerem. To przecież on był gamedekiem.
- Chcesz zaufać temu dekownikowi? - odparł Laurus. - Chcesz dać mu hasła i dostęp do danych Mobillenium? To największy zdrajca i niewiadoma w całym Maodionie, prawda, Primusie?"
Marcin Przybyłek "Gamedec. Czas silnych istot" ?
😀 zgadza się
Oddaje bo aktualnie mam przy sobie książki, o których pewnie nikt nie słyszal 😉
Mogę się wcisnąć? Będzie banał ok? "taki właśnie powinien być młody człowiek. Obojętnie czym by się zajmował. Jego zapał nie powinien znać umiaru"
"Rozważna i romantyczna" Jane Austen?
Si :-) no to jedziesz :-)
Cytuję:

"Zdecydował się na życie z czystej przekory i z czystej złośliwości."
Pachnidło Patricka Suskinda ? 
Tak, twoja kolej  😀
No dobra, spróbujemy
" A moje życie stało się jednym, nie kończącym się planem. Nie wiedziałam co to spontaniczność. Nie umiałam żyć chwilą. Nie lubiłam chwil. Bałam się zaskoczenia. Dlatego planowałam - aby uniknąć nieprzewidzianych przygód i mieć wszystko pod stałą kontrolą. Mój plan był jednak absurdem"
Alabamka, podpowiesz coś?
Czy ktoś się jeszcze będzie bawił?
jeśli nie będzie to Paulo Coelho, wchodzę w to 😉
To dajesz cytat 🙂
proszę 🙂
"Wyrażanie w połowie myśli, półgrzesznicy i półświęci doprowadzili ten świat do opłakanego stanu, w jakim się dziś znajduje. Idź prosto do celu, wal śmiało, nie bój się, a zwyciężysz! Bóg bardziej nienawidzi półdiabła niż arcydiabła!"
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się