Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

Dziękuję za pomoc  :kwiatek: na tych zdjęciach sklepowych nie widać dokładnego koloru. Robię zakupy  🏇
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
01 marca 2015 16:53
harja, i bardzo dobrze 😀 A ciągoty do klasycznych szmatek są niestety nieuleczalne - ale mam mocne postanowienie wyprzedawania swoich po kolei 🙂 W końcu przy westówce te chude czapraczki i tak mi się nie przydadzą 😁
wątek zamknięty
Livia - Pozbędziesz się swojej kolekcji? Jak nie pod siodłem to przecież zawsze mogą się ładnie np. pod pasem właśnie prezentować  😀
wątek zamknięty
Livia jak to tak sprzedać? No nie można! Przecież nie wykluczasz powrotu do jazdy klasycznej! 😁
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
01 marca 2015 17:05
Zeave, tylko że przez ostatnie 3 lata pasa użyłam dwa razy... na kulig 😂 "Manie" tylu czapraków po prostu jest bez sensu 😉

srokate, nie wykluczam, ale na ewentualny powrót wystarczy mi przecież kilka, albo w ogóle skompletuję nowy zestaw 🙂

Oczywiście gadam i gadam, ale jak mam coś wybrać na odstrzał i przeglądam te szmatki, to wszystko mi się podoba i woła, żeby zostać 😵
wątek zamknięty
Livia one na bank wszystkie brzyyyydkie 😜 ale nie będę taka, zajmę się nimi należycie  😁
wątek zamknięty
harja, pięknie w czerwonym! A skoro możecie mieć motylka na zadzie to i kropki by przeszły 😉

U nas dzisiaj kompletnie nie było warunków do robienia zdjęć, chmury tak pędziły że co sekundę robiło się a to jasno, a to ciemno, aparat wariował a Łoś się kręcił, więc mam tylko takeigo poglądowego aprikota, niestety z ochraniaczami. Zazwyczaj zakładam do niego czekoladowe owijki, ale kuszą mnie berry - co myślicie? :kwiatek:

wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
01 marca 2015 17:46
minerwa, są w nowych katalogach w kilku kolorach.
wątek zamknięty
Orzeszkowa, york chyba ma kolor owijek dopasowany do apricota, jeśli takie też bierzesz pod uwagę 😉 a poza tym - kocham ten czaprak, pięknie na Twoim wygląda :kwiatek:
wątek zamknięty
Potrzebuję pomocy, sama pomagam znajomej  😁 Chcę ona kupić sobie ochraniacze i pod kolor chciałaby czaprak lecz ten do kompletu York Milto się nie sprawdza ( posiada taki czerwony ) więc chciałaby aby nie był by to on tylko jakiś inny ale pod kolor, może ktoś pomoże coś dobrać? Najlepiej w dobrej cenie  🤣
wątek zamknięty
harja, pięknie!!!
wątek zamknięty
Vendettka a z yorka pad Arwila w kolorze Norse Blue nie będzie pasować?
wątek zamknięty
Nie wiem czy mogę ale... Ile mogłabym wziąć za kantar navy geen z 2010 roku? Stan idealny, jak nówka, bez metki 😉 Eskadron COB? Dziękuję z góry za pomoc, a może ktoś go chce?
wątek zamknięty
kto mi powie, jak to jest z tymi kolekcjami jarpolu? jest wyprzedaż kolekcji jak w eskadronie, czy zostają do ostatnich sztuk w tej samej cenie?  :kwiatek:
jeszcze nie kupowałam jarpoli, a zwiastun tegorocznej wiosennej kolekcji zdecydowanie wygrał z Eskadronem, więc chciałam się przygotować 😀
wątek zamknięty
Vendettka, morski  błękit  jarpolu.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
02 marca 2015 09:04
kitty, haha, jak coś to będę o tobie pamiętać 😀

Orzeszkowa, bardzo fajnie w tym Apricocie!
wątek zamknięty
Livia, no, tak, już widzę, jak sprzedajesz większość rzeczy ze swojej uzbieranej latami kolekcji! 😀 No, ale życzę silnej woli! 😀
Orzeszkowa, dziękuję :kwiatek: No, ten motylek to tak spontanicznie wydziergałam... A później żałowałam :-P
Nie lubię apricota, ale musze przyznać, że na tym koniu prezentuje się przyzwoicie! A wg mnie mało któremu ten kolor pasuje 🙂
xxagaxx, merci :kwiatek:
szasta, czasami w Jarpolu też są fajne wyprzedaże 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
02 marca 2015 17:31
harja, dziękuję, bardzo mi się ta silna wola przyda 😁
wątek zamknięty
Kaarina właśnie nie mam pewności 🙁 Ale bardzo dziękuję za pomoc  :kwiatek:  anai Dziękuję za pomoc  :kwiatek:
wątek zamknięty
widzieliscie, ze szmatoholikow zaaktualizowali?  🤔

wrzucam mega podglądowe zdjęcie w białym niciaku z 2013 🙂

wątek zamknięty
lalasatan, o tym było minimum 10 stron w rewii mody 🙂.
wątek zamknięty
Dramuta, a to widziałam, tylko, myslalam, ze i tak nie odnowia szmato, ale powstana te Końskie Trendy,czy jakos tak.  👍
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
02 marca 2015 20:36
Ktoś wie jaki to może być kantar? Jest granatowy, to może być standard?

wątek zamknięty
Kastorkowa- stawiam na eskadrona focusa 🙂

http://www.gnl.pl/kantar-z-uwiazem-eskadron-focus.html
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
02 marca 2015 20:54
O dokładnie to to, jak myślicie pierwsze nada się do galerii?
wątek zamknięty
CZy moge prosic kogos o ubranie mojego brzydalka?

Szmatka:


Konial:



wątek zamknięty
faith ja już bez ubierania wiem że będzie szał  😍
wątek zamknięty
Precelek obawiam sie tej lamowki, ona jednak w braz nieco wpada, nie wiem czy mi sie nie bedzie gryzla z siwymi jablkami  🤔 jakos nie jestme przekonana do brazow na siwych w ogole.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
03 marca 2015 09:48
lalasatan, udało nam się dogadać z quantą i szmatoholicy ruszyli, chociaż zrobimy tam porządki zdjęciowe 🙂
wątek zamknięty
A gdzie w sumie mozna sie zglaszac z fotami do szmato?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.