wasze ulubione seriale

Obejrzałam Mentalistę. I muszę się w większości z wami zgodzić. Miło się sezon oglądało, tak typowo na koniec serialu idealny.
Co prawda

UWAGA

BĘDĄ

SPOILERY!!!!

SPOILER. ślub był już lekko naciągany, tak w jednym odcinku, ale jeszcze uszło. Natomiast ciąża? No litości.. trochę już rzygłam tęczą :P SPOILER.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 marca 2015 20:32
xxagaxx, no właśnie tego dla mnie było za dużo niestety. Ale mama mówiła, że to była ta liczba 3 o której ten jasnowidz mówił :P
Po mnie jakoś spłynęło, też nie lubię takiej ilości lukru, no ale chodziło o to, że historia postaci zatoczyła koło, bla bla bla.
Już po Mentaliście ochłonęłam, wyszli Wikingowie, w Walking Deadach coś się będzie działo, życie toczy się dalej 😉
Strzyga, może i tak.

honey, ja Mentalistę nigdy nie przeżywałam za mocno. Mi się świat na chwilę skończył jak oglądałam The Good Wife. Tam scenarzyści dopiero poszaleli. A że serial kocham to mnie ruszyło 😉
a ja stałam sie fanką MASH - uwielbiam ten serial. Polecam dla wszystkich fanów Private Practice, dr House i Grey'sów  😍 😍
Ostatni raz się tak smiałam oglądając Friends
No to znamy już podtytuł piątego sezon AHS - Hotel! Mimo wszystko czekam na ten sezon niecierpliwie, nawet po totalnej wtopie z Freak Show  🏇
Ja najbardziej lubię seriale komediowe. Moim numerem jeden już od dawna jest serial "Przyjaciele". Teraz jestem w trakcie oglądania "Jak poznałem waszą matkę" i ten serial również przypadł mi do gustu.
xxagaxx Też pokochałam The good wife, na szczęście dla mnie dowiedziałam się o nim dopiero niedawno więc oglądałam jednym ciągiem wszystkie odcinki - to dopiero była uczta, dawno z żadnym serialem się tak nie zzyłam. Teraz tak dziwnie jak na odcinki trzeba czekać tydzień.

Czekoladowiec O no to dobrze wiedzieć, w takim razie MASH będzie następny w kolejce, póki co zaczęłam Castle bo jakoś nigdy się zabrać za niego nie mogłam. Dopiero 2 odcinki pierwszej serii za mną, ale zapowiada się całkiem dobrze🙂



Czy tylko ja nie znalazłam napisów do odstatniego odcinka Castle'a? Bo minęło już tak dużo czasu, że się zastanawiam, czy nie są przede mną ukryte albo coś. 😜
Też oglądam The good wife, dopiero pierwszy sezon. Więc mówicie, że będzie się działo?  😜
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 marca 2015 18:39
flygirl, nie wiem co jest, ja też znalazłam tylko angielskie... A dzisiaj chyba powinien być już nowy?
http://epguides.com/Castle/

Kolejny odcinek 16 marca.
Teraz sporo seriali ma 2-3 tygodniową przerwe

polecam sprawdzać za pomocą podanej strony.
No to znamy już podtytuł piątego sezon AHS - Hotel! Mimo wszystko czekam na ten sezon niecierpliwie, nawet po totalnej wtopie z Freak Show  🏇


Freak Show dał ciała czy to tylko ja się zbyt krytyczna zrobiłam?
Moim zdaniem najgorszy sezon AHS.
Poncioch Oj będzie się działo🙂 Ja się oderwać nie mogłam, ciężko stwierdzić, który sezon najlepszy, powiedziałabym, że 2-3 ale w sumie potem też sa coraz to nowe zwroty akcji i nie ma przesytu serialem ani poczucia, że juz za długo trwa jak to czasem bywa.
Nie Aprilla, myślę, że  to był niewypał bo nie znam ani jednej osoby, która nie byłaby zawiedziona tym sezonem  😀
Kiedyś widziałam reklamę The good wife w tv i specjalnie mnie nie zainteresowało, ale skoro tak polecacie, to już wiem, co będzie następne w kolejce po HoC. 😎
pouk Jak lubisz komediowe to polecam też : 2 broke girls , Parenthood, Jess i chłopaki
Magdzior polecam  🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 marca 2015 18:47
Marzena, nie znałam tej strony, dzięki!  :kwiatek:
Oby się do tego czasu pojawiły polskie napisy  😁
Też lubię Żonę idealną  😀 Piąty sezon mnie załamał... Znaczy ... jeden odcinek głównie 🤣
Bischa   TAFC Polska :)
05 marca 2015 09:18
😤
Kolejne problemy. 7 sezon, zaczęłam od seansika, ucieszyłam się bo może wróciło do normy, 3 pierwsze odcinki na seansiku obejrzałam, 4 odcinek-this video is coś tam i 3 kolejne też (sprawdzam zawsze ile jest kolejnych "zepsutych"😉, odpalam na kinomanie, procedurę odpalenia filmu normalnie przechodzę, klikam play i wyskakuje mi TO. Wiecie jak zrobić, żeby zniknęło to submit na dole? Wrzucam tam link, ale i tak nie znika, a przez to gówno nie mogę zrobić pełnego ekranu, a bez pełnego ekranu gówno widzę, nie napisy leżąc na łóżku (oglądam na normalnym kompie, nie na laptopie) 😤 Klikanie na F11 żeby zrobić pełny ekran nic nie daje. 
kujka   new better life mode: on
05 marca 2015 09:26
obejrzalam 3 sezon House of Cards. W porownaniu do poprzednich bardzo slaby. Polityka zagraniczna i nibyputin smieszne i widac nieznajomosc tematu. odcinki krecone przez Holland chyba najslabsze z serii.
rozczarowalam sie, sezon dokonczylam z sentymentu do postaci Franka i tyle.
Bischa   TAFC Polska :)
05 marca 2015 09:39
Mnie trochę "Kości" denerwować zaczynają. Za szybko wszystko tam się dzieje. Ledwo się Booth rozstał z dziewczyną, bo ta nie chciała za niego wyjść, od razu niemal temat miłości między nim a Brenan się pojawił na nowo, przedostatni odcinek 6 sezonu B&B się bzyknęli, a na koniec ostatniego odcinka okazało się, że Brenan jest w ciąży. 7 sezon zaczął się od dużego brzucha u Brenan, urodzi pewnie w połowie sezonu... Ciąża Angeli się ciągnęła przez końcówkę 5 sezonu i cały 6 sezon (23 odcinki) urodziła w ostatnim odcinku.
No i te wątki 3 (póki co): Kanibala (zakończony śmiercią mordercy), "Grabarza" (zakończony j.w.) i Brodsky'ego (zakończony postrzałem w nogę i chyba więzieniem, póki co nie ma kontynuacji).
Wciąż mi żal Zacka. Mogliby wywalić Edissona bo mnie wkurza tym swoim jescestwem i sztywnością. Zobaczymy co nowy stażysta pokaże. 
ach, jaram się serialem który odkryłam "BRON" (most nad sundem). seryjnego mordercy poszukują policjanci- miśkowaty duńczyk i szwedka z aspergerem 😍. co chwila coś nieoczekiwanego, gra aktorska na najwyższym poziomie, klimacik zimnej Skandynawii- cudo! 💘 nawet dziwaczny język mi nie przeszkadza w odbiorze 😉. polecam
JEST W KONCU! data premiery 3go sezonu Hannibala - 4 czerwca  😜
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 marca 2015 22:06
Aaaa Dobre wieści!  🏇
obejrzałam finał sezonu pierwszego BRON
(aby nie spojlerować) mocne!  💘
kurczak_wtw, nie spojleruj, właśnie zaczęłam pierwszy sezon 😁 miła odmiana po hamerykańskich produkcjach 😉
Wiem, już kim był Red John i muszę przyznać, że jestem zawiedziona.
Anderia   Całe życie gniade
11 marca 2015 18:20
Już po pierwszym odcinku Batesa, spoilerowała nie będę, ale... kurczę, zarąbiste rozpoczęcie serii, wręcz pokuszę się o stwierdzenie, że warte tego prawie roku oczekiwań. 😁 Już na dzień dobry kilka nowych, niezamkniętych wątków. Będzie się działo w następnych odcinkach.
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
11 marca 2015 18:47
Super! Dzieki za niespojlerowanie, bo na angielska antene premierowy odcinek wchodzi dopiero za 2 tygodnie :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się