Kto/co mnie wkurza na co dzień?

kurde, a ja muszę to napisać, bo mnie tak ostatnio wszyscy denerwują, że jeszcze raz i nie wytrzymam i coś im nagadam. Zachorowała mi ostatnio klaczka moja i jak to na wsi, wszyscy wszystko wiedzą i przychodzą "pielgrzymki" z pytaniem "a co się stało" no to pierwszy raz odpowiedziałam, drugi też, trzeci, ale za każdym razem dochodzi pytanie - "a po co ci te konie? nic na nich nie zyskasz a tylko straty przynoszą, krowę byś se kupiła, albo świnie to coś byś z tego miała". No kurde, a może ja właśnie nie chce nic w zamian? chcę mieć konie i móc się nimi opiekować?! no tak mnie ludzie denerwują, że nie wiem, tylko zysk i kasa się dla nich liczy.  👿  🤬
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
28 lutego 2015 14:58
Wkurza mnie, jak ojciec ignoruje wlasne dzieci...
Bierze je 1-2 razy w miesiacu na 2 dni. Czekaja juz od 12😲0 kiedy rzekomo mial po nie byc.
Jest 3😲0, dzieci co chwile pytaja kiedy ojciec bedzie.
A tu glucha cisza. Na smsy odpowiedzi nie ma, telefonu tez nie odbiera.
I wez to wyjasnij dzieciom... :/
wkurzyłam się, bo przegapiłam w biedrze pojemniki na sałatki i jogurt, na których mi strasznie zależało  👿 Jeszcze jutro objadę inne, ale to było od 12.02  😤
Karino1998 ja kupiłam tu http://www.ravelo.pl/przechowywanie,k12732.html?offset=24 co prawda troszkę droższe, ale bardzo fajne, nie z jednorazowego plastiku 🙂
BASZNIA   mleczna i deserowa
01 marca 2015 00:10
Wkurza mnie, jak ojciec ignoruje wlasne dzieci...
Bierze je 1-2 razy w miesiacu na 2 dni. Czekaja juz od 12😲0 kiedy rzekomo mial po nie byc.
Jest 3😲0, dzieci co chwile pytaja kiedy ojciec bedzie.
A tu glucha cisza. Na smsy odpowiedzi nie ma, telefonu tez nie odbiera.
I wez to wyjasnij dzieciom... :/

No właśnie. Jak powiesz prawdę, zakładając oczywiście że nic się nie stało, czyli że ma je gdzieś, to będzie,że nastawiasz przeciwko ojcu...
U mnie 17 sztuk pojemników na jedzenie za 4£ 😀
Budowlańcy stawiający apartamentowce kolo mojej pracy i codzienne ich wędrówki o 7 rano.Po piwa, wódki albo whisky 👿
A potem olaboga rodzina straciła męża /ojca /głowę rodziny bo spadł z rusztowania czy cos ...szlak mnie trafia.Chodzą po kilka osób tak dzień w dzień i oczywiście każdy płaci codziennie 100zl a potem myśl jak wydawać innym!
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
02 marca 2015 09:17
Basznia i tak wyszlo, ze niby kontakt z dziecmi mu utrudniamy. Bo on ponoc dzwonil do syna 6 razy i pisal mu, ze juz jest i maja wyjsc. Trzymalam telefon dzieciaka w reku- 2 polaczenia nieodebrane w odstepie pol godziny i ZERO wiadomosci.
A dzieciak ode mnie dzwonil do ojca 6-8 razy w ciagu tych 3h kiedy na niego czekali. Nie odbieral.
BASZNIA   mleczna i deserowa
02 marca 2015 19:10
CzarownicaSa, jasne, byl na miejscu, podzwonil, postal i odjechal. Taaa. Wspolczuje.
flosia a "ić" ty w cholere, masz tam za dobrze  😀iabeł:
Jak jeszcze będą to kupię i Ci albo wyślę albo przywiozę ale dopiero na 1kwietnia jak cuś 🙂
doprowadzają mnie do szału ludzie, którzy coś sprzedają, ale w sumie to chyba nie chcą tego sprzedać ,pytasz o cene do ogłoszenia to ci piszą że dotyczy czego innego, pytasz ile w takim razie to kosztuje to pytają ale co konkretnie  👿
po którejś wiadomości witki mi opadają..
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 marca 2015 16:00
A mnie wkurzają pytający "ile za książkę?" i nic więcej, gdzie w dwóch różnych ogłoszeniach mam dwa stosy książek  😂  a kiedy proszę o uściślenie, to kontakt się urywa  😵
Mnie złoszczą ogłoszenia, w których proponujesz cenę taką jaką sprzedający ustalił, piszesz PW, że kupujesz od ręki i dupa, cisza. A potem to ogłoszenie wisi niezmienione jeszcze przez pół roku, wrrr... . 👿
Wkurzyło mnie zalukaj.pl !  👿 Totalni wyłudzacze pieniędzy! Za każdym razem jak chcę obejrzeć film wyskakuje, że jest obciążenie serwera i dostęp tylko dla zalogowanych. Dzisiaj bardzo zależało mi na filmie, a nigdzie indziej go nie ma, więc wzięłam login i hasło od kuzynki, zalogowałam się a tu nagle komunikat, że obciążenie serwera i dostęp mają tylko osoby z kontem VIP.  🤔 Totalna ściema..  👿
Dworcika   Fantasmagoria
03 marca 2015 19:52
- A jest rozmiar 39?
- Czego?
- Sztybletów.
- Których?
- Skórzanych.

Do wyboru z 10 modeli.
Nirvette   just close your eyes
03 marca 2015 20:07
Sonkowa, też mnie to wkurza! Czasami działa na darmowym, czasami jest ''przeciążony serwer"  🍴
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
03 marca 2015 20:29
Wkurzyło mnie zalukaj.pl !  👿 Totalni wyłudzacze pieniędzy! Za każdym razem jak chcę obejrzeć film wyskakuje, że jest obciążenie serwera i dostęp tylko dla zalogowanych. Dzisiaj bardzo zależało mi na filmie, a nigdzie indziej go nie ma, więc wzięłam login i hasło od kuzynki, zalogowałam się a tu nagle komunikat, że obciążenie serwera i dostęp mają tylko osoby z kontem VIP.  🤔 Totalna ściema..  👿


Właśnie w tym momencie wkurzam się z tego powodu.. co więcej, mam zebraną wystarczającą ilość punktów, żeby wymienić na konto VIP, ale to też jest niemożliwe, bo jedyna strona, jaka mi się ładuje, to ta do wysłania sms  🤔
na cda.pl nie ma tego problemu 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
05 marca 2015 07:23
Nie ma to jak irytacja w piękny, słoneczny poranek  🙄 Innymi słowy nie rozumiem, dlaczego ludzie lubią wywlekać dawne, nieaktualne sprawy i w dodatku je przeinaczać. Sprawy dla mnie bardzo nieprzyjemne i bolesne. I co najważniejsze - sprawy, które absolutnie ich nie dotyczą, bo dotyczą wyłącznie mnie  😵 No nie ogarniam, ludzie nie mają własnego życia, że muszą plotkować o innych?  😉
na cda.pl nie ma tego problemu 🙂


Zawsze oglądam na cda.pl ale tak jak juz napisałam:

Dzisiaj bardzo zależało mi na filmie, a nigdzie indziej go nie ma


Niestety zalukaj ma duzo większą pulę filmów..
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
05 marca 2015 08:10
Nie ma to jak irytacja w piękny, słoneczny poranek  🙄 Innymi słowy nie rozumiem, dlaczego ludzie lubią wywlekać dawne, nieaktualne sprawy i w dodatku je przeinaczać. Sprawy dla mnie bardzo nieprzyjemne i bolesne. I co najważniejsze - sprawy, które absolutnie ich nie dotyczą, bo dotyczą wyłącznie mnie  😵 No nie ogarniam, ludzie nie mają własnego życia, że muszą plotkować o innych?  😉



Dodaj do tego ,, wujkow dobra rada,, i masz ochote opuscic ta planete ...
smarcik ostatnio miałam to samo, w dodatku ze strony członka rodziny, masakra po prostu.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
05 marca 2015 08:25
Co utwierdza mnie w przekonaniu, że ludzie naprawdę nie mają własnego życia  😉

Najlepsze jest to, że siedzę sobie za granicą i mam to wszystko gdzieś, a bliska mi osoba zdaje mi relacje co o mnie mówią 700km dalej  😁  A niech sobie mówią, przynajmniej dostarczam komuś rozrywki  😉
To mnie dzisiaj wkurzyło:



W skrócie: dwóch facetów określonych jako "Eastern Europeans" siedziało w vanie i gwizdało do psa, przywoływało go. Jakaś lasencja od razu zrobiła raban na facebooku, że ci faceci chcieli ukraść jej psa i wszyscy zgodnie zaczęli krzyczeć, że koniecznie trzeba powiadomić policję. Aż teraz boję się uśmiechnąć do obcego psa, bo zaraz ktoś mnie obsmaruje na facebooku, że jestem złodziejką. Jakbyście chcieli poczytać całą dyskusję, to jest ona tu:

KLIK
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
09 marca 2015 20:31
ikarina, ja bym zapytała, skąd ona do ch*ja wie, że to byli faceci ze wschodniej Europy (chociaż niekoniecznie z Twojego konta, ale np. z konta męża) 😉 Posta bym zgłosiła ("I don't think it should be on facebook" >> "It's harassment or hate speech"😉 i ogólnie stawiać tak duży opór, jak tylko się da.

Boże, jak tym Anglikom mózgi wyprało, przez lata teraz całe pokolenia będą się tak zachowywać...

Jakiś rok temu, wieczorem (ok. 8, ale było już ciemno) na naszym osiedlu (osiedle bardzo spokojne, nigdy nie mieliśmy tu problemów z kradzieżami czy włamaniami, obcokrajowców poza nami chyba żadnych [albo przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo], ogólnie cała okolica bardzo spokojna, nieimigracyjna i middle-class.) moja mama coś robiła ze swoim kolegą Polakiem przy jej samochodzie. Obok przechodził jakiś Anglik, przysłuchał się, że nie mówią po angielsku, i zaraz do nich startuje, że co oni wyrabiają, czy kradną samochód, bo jak tak to on dzwoni po policję i tak dalej. 🤔wirek:
wkurza mnie, że ludzie zamiast zająć się czymś pożytecznym, trwonią energię na wymyślanie różnych, dziwnych, nieprawdziwych historii  😵  🤔wirek:
Becia23, ja już napisałam komentarz. Nawet dwa. Najpierw zapytałam, czy fakt, że ktoś jest "Eastern European" w vanie i chcie po prostu dla zabawy przywitać pieska i sobie na niego pogwizdać od razu ma znaczyć, że chce go ukraść i czy ja, która bardzo chętnie się uśmiecha do obcych psów i mówi im "hello" od razu zostanę oceniona jako złodziej psów. Potem jeszcze, jak wszyscy stwierdzili, że to zgłosili na policję i trzeba być czujnym, ja odpisałam "Drodzy, Eastern Europeans,  bądźcie czujni! Nie bądźcie mili dla żadnych psów". Najgorsze jest to, że oprócz mnie jedna, dosłownie JEDNA osoba zakwestionowała ten wpis, reszta pojechała po bandzie.

Aha, zgłosiłam ten post facebookowi. Nie usunęli go. Gdyby to było o Pakistańczykach, to od razu by usunęli 🤔

ententa, ech, mnie też to niesłychanie wkurza 🤔
Dworcika   Fantasmagoria
10 marca 2015 07:33
Kwestia oskarżania o próbę kradzieży jest w sumie bezdyskusyjna, ale ogólnie nie dziwię się, że kogoś wkurza wołanie jego psa przez obcych. Inna sytuacja, kiedy nawiązuje się kontakt z psem, który nas zaczepia/rozmawiamy z jego właścicielem itp., a co innego, kiedy wołamy obcego psa, który się nami nie interesuje, a i właściciel jest nam całkiem obcy.
No to też mnie w ogóle nie dziwi, też bym się wkurzyła i w ogóle nie brałabym udziału w dyskusji. Ale żeby na publicznym forum krzyczeć, że "hej, jacyś obcokrajowcy gwizdali na psa, to znaczy, że chcieli go ukraść, wszyscy udostępniajcie i dzwońcie na policję" jest po prostu żenujące 🙁 Ja nie żartuję - teraz boję się mówić przy właścicielach psów, bo od teraz używanie obcego akcentu będzie od razu znaczyć, że chcę komuś zwierzaka zarąbać 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się