... ślub :) ...

safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
03 marca 2015 07:11
faith, moja znajoma dostała w prezencie kryształowe kieliszki + karafke. Wystawiła licytacje na allegro i zebrała ponad tysiaka za nie.  😉
Ej no, kieliszkow bym nie sprzedawala, to sie zawsze przydaje 😉
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
03 marca 2015 09:10
Ssstokroteczkaa a kiedy w kwietniu?  Ja tez kwiecien przyszlego roku🙂
Zostaly mi dokladnie 4 miesiace i 1 dzien O_O
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
03 marca 2015 09:20
faith
I jak, jeszcze spokój?

Bo ja już zaczynam powoli panikować 🤔
Generalnie spokoj, ale trzeba sie wziac za siebie  😁 w weekend jedziemy po obraczki 🙂
Dziewczyny, 3 miesiące to masa czasu. My zaczęliśmy organizację wtedy  😉
A mi zostały 3 miesiące i 3 dni 😀 I nadal brak terminu w poradni  😀iabeł:
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
03 marca 2015 10:30
Ulalala
To Ty dzień po mnie 😀
Fajna data 😉

My w sumie mamy już kluczowe sprawy załatwione.
Aktualnie czekamy na zaproszenia, które wypadałoby rozdać jak najszybciej.
Mnie jeszcze czeka największa przeprawa, czyli kupno bielizny i butów brrrr :/
No i w najbliższym czasie trzeba będzie dogadać się z DJ-em, co, jak i za ile.
Witajcie,
świadkowania ciąg dalszy....
Muszę kupić dużą ilość balonów, co by przystroić bramę do domu, w którym mieszka panna młoda 😅
Najtaniej na allegro? Nawet nie wiem, ile powinnam kupić tych balonów...
Dodatkowo moim zadaniem jest strojenie aut gości weselnych 😀  w sumie też nie wiem czym mam stroić te auta, wstążki urocze do anten ?
Macie jakieś pomysły? 🙂
Subaru2009 - dokladnie 16/04/2016 a Ty?🙂 Czytajac Wasze poczynania to my sie poruszamy w organizacji calosci w slimaczym tempie 😀
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
03 marca 2015 19:25
ssstokroteczkaa
Nie przesadzaj 😉
My mając tyle samo do ślubu co Ty teraz mieliśmy zaklepaną tylko salę, równy rok przed ślubem zaklepaliśmy fotografa.
Przygotowania to się zaczynają tak naprawdę jakieś 6 miesięcy przed ślubem, wcześniej to nie bardzo jest co robić (a w każdym razie ja nie miałam).
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
04 marca 2015 06:26
ssstokroteczkaa tydzień po Was (: 23.04.16 . My mamy tylko salę zarezerwowaną. Wstępnie dziewczyny do zdjęć poinformowane, a tak to nic więcej. Z resztą będziemy ruszać od lipca jakoś 😉
Zostaly mi dokladnie 4 miesiace i 1 dzien O_O

Właśnie mnie uświadomiłaś jak mało czasu nam zostało- 4 msc. Ta sama data. 🙂

faith, a chwaliłaś się sukienką?  🙂

Pauli, czyli już tylko buty i bielizna Ci została? Przypomnij mi kiedy masz pierwszą przymiarkę sukni?  🙂

Wiadb Chwalilam sie chwalilam, ale przezornie usunelam zdjecia, ale moge tymczasem wstawic jeszcze na chwilke 😉

cenzura zdjeciowa :P
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
04 marca 2015 09:20
Napatrzec sie na nia nie moge🙂
faith, Bardzo ładna🙂 I jaki tyyyył <3
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
04 marca 2015 10:21
wiadb
Z moich zakupów tylko buty i bielizna, ale to będzie chyba najcięższa przeprawa. No i jeszcze bukiet, ale to w sumie drobiazg.
Poza tym, musimy jeszcze kupić alkohol, jakieś jedzenie na poprawinowego grilla, załatwić ciasta i transport dla gości.
I wydaje mi się, że to już będzie wszystko 😉

Przymiarkę mam na początku maja.

A Wy jak stoicie z przygotowaniami?

faith
Wiem, że już to pisałam, ale piękną masz tę suknię! 😀
Dzieki dziewczyny  :kwiatek: nie moge sie doczekac az ja zaloze w ten dzien 😀
Mi do czerwca zostało spoooro, ubranie dla TŻ, papierkowa robota w usc i kosciele, poradnia, alkohol, winietki, samochod (jesli w ogole) . Nie wiem czy nie zapomnialam o czyms. Obrączki już prawie wybrane.
A dziś odbieram suknię od krawcowej po obcięciu trenu i skróceniu😉
Ulalala pochwal się sukienką koniecznie! 🙂

faith wyglądasz super 🙂

Pauli pamiętam, że buty chciałaś zrobić na zamówienie? Planujesz mieć jakąś parę na zmianę w razie w?

U nas jeszcze sporo do zrobienia i jak czytam co piszecie - powiększa mi się lista.  😉





Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
04 marca 2015 12:17
wiadb
Dokładnie, chciałabym zamówić buty, o ile uda mi się dogadać z producentem i salonem, który przyjmuje zamówienia (ten sam, w którym kupuję suknię, więc miałabym o połowę mniej biegania 😉 ).

Wpadło mi w oko coś takiego, oczywiście w kolorze chabrowym i bez kokardki na pięcie 😉
Ten obcas ma wysokość 8cm, więc myślę, że dam radę przetańczyć w nich całą noc. Nie planuję butów na zmianę, ponieważ suknia jest szyta na mój wzrost + obcas ok 8cm, jeśli zmienię wyższe buty np. na baleriny, to może być ciężko się bawić w za długiej sukni 😉
Dlatego ja mam w planie taneczne na zmiane, tez na obcasie, no ale one sa zupelnie inaczej profilowane 🙂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
04 marca 2015 13:15
Również myślałam o butach tanecznych, ale średnio mi się uśmiecha kupowanie dość drogich butów na raz.
Mam upatrzone ponizej 200zl, to jakos przezyje na taki szczegolny dzien 😉 wlasnie dzisiaj bede zamawiac 🙂
subaru2009 to fajnie 🙂 my jestesmy na tym samym etapie.
Jedynie co to teraz na urlopie bedziemy ogarniac kosciol i dj-a (chyba), ale kosciol koniecznie.
Mam tez metlik odnosnie butow, nie znosze obcasow. Wytrzymam kilka godzin, ale nie cala noc i tez sie zastanawiam nad butami tanecznymi. A jeszcze tydzien
przed naszym slubem idziemy na slub przyjaciol. Ale z drugiej strony wydac tyle kasy na buty , ktore nie wiem czy pozniej sie przydadza.
Ale cos wymysle🙂 W sumie planuje miec obcasy fioletowe i irysy w bukiecie oraz na sali🙂
Ale czytajac ten watek , dochodze do wniosku, ze kobietki sa mega zoorganizowane 🙂
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
06 marca 2015 10:04
Ja kupie akies buty w.ccc.czy cos zeby potem przefarbowac. Szalec nie.zamierzam.🙂 a potem baleriny na zmiane albo trampki 😀
Zmienię temat.

Jestem teraz na etapie ustalania ostatecznego menu z cateringiem i zaproponowali mi opcje:
(serwowane)
-przystawka
-zupa
-danie główne
-deser

(bufet)
-10 różnych zimnych zakąsek /przystawek/ dań/ sałatek
-2 ciepłe (70%wege vs 70%mięsne)

-ostatnie danie koło 2: danie ciepłe (u nas burgery wegetariańskie i wołowe)

Czy dwa dania ciepłe to trochę nie za mało? Z cateringu mówiła, że wystarczy.. Jak to jest u Was? Jestem zupełnie zielona w temacie, a z drugiej strony nie chce potem przez miesiąc jeść mrożonych rzeczy z wesela.  😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
07 marca 2015 10:15
Na całą noc faktycznie może być mało, my mamy ustalone 4 ciepłe dania + obiad.
Mi sie tez wydaje, ze moze okazac sie za malo. Ja tez mam 4 cieple dania w menu. Z drugiej strony lepiej miec wiecej, nizeli miec glodnych gosci :P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się