Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

no właśnie mi się zdawało, że to będzie zdanie złożone, nei wiem czemu tak sobie pomyślałam
dzięki za odp.  :kwiatek:
i dzisiaj zapytałam o to na poczcie. Pani również była zdziwiona, że nie patrzyli na kod tylko miejscowość i stwierdziła 'że zawsze się patrzyło na kod'
czy angielskie relationship odnosi się tylko do związku chłopak-dziewczyna, czy można go użyć też użyć jak się mówi o relacji przyjacielskiej? albo z członkiem rodziny?
jak najbardziej, można powiedzieć, że masz "friendly relationship", albo, że masz "good relationship with your parents"
dzięki 🙂
Czy ktoś ma konto na goldenline i może mi pomóc z ustawieniami prywatności?
Widzę, że coś się pozmieniało. Wcześniej miałam takie ustawienia, że mojego profilu nie dało się odnaleźć przez google. Chciałabym to zostawić...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 marca 2015 17:25
Skąd to się wzieło?
Co to jest mleko odtłuszczone odtworzone? W sensie co to znaczy, że odtworzone?
branka,
Mleko odtłuszczone odtworzone powstaje poprzez odtworzenie, czyli dodanie odpowiedniej ilości wody do mleka zagęszczonego niesłodzonego lub mleka w proszku.
A po co się to robi? Nie prościej po prostu dać mleko?
Pewnie to optymalizacja kosztów transportu półproduktów.
Wydaje mi sie że chodzi o oszczędności.
Takie mleko w proszku czy też zagęszczone ma dłuższy termin przydatności do spożycia.
Do masowej produkcji dodajesz tylko proszku , lub mlecznego koncentratu zalewasz wodą i gotowe.
Ale oczywiscie mogę się mylić bo to tylko takie moje rozumowanie

O pisałam jednocześnie z cervus
Skąd to się wzieło?



The Walking Dead + żarcik, że Bohun był kozakiem?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
03 marca 2015 21:44
Tez nie rozumiem tego typu komiksow  🤔wirek: (chodzi konkretnie o ten w sensie obrazkow, nie sam zart)
CzarownicaSa, też nie ogarniam. W tym sensie, że rozumiem, że to kadry z serialu, żart z Bohunem e... na upartego też rozumiem, nie ogarniam czemu to ma być niby takie śmieszne w połączeniu z tym serialem i czemu uparcie piszą tam "Coral", jak to dziecko ma w filmie Carl na imię (że niby jego ojciec tak to imię, po hamerykańsku wymawia? Coral?) Już chyba nawet kiedyś gadałyśmy o podobnym komiksowym żarcie z tego samego serialu, hmm...
Gdzie znajdę przykładowy protokół do oceny küra? Na stronie PZJ się niczego nie dogrzebałam 👀
Mozna gdzieś pojedynczo kupic sztućce? Potrzebuje dwie łyżeczki..
Obojętnie jakie? Na pewno są w InterM. ale w Ikeach itp też dostaniesz
Gdzie znajdę przykładowy protokół do oceny küra? Na stronie PZJ się niczego nie dogrzebałam 👀


nie znajdziesz
kur to jest progam dowolny, czyli zawodnik ma wkonać określone elemeneyt, w dowolnej kolejności
a sędzia dostaje liste, że zawodnik ma w przejeździe wykonać to, to i to, no i może jeszcze tamto, a potem ocenia od 1-10 wykonanie, bez względu na kolejność
w końcu to programdowolny  😀
oceny (1-10) są takie same jak przy każdym innym programie
jak gdzies znajdę, co oznaczają i za co się daje poszczególne noty, to ci wkleje do tego wątku  😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 marca 2015 11:53
Mozna gdzieś pojedynczo kupic sztućce? Potrzebuje dwie łyżeczki..


W każdym większym markecie np Koronie, Carrefourze, Tesco itp na dziale z talerzami itd.
Elbus

wygoogluj sobie "przepisy dyscypliny ujeżdżenia"
ii tam masz skale ocen (1-10)
oraź masz tam też rozdział "wytyczne dla sędziów do oceny programów dowolnych"
poczytaj, może to coś ci pomoże  🙂
Elbus, puste arkusze kura są wśród programów ujeżdżeniowych, na nich jest fragment opisu sposobu oceny. Pewnie to wiesz, ale warto w to się wczytać.
Wiem, wiem, że to program dowolny, czyli de facto programu nie ma, ale właśnie chodzi mi o pusty arkusz oceny 😉
halo, właśnie nie mogłam się tam tego dogrzebać, chyba źle szukam.
Elbus, będzie z najwyższym numerem z danej klasy, np. C4, CC7
O, tej informacji mi brakowało - dziękuję  :kwiatek:
E., Achaja dziękuje  :kwiatek:
Czy jest jakieś wsparcie techniczne Facebooka? Znajomy ma problem i parę pytań odnośnie prowadzenia strony na fb i nie możemy znaleźć żadnej infolinii  😎 albo chociażby maila kontaktowego...


A może ktoś prowadzi stronę i mógłby nam pomóc z odpowiedzią na parę pytań?
szepcik, niby ja, ale nie jestem jakoś wyjątkowo "oblatana", więc nie wiem, czy będę potrafiła pomóc 😁
Też coś tam wklejam, może coś poradzimy
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 marca 2015 10:23
Również prowadzę fanpage'a, możesz śmiało pytać  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się