chwila ... tyle trwa Nasze życie ...

podłączam się do vanille trzymaj się cieplutko  🙂"walcz o lepsze jutro" wszyscy wierzymy, że osiągniesz zamierzone cele 
wątek zamknięty
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
15 lutego 2015 14:11
Fajnie, że masz już rozplanowane zabiegi.
A czemu nie chcesz aparatu słuchowego?
wątek zamknięty
ciężko powiedzieć czemu nie  🙄 myślę że trochę tak nie bo nie  🙄 generalnie przyzwyczaiłam się że słyszę jednym uchem  😉 mam tylko problem z podzielnością czyli hmm ... jak rozmawia kilka osób to nie wyłapie co mówi mój rozmówca  🙄 może kiedyś pójdę zobaczyć jak to jest z takim aparatem a może nie  🤣 dla mnie liczy się tylko to żeby nauczyć się prawidłowo chodzić  😉 a brak słuchu w jednym uchu ma tą zaletę że jak chce iść spać a jest włączony tv to obracam się na prawy boczek i słyszę jakby ktoś ściszył tv  😂 wszystko ma swoje plusy i minusy  😉
wątek zamknięty
dzisiaj byłam na hipoterapii  😉 cudownie było poczuć konia między nogami  😉 ale nie sądziłam że jazda na oklep bez trzymanki jest takim mega wyzwaniem  😂
wątek zamknięty
Zmobilizowałam się i wystawiłam aukcje na rzecz mojej rehabilitacji. Robiłam to pierwszy raz dlatego cena wywoławcza to cena 30 min z moim rehabilitantem. Proszę was o pomoc i udostępnienie jak największej ilości osób!

http://charytatywni.allegro.pl/koszulka-z-autografami-aukcja-charytatywna-i1552370

i jeszcze dwie
http://charytatywni.allegro.pl/obraz-aukcja-charytatywna-i1552379
http://charytatywni.allegro.pl/obraz-aukcja-charytatywna-i1552371
wątek zamknięty
już się robi  😀 możesz na nas liczyć
wątek zamknięty
dzisiaj byłam na hipo, w pewnym momencie powiedzieli to co teraz wodzę, odpowiedziałam jasne bo myślałam że żartują a oni zatrzymali konia, dali mi wodzę, co zrobić dałam łydkę i pojechałam 😀 😀 😀 😀 oczywiście szli obok konia co by mnie asekurować i ręce trzymałam prawie na szyi konia co by szybko złapać grzywę jak coś, ale najważniejsze że dałam radę 😀 😀 😀 😀 co z tego że jak powiedzieli skręć na prawo to zaczęłam kręcić na lewo :P :P :P :P
wątek zamknięty
TinaTigra   ...w życiu piękne są tylko chwile...
03 marca 2015 19:43
Jestem z Ciebie dumna! :przytul:
wątek zamknięty
:kwiatek:
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 marca 2015 21:38
tengusia, super!!!
wątek zamknięty
👍

dobrze, dobrze  😀
wątek zamknięty
Ostatnio jak byłam na hipo stwierdziłam że to hmm "zwariowane" że po takim wypadku sama pcham się na konia ... faktem jest że na hipoterapię poszłam dlatego żeby "nauczyć się" jeździć a że przy okazji moje ciało na tym skorzysta to super ... dzisiaj dla odmiany jeździłam na dużym koniu bo wcześniej to na koniku polskim, znów dostałam wodzę do ręki ... oni wiedzą że jazda jest moim celem i do tego dążymy 🙂

ale powiem szczerze że czuję obawy jak pomyślę o wsiadaniu na Klarę, ja jej absolutnie nie winiłam za to co się stało, mam to szczęście że nie pamiętam wypadku ale pamiętam co było / jest po ... mam nadzieję że po pierwszej jeździe obawy znikną bo niczego tak nie chcę jak wrócić znowu w siodło, w Klary siodło ...
wątek zamknięty
tengusia, super! Jak to mówią - nigdy nie rezygnuj z tego, co kochasz :kwiatek:
wątek zamknięty
Podziwiam Cię, że masz odwagę wsiąść na dużego konia. Ja w ubiegłym roku miałam wypadek. Nie tak poważny jak Twój  jednak operacje, rehabilitacja i ograniczenia spowodowały strach przed dużym koniem. Kuc ok ale dużego nawet nie poprowadze.
Trzy mam kciuki za Ciebie. Masz dużo siły w sobie.
wątek zamknięty
Tengusia- nie zdążyłem z licytacją  chętnie kupię za 100 zł jedną rzecz a jak nic nie zostało to jeden uśmiech podaj konto na pw.
🏇
wątek zamknięty
kurcze ja dalej nie czuję się silna :P ale mam cel i jego się trzymam 😉 wczoraj szłam od weterynarza i jakiś obcy facet mnie zaczepił, pytał co się stało itp i ta krótka rozmowa uświadomiła mi że już ponad rok walczę żeby zacząć normalnie chodzić, mimo to nadal wierzę że się uda a jak nie to trudno na koniu i tak nie trzeba chodzić  😂

nogal wielkie dzięki  :kwiatek: wysłałam ci pv 😉
wątek zamknięty
Poszło. mnie koledzy jak zobaczyli na rajdzie w kasku to pytali się czy będę skakał na główkę a była to moja trzecia jazda  🏇
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
14 marca 2015 10:44
agunia_aramis, nie ma się gdzie spieszyć =) duży koń nie ucieknie, a kucyki też są spoko =)
tengusia, i idzie Ci coraz lepiej =)
wątek zamknięty
nie chcę mi się pisać to wam wkleje z fb 😉

Ciepło się zrobiło więc nie wiele myśląc ubrałam się i pomaszerowałam na targowisko ser sobie kupić (dobry mają :P ), nie wiedzieć dlaczego z targowiska wyszłam z siatkami ważącymi ok 3kg, niby nie wiele dla mnie aż za wiele, do domu udało mi się dojść, po schodach też weszłam, co prawda dostałam zadyszki i nie wiedzieć dlaczego zrobiło mi się gorąco ale dałam radę 😀
Wczoraj na rehabilitacji rozmawiałam z rehabilitantką, opowiedziała mi że miała pacjentkę po wypadku samochodowym z podobnymi obrażeniami jak ja i nauczyła się chodzić, zajęło jej to 5 lat ale udało jej się ... tak sobie pomyślałam że ja też dam radę zostało mi jeszcze 3,5 lata hihihi :P

to jak już się chwalę to powiem wam coś jeszcze, dzisiaj byłam na hipoterapii, dostałam wodzę i dreptałam sama (oczywiście z asekuracją), i tak sobie człapałam aż nagle poczułam że konik mi się ożywił, ktoś nadbiegał z tyłu i Opus pomyślał "aaa trzeba uciekać" nie spłoszył się ani nic z tych rzeczy, poczułam jakby podskoczył ze strachu, oczywiście osoby asekurujące od razu chwyciły za wodzę ale i tak jestem z siebie dumna bo nie dość że usiedziałam na koniu to jeszcze instynktownie ściągnęłam wodze 😀 na koniec zrobiłam kilka ósemek na maneżu a potem dałam jabłuszko Opusowi, taki mały ale wszamał całe jabłko na raz Klara do dziś tego nie potrafi :P
wątek zamknięty
Ostatnio siedziałam na pasażu centrum handlowego i patrząc na ludzi pędzących nie wiadomo gdzie nagle uderzyła mnie myśl że ja jestem osobom niepełnosprawną. Ja wiem że postępy są ale dalej pozostaje ta myśl czy będzie kiedyś normalnie. Jeżdżę na hipoterapie i idzie mi coraz lepiej tylko czy będę w stanie jeździć autem żeby dojechać do swojego konia. To dzięki waszej pomocy mogę się rehabilitować, jeździć na hipoterapie. Niestety moja droga do zdrowia jest bardzo długa dlaczego raz jeszcze proszę was o 1%

[img]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/10482065_796536387103888_743072533312964970_n.jpg?oh=edddf45865d27badd0f7acdce98db3f2&oe=55A867FA&__gda__=1436943283_90c51e37ee713c443be2c3b5a7113b94[/img]
wątek zamknięty
będziemy wspomagać, jak tylko będziemy mogli, czy to 1% czy chociaż wsparciem duchowym, głowa do góry :kwiatek:
wątek zamknięty
wasze wsparcie czuję od początku i za to wielkie dzięki  :kwiatek:

wczoraj pojechałam Klarę odwiedzić i powiem wam że ta wizyta pokazała mi jak duże postępy zrobiłam  😉 bez problemu wyczyściłam całego konia, nawet grzywę i ogon przycięłam prawą ręką czyli tą nie do końca sprawną  😉 a potem przyjechała koleżanka i pozwoliła mi wsiąść na swojego konia  😉 zrobiłam to praktycznie sama, miałam tylko problem z przerzuceniem prawej nogi  😉








wątek zamknięty
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
30 marca 2015 18:32
świetnie wyglądasz  🙂
wątek zamknięty
cudowne zdjęcia, na nich w ogóle nie widać, że przeszłaś tak długą drogę  😉
gratuluję i trzymaj tak dalej
wątek zamknięty
Musze się wam pochwalić że ostatnio sama wsiadłam na konia  😅

Mam pytanie czy jest ktoś kto zrobiłby sesję mojej Klarze? Chodzi mi o takie fajne foty bo wiem że na forum jest kilka osób które robią fajne foty a chciałabym mieć fajną pamiątkę  😉
wątek zamknięty
Jako że wielu z was wsparło moją rehabilitację, powiem wam DZIĘKUJE  :kwiatek: postępy są, pamiętam jak to było na początku a dziś nie dość że wyczyściłam całego konia to jeszcze umyłam jej kopyta i posmarowałam olejem  😉 siedziałam na Tigrze i noga owszem bolała ale zdecydowanie mniej  😉 wczoraj umyłam sama okna  😉 odważyłam się wyjechać autem na drogę  😉 także jest dobrze a mam nadzieje że będzie lepiej  😉 to dzięki waszemu wsparciu jestem stale w rehabilitacji i jak widać przynosi ona efekt  🙂 DZIĘKI  :kwiatek:
zdjęcie kopytek Klary na dowód  😉 próbowałam Klarze zrobić fotkę ale jakoś nie współpracowała ze mną  😁

[img]https://scontent-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/10577166_804062716351255_4050108643227276289_n.jpg?oh=e2ac15e7f5d4a6da563b74f6c49d192f&oe=55AC0EAD[/img]

[img]https://scontent-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/11149273_804062719684588_143099116322548916_n.jpg?oh=21ff62f0d15b2b3bc958e81af4359093&oe=559F9892[/img]
wątek zamknięty
Tengusia -będzie coraz lepiej. Pewnie jeszcze długa droga przed Tobą -ale jak widzisz sama, idzie ku lepszemu. Przyjdzie czas, że sama będziesz jeździć -jak dawniej.Zobaczysz!! 😁
wątek zamknięty
wątek zamknięty
wierzę, że jakaś dobra duszyczka się znajdzie, co będzie mogła Ci Klarę jeździć, ode mnie niestety za daleko więc nie pomogę, ale trzymam kciuki
wątek zamknięty
ale jej pupa urosła  😂



i oczywiście musiałam choć na chwilę usiąść 😉



największy problem mam z utrzymaniem nóg w strzemionach  🙄 no i ręce jak kłusuję to latają mi jak szalone  🙄



Klarcia w pracy 😉

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.