Sklepy jeździeckie za granicą

Pozwolę sobie odkopać, bo szykuje się wyjazd i można by było coś kupić 😉 mianowicie wyjeżdżam na Węgry, a potem Chorwacja, ma ktoś może jakieś wieści, co by warto było odwiedzić? 😀 najlepiej jakieś sklepy z nowym i używanym sprzętem - często da się kupić coś fajnego tanio 😉
A żeby tak nie wchodzić z niczym to mogę polecić super sklep w Bonn w Niemczech, jak ktoś będzie zainteresowany, to piszcie - poszukam adresu i nazwy, bo teraz nie pamiętam, sklep - komis, głównie sprzęt używany, ale nie tylko - powiem, że strasznie się tam obłowiłam, zaczynając od używanego nachrapnika hanowerskiego, w całkiem niezłym stanie za 3 euro, poprzez taniutki uwiąz łańcuszkowy, puchatą podkładkę, czapraki, mówię Wam, siedziałam w tym sklepie chyba z 4 godziny :O a zaszokowała mnie też cena ślicznego limonkowego czapraka i kantara Eskadrona -niestety okazał się pony 🙁 bardzo mało używany, a kantar chyba w ogóle, nie pamiętam dokładnie, ale za komplet wyszło jakoś 80 zł, szok 🙂
Byłam jeszcze w ogromnym sklepie pod Koln, strasznie duży wybór we wszystkim, dosłownie cały sprzęt i ciuchy, firm Pikeur, Eskadron i dużo innych znanych i cenionych. Też mogę szczerze polecić 😉 Dobra, bo się rozpisałam 😉 Jakby ktoś chciał coś o w/w sklepach to piszcie, a może ktoś by coś słyszał o jakimś sklepie/targu na Węgrzech, lub w Chorwacji to byłabym bardzo wdzięczna 🙂
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
04 lutego 2014 19:13
Odkopuję, ponieważ poszukuję adresów sklepów jeździeckich w Szwajcarii. 🙂 Najlepiej w okolicach Zurychu, ale za wszelkie info będę wdzięczna.
Siwa953   przyszłość zaczyna się dziś, nie jutro.. :)
21 sierpnia 2014 20:13
będę w Niemczech w w miejscowości Herford , czy ktoś wie czy są tam jakieś sklepy jeździeckie, bądź w okolicy(koln,much..)?  :kwiatek: :kwiatek:
albo jakiś fajny tani internetowy z niemiec?
Odświeżam wątek  😀 wybieram się do Berlina. Czy ktoś z tu obecnych zna jakiś sklep jeździecki w okolicach godny odwiedzenia?  :kwiatek:
Mam prośbę do forumowiczów z zagranicy szukam używanego ogłowia Rambo Micklem Multibridle- może być uszkodzone.
Przeglądam ebaya ale jest oklepany jak nasze allegro, może ktoś zna inne portale aukcyjne lub jakieś sklepy jeździeckie gdzie są przeceny?
Frans, poszukaj grup sprzedażowych na facebooku - jest ich całkiem sporo, co i rusz widzę używane Micklemy na sprzedaż 😉
Dzięki  :kwiatek: będę szukać  😉
Skoro juz temat odkopany to może ktoś ma jakieś sprawdzone, fajne sklepy jezdzieckie w Hollandii?
szukam sklepów jeździeckich w Oslo 🙂 czy ktoś się orientuje?  :kwiatek:
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
03 marca 2015 22:32
Czy zna ktoś jakiś sklep jeździecki w Zurichu?
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
04 marca 2015 12:16
Strucelka, jest na pewno jeden na ulicy Stauffacherstrasse 179, 8004, nazywa się KOVI - REITSPORT. Spory wybór, ale większość marek taka sama jak u nas, tylko ceny wyższe,
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
10 kwietnia 2015 22:38
Strucelka, w Zurichu mało sklepów jeździeckich, a przy franciszku za 3,80 zł ceny wysokie.

Ktoś zna jakieś INTERNETOWE  sklepy z Holandii? Warto patrzyć czy mają drożej?
W przyszłym tygodniu jadę oglądać konie do Niemiec.Czy w okolicy Dusseldorfu albo samym mieście jest jakiś duży fajny sklep jeździecki?
Moon   #kulistyzajebisty
11 lutego 2016 09:40
Odkopuję z czeluści forum ;-)

Sklepy jeździeckie na Florydzie/okolicach? Ktoś coś?
Czy znacie sklepy internetowe, które mają tańszą niż do Polski wysyłkę do Holandii? Albo dodatkowo sklep stacjonarny w Holandii  😉 Chodzi mi o możliwość zobaczenia/zamówienia towaru przez neta a odbiór w Holandii. W Holandii jeszcze z miesiąc są moi znajomi laicy jeździeccy, więc z przyjemnością mi coś przywiozą ale totalnie się nie znają, więc sama muszę wybrać 😉

Podobną sytuację miałam kilka lat temu w Norwegii i zamówiłam przez www, albo wysłałam znajomemu link co chcę i mi kupił już w sklepie stacjonarnym. A chodziło o Hooksa, który miewa czasem meeega promocje 😉

Trzeci temat - Premier Equine. Mają fajny outlet, czasem też fajne promocje ma derki, ochraniacze, magnetyki. Wysyłka do UK 5 funtów, do reszty Europy już 10. Zamówienia pow. 100funtow wysyłka za free. Przy okazji jakbyście chcieli jakieś zbiorowe zamowienie złożyć to byłabym chętna 😉 Onecnie interesuje mnie kaptur za 5 funtów, więc wysyłka za 10 funtów powoduje brak opłacalności mojego zamówienia :P
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
19 października 2017 08:50
mtc, jeśli chodzi o Holandię to znam te dwa sklepy: https://www.divoza.com/english/ i https://www.ej.nl/english/ Osobiście nigdy nie byłam, ale słyszałam, że fajne i wygląda na to, że mają spory asortyment 🙂
mtc   może ogłoś tutaj http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,43218.1470.html że byłabyś chętna na zamówienie zbiorowe z PE. Może ktoś jeszcze się znajdzie  🙂
Livia   ...z innego świata
19 października 2017 10:35
mtc, z holenderskich jest jeszcze ooteman.nl 😉
mtc, Divoza polecam, kupuje tam dość regularnie. Świetny jest Agradi.nl tam jest prawie wszystko i często świetne promocje. Oprócz tego:
dochorse.nl
medhorses.nl
horsenl.nl
horseshopinternational.nl
ooteman.nl

I fajna wyszukiwarka sklepów: paardensport-shop.nl
Dziękuje za tak liczny odzew  :kwiatek:

Przejrzę sklepy i może coś sensownego znajdę 😉
Okolice Kassel  sklepy jezdzieckieczy tylko Kramer??
Odkopuje! poszukuje sklepów jezdzieckich w Czechach, Ukrainie i Rosji... ktoś może coś wie na ten temat?  👀
Czy mógłby ktoś polecić jakieś sklepy w USA ? 🌻
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się