Ogłowia

faith, BR 🙂
Pytanko na szybko  🙂
Busse posiada normalną rozmiarówkę czy wypadają te ogłowia na zaniżone lekko rozmiarem?
Tuch Olson dzieki 🙂  :kwiatek:
szuwar krótkie nachrapniki, wiec pytaj o długość.
Ktoś wie w jakim sklepie dostanę paski policzkowe w kolorze ciemnego brązu (mleczna czekolada) ze złotymi sprzączkami w rozmiarze full ?
Najlepiej jakby były na haczyki zapinane do wewnątrz. Szukam i nie mogę nigdzie znaleźć.
lilou, może horse_art ci zrobi? Robi ogłowia, naczółki to i może części 😀
sei   . let's grow old together & die at the same time .
02 marca 2015 19:05
Daw-Mag czasem robi takie rzeczy 🙂

czy ktoś mi powie jakiej firmy to ogłowie?
schockemohle?
tuch wygląda na prawdę świetnie, jak będziesz mieć zdjęcia lepszej jakości to koniecznie się nimi pochwal  :kwiatek:
A coś z takich blingów, w cenie do 350 zł ale w troszkę jaśniejszym brązie? Czekoladowe mam za ciemne, coś pomiędzy by się przydało i koniecznie nachrapnik z podbiciem białym, bo tradycyjny już mam 🙂
Na razie mam zdjęcie tylko zrobione w hali, wieczorem, mało co widać, na dodatek wygląda jak czarne 😁
Nachrapnik na razie jest dość sztywny, odstaje po bokach, ale pewnie kilka jazd i się ułoży.


sei - po znaczku to Prestige chyba....
tuch, bardzo ładne, mega bling 🙂 Czekam na fotkę na zewnątrz.

A ja zamiast kupować nowe ogłowie, zamówiłam hanowera z daw maga. W ten sposób będę mieć do mojego symetrycznego BR wszystkie standardowe nachrapniki 😉 Nie ma to jak poszukiwanie ideału...
darolga   L'amore è cieco
03 marca 2015 11:41
Jak wypada rozmiarówka Passiera? Konkretnie chcę zamówić skórzany kantar (może ma ktoś?  :kwiatek🙂, ale, że w kantarowym wątku o nim ni widu, ni słychu - to zapytam ogółem o tendencję rozmiarowe tej firmy  :kwiatek:
sei   . let's grow old together & die at the same time .
03 marca 2015 16:29
dzięki  :kwiatek: zdjęcie jest stare z 2008 roku chyba?
skóra wydawała mi się lepsza niż w prestige'ach, ale może to i prestige... albo schocke 🙂
Muszę sie pochwalić (bo nie wyczymie  :lol🙂
Wczoraj przybyło do mnie ogłowie Hooks Aurora, w rozmiarze xfull. I muszę powiedzieć, że jest to zaiste zacny xfull, bo na mutanciej głowie mojego rumaka się zapiął elegancko - generalnie wszystkie paski oporócz podgardla (mogłoby być dłuzsze nieco) na środkowe dziurki. I paski od nachrapnika nie zachodzą na kości jarzmowe... No i naczółek pięknie opada  (co jest nie lada wyczynem, bo konik czółko ma naprawdę szerokie)  💃

Jak uda mi sie obfocić, to się pochwalę (wczoraj próbowałam komórką i bez pomocnika, nic sie nie nadaje do publikacji :zemdlal🙂
Dziewierz - Zdjęcia koniecznie  :kwiatek:. Szukam czegoś właśnie na mojego smoka.... Czegoś co nie będzie wyglądało , jak po młodszym bracie  😁
Dziewierz, Co ty tu się chwalisz bez zdjęcia. Dawaj!
sei, zielone znaczki miał Prestige, ale nie przypominam sobie by robili zdobione naczółki, czy złote sprzączki.
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
04 marca 2015 21:37
sei, a ja powiem, że to jednak nie prestige...  😉


sei   . let's grow old together & die at the same time .
04 marca 2015 21:49
kurcze...może to faktycznie schockemohle?
mam jeszcze poddany pomysł, że to wembley  👀
Wygląda jakby było napisane "Prestige".
darolga   L'amore è cieco
05 marca 2015 12:44
Sei - jak dla mnie to Devoucoux. Bardzo stare - jak jeszcze mieli epizod z logowaniem znaczkami a nie wytłaczaniem loga na potylicy. Miałam taką tranzelkę. Design też się zgadza.
Ktoś ma i może się wypowiedzieć? Ewentualnie poszukuje jakiegoś fajnego ogłowia z nachrapnikiem meksykańskim do 150zł, ktoś, coś poleca?  :kwiatek:

http://www.pasi-konik.pl/pl/p/HKM-Oglowie-Mexican-Style/938
somebody  tak właśnie zrobiłam ale ponad dwa tygodnie czekam już na odpowiedź  z HKM.  Ciekawe czy uznają czy nie.
Ma ktos może realne zdjecia ogłowia Wembley x-line? Bardzo jestem ciekawa jak naprawdę wygląda i czy jakościowo dobre 🙂
Odważył się ktoś kupić takie ogłowie?
http://allegro.pl/oglowie-skorzane-wodze-roz-full-i5135029801.html
equitence, ja mam Wembley X-line od miesiąca. Bardzo bardzo rozsądne ogłowie za te pieniądze. Ultra miękka skóra, wręcz do przesady, wcale nie muszę szaleć ze smarowaniem na potęgę. Patrząc na cenę i to, że do tego były skórzane wodze to bardzo wdzięczny zakup. Nachrapnik mógłby być jak na fulla ździebko większy ale dałam mu czas i widzę, że już zaczyna się lekko spasowywać.
Mi się udało złożyć ogłowie moich marzeń  😍
Ogłowie jest totalnym składakiem.  🤣

Cała "baza" ogłowia czyli pasek potyliczny, podgardlany i paski policzkowe są z ogłowia Horze Georgueze,
nachrapnik dorwałam na ogłoszeniach na re-volcie, jest to szwedzki 4 cm szerokości.
i ostatnio nabyty naczółek Kavalkade.

Złożenie tego ogłowia kosztowało mnie 220 zł.
Ale jak bym zobaczyła takie w sklepie, to bym nie kupiła, bo bym powiedziała, że za drogo  😂

Jak tylko przeziębienie mi odpuści to pójdę zrobić zdjęcia na modelce  😍
Wpadam do wątku z ogłowiem firmy Sommer model 4710, mam już rok i jestem mega zadowolona 😉 Skóra miękka, nic się nie przeciera, nie zrywa. Smaruje dość rzadko a i tak wszystkie paski są w super kondycji 🙂

dairoxroxi, a skąd Sommera zdobyłaś? Ładnie wygląda 🙂
RatiNa, czekam na zdjęcie na modelu 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się