Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

yga   srają muszki, będzie wiosna.
25 lutego 2015 19:02
hanexx- tak, sa bardzo wygodne.
mówicie, że paluchy w rosherun wystają, hmmm, to niedobrze 😉
jaki jest czas gwarancji na buty 12 czy 24 miesiące, czy tak i tak? :kwiatek:
Co myślicie o tym?
Wzięłam bo w dobrej cenie, a potrzebuję czegoś do śmigania na uczelnię. Boję się tylko, że kolor będzie z daleka krzyczał i nie wiem czy jestem bardziej na tak, czy bardziej na nie  🙄
olek, mi sie bardzo podobaja 😍 możesz mi odsprzedać 😂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
03 marca 2015 06:35
Ostatnio był poruszany temat reeboków - mam dokładnie takie jak olek. Przez pierwszy miesiąc były śliczne, po czym zaczęły wyglądać jak szmaty mimo dbania o nie, teraz to już tylko nadają się do stajni a mają zaledwie pół roku  😉
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
04 marca 2015 17:28
Kupiłam! Isabel Marant  😍

Diakonka piękne!! Wyglądają na mega wygodne. Ja po ostatnich latach na płaskim, teraz kiedy już nic nie boli zafiksowałam się na obcasy i namiętnie kupuję szpile 😉
kupiłam Nike rosherun i musze oddać, raz że są trochę małe a dwa mają elementy różu, ktore jednak mi nie pasują i chcialm wymienić je na ta wersję czarno-bialą ale nie nie ma juz rozmiarów. Myślicie, że nike kaishi byłoby ok? Nosiłybyście?

Piękne. 😍
Pursat   Абсолют чистой крови
05 marca 2015 13:52
Nie rozumiem fenomenu tych butów. Za 5 zł bym ich nie kupiła. 🤣 🤣
Scottie   Cicha obserwatorka
05 marca 2015 14:22
Ma ktoś podróbki Air Maxów kupowanych na allegro? Jak się noszą?
[b]Pursat[/] podzielam Twoje zdanie. Nie mogę patrzeć, jak odkształcają się na pięcie.... Tragedia. A poza tym, tyle kasy za kawałek siatki? Really?
a ja nie rozumiem fenomenu LALI  😉 a buty fajne , zobacz sobie jeszcze NIKE THEA

Naciau ja też tego kompletnie nie rozumiem. 😉

Znalazłam buty do wody, które nie są wieśniackie, w końcu. 😁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
05 marca 2015 16:57
Ja nie rozumiem fenomenu LALI, tych butów, Nike Air Max, sklepu Zara i jeszcze kilku innych szitowych rzeczy lansowanych w ostatnich czasach.. Chociaż te buty ze zdjęcia mogłyby się sprawdzić na siłowni, wyglądają przewiewnie
hanexxx, już lepiej Roshe, jak dla mnie wyglądają dużo inaczej (lepiej) 🙂

Fenomenu LALI nie skomentuję, tak będzie lepiej 😀 ale co się komu podoba, na pewno wiele osób nie rozumie fenomenu czegoś, co na przykład podoba się mnie
smarcik też nie rozumiałam fenomenu Air Maxów, a teraz mi się strasznie podobają i czasami szukam sobie fajnych wersji kolorystycznych. 😍
Pursat   Абсолют чистой крови
05 marca 2015 17:40
Naciau, nie rozumiesz? To dziwne, bo jeszcze niedawno pisałaś do mnie w sprawie tych ciuchów. 🏇 🤣

Pytanie brzmiało: nosiłybyście? To odpowiadam. Chyba można? Nie wiem po co od razu wyskakujecie z tą Lalą. 😂
Pursat może inaczej , nie rozumiem fenomenu lali w sensie wydawania na niego kupy kasy  😉 bo używką za kilka groszy nie pogardziłabym  🥂 chociażby sprzedać dalej ją z zyskiem  🤣
Wichurkowa   Never say never...
06 marca 2015 14:52
Jak by każdemu podobało się to samo to było by nudno ;-) I każdy kupuje to na co go stać i to prywatna sprawa. Ja czasem kupuje buty za 500zł a i czasem od chinoli za 25zl 😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
06 marca 2015 17:21
Tylko chyba właśnie o to chodziło z tym "fenomenem" że znaczna większość chodzi w tym samym i jest to właśnie nudne  😉 Cen nie rozpatruję, tanie podróbki air maxów pewnie też są dostępne  😉
Dziewczyny jakieś pomysły co do butów w kolorze neonowych elementów do tej torebki? Nie mam na nią żadnego pomysłu.

Ostatnio kupiłam sobie takie buty. Ogólnie są fajne tylko problem polega na tym, że są ciasne. Chodzę w nich trochę w domu żeby je rozchodzić ale cały czas lewy jest ciaśniejszy od prawego, a obydwa cisną.  🙁 Co można zrobić żeby były wygodniejsze?  Jest to 40, 41 były za duże - wysuwała się pięta.
Chyba Cię nie pocieszę  zanadto  🙄 🤣 Ja raz kupiłam nieskórzane buty... Była to dla mnie jedna wielka katorga, rozchodzić mi się ich jednak nie udało i musiałam się ich pozbyć.
julka177, Też Cię, niestety, nie pocieszę. 👀 Może być tak, że ich nie rozchodzisz, bo... są tak nierówno uszyte. But na obcasie musi być wygodny, dobrze zrobiony i pasujący, a w sieciówkach bywa czasem problem...
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
10 marca 2015 22:12
Scottie wypadają mniejsze rozmiarowo i dość szybko się niszczą (a najbardziej od wewnątrz, wychodzi taki plastik, który mega kaleczy)
yga   srają muszki, będzie wiosna.
10 marca 2015 22:18
Kliknęłam botki (załączam zdjęcie)

Ale maksymalnie zakochałam się w tych (licytuję)  😜
[img]http://i.ebayimg.com/00/s/MTYwMFgxMjAw/z/eeUAAOSwPYZU9u~d/$_12.JPG[/img]
julka poszukaj w okolicy szewca- oni mają sporoby na rozbijanie butów, polecam, korzystałam.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 marca 2015 12:32
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się