Baltica Tour - wolontariat

Nirvette oo, super 😀 w takim razie czekam na odpowiedź od nich i nastawiam się na nowe doświadczenia i znajomości 🙂😉
Nirvette   just close your eyes
05 marca 2015 13:35
szasta, a na którą edycję się wybierasz? 😀
Cześć Wam!
Co napisałyście w pierwszym mailu do Ciekocinka?
Nirvette   just close your eyes
05 marca 2015 13:48
galoopem, przedstawiłam się, napisałam swój wiek, odniosłam się do ich wymagań (punktualność, pracowitość etc.), napisałam doświadczenia z innych wolontariatów, napisałam dlaczego bym się tam nadawała. Coś w stylu skróconego listu motywacyjnego 😜
A jeśli wysłałam tylko formularz, to myślicie, że powinnam jeszcze napisać zwykłego maila? 👀
Nirvette na edycję letnią - w czasie wiosennej piszę matury, nie sądzę, żeby BT była jakimś usprawiedliwieniem.  🤣
Nirvette   just close your eyes
05 marca 2015 14:02
szasta, to się nie spotkamy, bo ja na edycję wiosenną się wybieram. Oj tam, matura..  😁
flygirl, zawsze możesz napisać, że jesteś chętna i już formularz wysłałaś, bo nawet nie wiem jak ta rekrutacja się u nich odbywa  👀 ja potraktowałam ją tak jak cavaliadową.

edit: oups, przechwaliłam chyba.  😡
Zapraszamy szczególnie na wiosenną edycję w maju, gdyż na letnią edycję obecnie prowadzona jest juz lista rezerwowa 🙂
Grr.. chyba się trochę spóźniłam na letnią Balticę, ponieważ aktualnie prowadzona jest już lista rezerwowa 🙁
I ja przed sekundą to przeczytałam :P
Kurczę, to chyba już mi się nie opłaca maila wysyłać, ja chciałam właśnie na letnią. 🙁 No nic, pojadę jako widz, jeśli się uda.
Nirvette   just close your eyes
05 marca 2015 14:09
galoopem, nie pisz posta pod postem 😉

A mam pytanie dla tych, co już brali udział w tym wolontariacie: zapewniają tam zakwaterowanie, jak to wygląda? 🙂
no to chyba się nie załapię  🙄
Wiem że to wątek o wolontariacie, ale jesli ktos nie załapałyby sie na nabór na którąś z edycji Baltici, a byłby zainteresowany luzakowaniem na tychże zawodach - proszę walić do mnie na priv 🙂
wichrowelove a zapewniasz jedzonko, spanko i ubranka?  🤣
wichrowelove polecialo pw. 🙂
O jedzonko i spanko sie zatroszczę  🤣
Co do ubranek, przyznaje że o tym nie pomyslałam  😂 ale zawsze mozemy ponegocjować:P
wichrowelove teamowe ciuszki obowiązkowe  😁
Dostałam się! 😜 😜 😜
Nirvette   just close your eyes
06 marca 2015 19:05
Ja też, na edycję wiosenną  💃
Laski, skąd macie takie informacje? Do mnie nic nie przyszło, niby tylko na lato się zgłaszałam i się trochę cykam że nici... :/
Nirvette   just close your eyes
06 marca 2015 19:26
Dzisiaj dostałam maila z informacją, że jestem przyjęta 🙂
A ja nic nie mam... Martwię się trochę, może przez moje gapiostwo usunęłam e-maila z potwierdzeniem? W sumie mówicie coś o ankietach, a ja NIC nie dostałam 🙁
Nirvette   just close your eyes
06 marca 2015 19:32
Formularz zgłoszeniowy 🙂 a kiedy pisałaś maila do nich? Ja dostałam formularz po 2 dniach od zgłoszenia się 🙂
Formularz dostałam 2h po wysłaniu e-maila na początku stycznia :/ Wypełniłam, podpisałam odręcznie, zeskanowałam i wysłałam... I od tamtej pory cisza 🤔
Nirvette   just close your eyes
06 marca 2015 19:51
Hm... Na Twoim miejscu wysłałabym formularz jeszcze raz, tylko w wersji elektronicznej 🙂 Nic nie drukuj i nie podpisuj, wypełnij i wyślij: https://docs.google.com/forms/d/1-APAy5rXb_xmJsGWVvCwXU8aOcxrPgo6qWr7ECfEhe4/viewform?c=0&w=1

Może przeoczyli maila, spróbować drugi raz nie zaszkodzi 😉
Podeślę, ale to jutro :/ Dziękuję za pomoc, a nuż się uda... :kwiatek:
Nirvette   just close your eyes
06 marca 2015 19:57
Trzymam kciuki!  :kwiatek:
Robota robotą, ale ja myślę, że to będzie fajna zabawa  😁

Założona została grupa na fb przez panią hmm.. koordynatorkę wolontariatu (?), na razie jest tam 25 osób.
Wysyłany był link na poczcie do grupy  😉
Dzisiaj o 16 wysłałam formularz i o 17 juz dostałam odpowiedź, że się dostałam na wiosenna edycję 🙂😉
Jedzie ktoś na wiosenna i jest z Trójmiasta?
Szkoda, że z Cavalliadą mi nie wyszło. Tutaj nawet gdybym chciała spróbować to mam spooory kawałek na imprezę 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się