NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

A teraz to nie wiem 😲 nigdy nie klikałam, sam przestawał być pogrubiony i myślałam, że to się dzieje wtedy, jak odbiorca wiadomości ją przeczyta  😂
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 marca 2015 15:23
Bo jak się kliknie, to przestaje być pogrubiony. Ale jak nie klikniesz i sam przestaje być pogrubiony, to znaczy, że odbiorca wyświetlił. Chyba.
Facella, chyba niekoniecznie, bo mam pogrubioną wiadomość, na którą mi użytkowniczka forum odpowiedziała 😉
Jak klikniecie w wysłanych wiadomościach w pogrubiony tytuł to odbiorcy nie wyświetli się informacja, że ma nową wiadomość.

Przynajmniej gdy kiedyś o to pytałam tak mi to wytłumaczono.
O, dobrze wiedzieć!
Jak u licha sprawdzić voltowicza, czy pojawiał się w tym wątku, czy nie...? jak wpisuję w wyszukiwarkę, to wyskakuje mi, że mam wpisać więcej słów! nie widzę tego, że mam teraz 246 stron przelecieć... :/
W pierwszym poście jest lista.
Pursat   Абсолют чистой крови
03 marca 2015 19:06
Jak u licha sprawdzić voltowicza, czy pojawiał się w tym wątku, czy nie...? jak wpisuję w wyszukiwarkę, to wyskakuje mi, że mam wpisać więcej słów! nie widzę tego, że mam teraz 246 stron przelecieć... :/


Jak wejdziesz w wątek, to u samej góry strony, w prawym górnym roku jest okno. Wpisz nazwę, kliknij szukaj i wyskoczą wszystkie posty, w których pojawia się szukana nazwa użytkownika.
pursat  :kwiatek:

wielkie dzięki 🙂
[s]Czy ktoś z forum posiada prywatny kontakt do Equino - forumowej krysiex? Bo to już przestało być zabawne. 23 stycznia zamówiłam 2 czapraki, za nie małą kwotę.  Przelew zrobiony od razu bo inaczej nie chciała. Czas realizacji 21 dni roboczych. Już minął. Pisałam do niej 2 tygodnie temu w piątek, powiedziała że już kończy i na początku następnego tygodnia wyśle. I cisza. Pisałam do niej w połowie zeszłego tygodnia. Cisza. W niedziele odpisała że noe miała internetu i żebym podała maila. Na maila nic nie przyszło. Kontaktu dalej brak, zamówienia brak. I w zasadzie to nie wiem co robić[/s]

Paczka doszła dzisiaj (20 marca). Czas oczekiwania i kontakt..no cóż. Czapraki piękne, niesmak pozostał.
Ja też czekam na paczkę od Krysiex, mówiła że wyśle w poniedziałek , potem napisałam do niej wiadomość, była 3x online w tym czasie ale nie odpisała. Wysłałam ponownie wczoraj maila z prośbą o nr przesyłki, odpisała że prześle wieczorem ale nie przesłała, a wieczorem była na rv.... Również zapłaciłam od razu, za czaprak który był już gotowy. Nie chcę mówić że jest nieuczciwa, bo pewnie tak nie jest, ale zaczyna mnie to niepokoić ....
Livia   ...z innego świata
05 marca 2015 18:41
Z krysiex zawsze był problem z terminami. Nie jest nieuczciwa, paczka zawsze w końcu dochodziła, ale trzeba się czasem naczekać. Za to jakościowo jej czapraki są super.
Livia ja rozumiem serio, że coś może trwać dłużej. Ale oczekuje kontaktu i informacji kiedy.. nie stwierdzam, że jest nieuczciwa.
Farifelia   Farys 21.05.2008
05 marca 2015 21:47
Dopisuję do listy nieuczciwych, użytkownika AsiaB. Chciałam kupić od niej siodło. Wszystko było już ustalone, kwota, dane do wysyłki podałam. Obiecała wysłać w poniedziałek. We wtorek do niej napisałam z prośbą o wysłanie numeru paczki. Odpisała mi, że nie była w stanie wysłać bo była chora i obiecała wysłać w środę. Po czym w środę otrzymałam wiadomość, że pojechała po siodło, ale w stajni go nie było i ktoś jej to siodło musiał ukraść... Strasznie przepraszała, mówiła że w stajni monitoring ma i że właściciel stajni to sprawdzi itd itp. Po czym poprosiłam dziś koleżankę, żeby do niej napisała z pytaniem o to, czy siodło jest aktualne, ponieważ wydało mi się to tłumaczenie podejrzane. Odpisała jej jak gdyby nigdy nic, że siodełko już zostało sprzedane. Tak więc ja czekałam na przesyłkę jak głupia, licząc że siodło dojdzie mi przed weekendem, a ta sprzedała sobie te siodło komuś innemu a mnie bajeczkę wciskała, że ktoś jej je ukradł... Tak Więc totalnie nie polecam.
Livia   ...z innego świata
06 marca 2015 08:22
alnama, o potencjalnej nieuczciwości pisałam w odniesieniu do postu Ulalali 😉 Ja rozumiem, kontakt jest ważny, sama czekałam na swoje czapraki długo.
Livia, ja tez nie mowieze jest nieuczciwa, czapraki robi przepiekne, ale moglaby sie odezwac, odpisac....
melisa_lu kolejna osoba dodająca propozycje ceny do ogłoszenia i nie odpowiadająca na PW
pytanie czy to się kwalifikuje pod 'nieuczciwość/mącenie/zawracanie d*', na razie nie wrzucam loginu, czekam na wasze opinie żeby 'nie siać fermentu'

dostałam propozycje do dwóch przedmiotów 60 zł za sprzet wystawiony za 80 i 10 za sprzęt za 20, napisałam wiadomość że może być 80 zł + wysyłka, po jakimś czasie pytanie o cenę wysyłki pobraniowej to napisałam że 17,55. Po kilku dniach odpowiedź - to może 60 zł w tym wysyłka  🤔

co jak co, ale osoba ta nie przejawia aktywności na re-volcie i na 100% nie wysłałabym jej teraz paczki za pobraniem.
Co sadzicie o revoltowiczce Ola5211?
sądzimy że nic nie wiemy.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
10 marca 2015 15:00
drabcio, myślę, że to przesada. Niczego nie dogadałyście, więc nie widzę tu żadnej nieuczciwości, ani nawet zawracania d.
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
10 marca 2015 15:25
Jak dlamnie to były normalne negocjacje...  Na tym polega handel  🙄
Jak dlamnie to były normalne negocjacje...  Na tym polega handel  🙄

ten 'handel' ostatnimi czasy to jest taki że  😵
no ale nieważne, w takim razie zostawiam dla siebie i życzę wszystkim zdecydowanych klientów  😉
Wazne!!! Czy ktos kupowal jakies rzeczy od uzytkowniczki Ola5211?
drabcio, jeej takich, dla których wysyłka pocztą polską jest za droga i negocjują również cenę przesyłki (pomimo, że podaję link) - to mam na pęczki
Okazuje się, że paczka za 11 zł to kosmos jakiś, a w ogóle to najlepiej zawieźć im do domu osobiście 😉
Tak ale czasem ktoś pisze wysyłka pocztą 17 zł a można za 9 bo to np. naczółek jest 😉
Ja też czasem negocjuję cenę wysyłki bo wiem że wysyłka kantara czy naczółka w cenie 17 zł czy 20 to lekka przesadza 😉
Kiedyś negocjowałam z kobietą wysyłkę puślisk za które chciała 15zł a za wysyłkę 20 .Gdyby jeszcze to było na odwrót ale nawet puśliska wyslesz w kopercie poleconym za tą przysłowiową dychę.
Za 11zł to masz kartonik z kilkoma rzeczami bo i ja kupuje i ja sama sprzedaje.Raz się tylko naciełam bo wziełam za wysyłkę 15 - były to transportery a zapłaciłam 25 za gabaryt B bo nie chciałam ich zginać.Niestety osoba kupujący wypieła się na dopłatę bo uważała że tyle podałam i już.
Tak to czasem bywa
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 marca 2015 09:03
Angela ale dorzuć jeszcze do tego koszt opakowania, wagę produktu itp  😉 Mi zawsze głupio pisać więcej niż 10zł za przesyłkę, w efekcie czego zawsze dopłacam do interesu.
Ano wlasnie, duza koperta babelkowa kosztuje 3 zl najmarniej.
List polecony powyzej 0,5kg nie oplaca sie nadawac bo idzie dlugo a cena taka jak paczki albo i wieksza zaleznie od przypadku.
Paczka 48 to w tej chwili 14 zl do chyba 2 kg, ale i dochodzi na czas i martwic sie nie trzeba bo tracking w kazdej chwili mozna podejrzec i ubezpueczyc mozna w razie w.
Farifelia   Farys 21.05.2008
15 marca 2015 09:18
faith, dodam że ubezpieczenie paczki jest śmiesznie tanie 😉 80gr za ubezpieczenie paczki do 1tys zł lub 1,20zl przy ubezpieczeniu do 5tys zł. Te paczki 24 czy 48, nie są takie złe. Przesyłka pobraniowa siodła kosztuje od 25-30zl w zależności od wagi, także nie ma źle 😉
Wysyłałam już różne pierdoły pocztą, od kantarów, popręgów, ogłowia czy czapraków i mieściłam się zawsze w kwocie max 10-14 zł (paczki do max 5 kg, bo 9,5 zł jest najtańsza). Pakuje to w torby, czarne worki czy pudełka - ogólnie coś co mam w domu i tak.
Dlatego zdziwiłam się jak ostatnio jeden sprzedawca na allegro zaśpiewał mi 20 zł za wysyłkę owijek (najzwyklejsze 4 owijki w pokrowcu) zwykłą paczkę i nie chciał negocjować ceny...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się