Zawody SO Starogard Gdański

Zapnij się, ale w zeszłym roku też chyba były takie ceny za boksy. I szczerze mówiąc wcale mnie to nie dziwi, wszędzie sobie teraz niestety tyle liczą za trzydniówki.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
14 kwietnia 2009 18:29
Przepraszam,  ale się wcisnę. Czy żadna dobra duszyczka nie jedzie z 3misata i ma wolne miejsce w samochodzie/bagażnik? Nie jestem wymagająca. Potrzebny mi tylko transport...
Strzyga, jak nikt się nie znajdzie to dawaj w ciapong i jesteś 😉 nic trudnego w sumie.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
14 kwietnia 2009 18:32
Jakieś ciapongi tam jeżdżą?
Jedzie kilka na dzień do Starogardu (docelowo Chojnice) z Gdańska i potem musiałabyś ZKMem podjechać do SO. Ale ogólnie polecam opcje pociągu do Tczewa - jeżdżą praktycznie co pół godziny i do SO Mateobusem, pod samą bramę 😉
Rewir w tamtym roku było po 200 . No rozumiem że chcą zarobić i wgl . Ale jeżeli jest drogo a średnie nagrody to nie wiem czy aż tylu się zjedzie.. Zresztą jest tam tylko 30 boksow do wykorzystania i już prawie nie ma więc jeżeli ktoś jest chętny to niech dzwoni. No zobaczymy co z tego będzie.
My też się wybieramy  😀 ale niestety chyba nie na całe zawody 🤔
deborah   koń by się uśmiał...
15 kwietnia 2009 08:12
Zapnij się, daj spokój.
250 zł za 3 doby i nawet ściółki nie zapewnią na cale zawody?
przecież to żenada...
no.. A ja nie wiem czy weźmiemy Landrata bo możliwe że za tydzień jadę do Jaszkowa i też tam będą 3 dni startowania. Aura też tam pojedzie ale tylko jeden konkurs a Siwek raczej 2 konkursy.. No ale będę miała Aze napewno . Tata będzie miał Orlice .. I możliwe że będą nasze młode ogry - Aramis i Ambasador. Ich pierwsze zawody :-) także będzie ciekawie ..
deborah   koń by się uśmiał...
15 kwietnia 2009 08:57
a kto na młodziakach?
Co jak co, ale frekwencja w Stadzie zawsze jest duża, więc może dlatego organizatorzy nie boją się podnieść opłat...
no troche przeginaja z tymi cenami  🤔 przeciez w cenie sa chyba tylko 2 baloty slomy o ile dobrze pamietam. za 250zl to przeciez konia przez 2 tyg mozna utrzymac a nie 3 dni i to z wlasnym zarciem  🤔 🤔wirek:
Ponia   Szefowa forever.
15 kwietnia 2009 14:52
no troche przeginaja z tymi cenami  🤔 przeciez w cenie sa chyba tylko 2 baloty slomy o ile dobrze pamietam. za 250zl to przeciez konia przez 2 tyg mozna utrzymac a nie 3 dni i to z wlasnym zarciem  🤔 🤔wirek:

Na ogólnopolskich boksy są zreguły po 300zł, i tak samo tylko pierwsza ściółka.
deborah   koń by się uśmiał...
15 kwietnia 2009 14:59
nic dziwnego, ze to sport tylko dla bogaczy skoro takie ceny za nic. zarabiają na czym sie da
za moment będą bilety widzom sprzedawać
ale jak ktos jezdzi ogolnopolskie to ma kase :P 😁
deborah na mlodych będzie jechać Paweł Stencel który u Nas pracuje od listopada i ich ładne szkoli i jeździ :-) i do tego jeszcze jest instruktorem i prowadzi jazdy a także robi u Nas w stajni 🙂 czyli 3 w 1 .

Rewir wiesz.. Zawsze było dużo ale kto wie kiedy  to się skończy jeżeli będą grać tak nie fair.

Ponius 🙂  ale wiesz.. Ogólnopolskie to już inna ranga niż regionalne.. 
No ale już skończę narzekać  bo się cieszę że jest Starogard :-) oooo =P  Ponius będziesz ? 🙂 
deborah   koń by się uśmiał...
15 kwietnia 2009 19:09
znam Pawła 🙂 miło bedzie Was zobaczyć w akcji.. kto wie, może z konia poobserwuję 😉
Ponia   Szefowa forever.
15 kwietnia 2009 19:16
ale jak ktos jezdzi ogolnopolskie to ma kase :P 😁

albo sponsora😉

Zapnij się
pewnie będę, ale na 2 dni jak już pewnie sob/nd.
uuu Deb :-) kogo masz zamiar zabrać ze sobą ? Szoguniastego ? No no no .. 🙂

No Ponia to świetnie że będziesz :-)  cieszę się niezmiernie
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
15 kwietnia 2009 19:22
Robimy jakieś spotkanko? 😀
Może ja przypomnę jak się skakało w zeszłym roku - Zapnij się, 😉
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
15 kwietnia 2009 19:31
Taaa... Pamiętam
"-Natalia, co to za dziewczyna z koniem na różowo ubranym?"
😁
Ponia   Szefowa forever.
15 kwietnia 2009 20:01
Szaaalona Auraaa🙂

hihi a ja w zeszłym roku byłam tylko we wrześniu w stadzie, bo podczas majówki pisałam prace maturalna i udawałam,że się ucze na mature😀 hihi
Ponius - to nie tylko ja udaje ze sie ucze ?  😁
jak dobrze pójdzie to ja też się pojawię z moim koniem na jeden dzień 😉 🙂
Je moze sie pojawie ( o ile rodzinka pozyczy mi samochod).
Bez konia oczywiscie. W roli fotografa, luzaka z lapanki itp.
Ponius - to nie tylko ja udaje ze sie ucze ?  😁


jak widać "koniarze" tak mają  😁 też mam teraz mature, a książki? no gdzieś tam sobie leżą i... czekają na lepsze czasy? :P
to sie ciesze ze nie jestem jedyna 😀 a ciagle mnie strasza ile dni jeszcze zostalo do matury :P hmmm... jakies 17 ? :P
taaaa :-) mi zawsze się dobrze skakało w Stadzie.. Hihi a Aura już różowa nie jest tylko zielona ale dalej tak samo szalona .. 🙂  no ale koń upodabnia się do jeźdźca prawda ? A jak tak samo zielona i szalona =P .   
strzygo nic nie obiecuje ale moze ja bede maiała wolne miejsce w samochodzie, zależy od trenera jak rozłozymu logistyke, jak bedzie coś bliżej majówki dam konkretna wiadomość

swoimi zwierzakami bede jeździc P N i C

a matura nie zając nie ucieknie 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się