TRANSPORT- szukam, oferuje

Czy ktoś potrzebuje przewieźć konia na trasie Lublin, Radom, Piotrków, Wrocław? Będziemy jechać w ciągu tygodnia, może ktoś się podłączyć.
czy ktoś będzie wiózł konia na parkury otwarte do Aro w sobotę, albo ogólnie gdzieś w okolicy Konika/Dębe?
Wrocław!
Szukam w miarę niedrogiego transportu na weekend z Wroclawia do Wroclawia😉 odległość to dosłownie kilka kilometrów. Czy ktoś z re-voltowiczów moglby pomóc?
Poszukuje transportu z Krakowa do Biłgoraja trasa po drodze na Lublin dla klaczy . Numer724500340
Wybiera się ktoś może 20-22.02 z Trójmiasta do Bydgoszczy i miałby miejsce dla wałacha?
Czy ktoś z Poznania wybiera się może do Jaszkowa 7-8.03 i ma jedno wolne miejsce? :kwiatek:
Witam!
Mam wolne miejsca na CAVALIADĘ w Lublinie z Łodzi i z powrotem. Może ktoś się przyłączy? 😉
karolciaequilano   marzenia się spełniają
11 lutego 2015 16:25
Posiadam jedno wolne miejsce w przyczepie na trasie Biała Podlaska- Warszawa- Leszno na el. HPP 27.02-1.03.2015
Informacje na PW 🙂
Leszno - Wrocław
21 lub 22.02
jedzie ktoś?
może z zawodów ktoś wraca?  :kwiatek:
Pilnie wypożycze przyczepę do dmc 1500 na trasie lublin Rzeszów . Na jeden dzień .tel.724500340 można dzwonić o każdej porze.
Szukam transportu na sobotę z Warszawy do Lublina dla spokojnego wałacha, ktoś się wybiera?
Kastorkowa   Szałas na hałas
15 lutego 2015 18:19
Ktoś godny zaufania kto 27 lutego mógłby przewieźć jednego konia na trasie Karpacz- Kraków ?
W najbliższych dniach (termin do dogadania) będę miała 1-2 wolne miejsca na trasach:
Warszawa-Poznań i powrót
Warszawa-Gliwice i powrót

ktoś się wybiera?
Szukam transportu konia z Poznania w okolice Krakowa ( Bochnia) lub będę miała jedno miejsce w przyczepie na ww trasie w terminie 19-22 luty.
(kom. 502301547)
Czy wybiera się ktoś na mazury ( okolice Giżycka, Kętrzyna)[s]na początku marca? [/s] Zmiana planów termin to druga połowa marca.
W piątek rano jadę z Warszawy do Szczecina po konia. Więc mam 2 miejsca do Poznania/Szczecina, ewentualnie jedno na powrót. Ktoś chętny?
W pierwszej połowie marca będzie jechał pusty koniowóz z Warszawy do Trójmiasta.
Szukam transportu w Grodzisku Mazowieckim. Macie kogoś do polecenia? 🙂
Witam.
Mam miejsca w koniowozie na trasie POLSKA-NIEMCY-POLSKA.
Zapraszam! 🙂
535 360 318
robakt   Liczy się jutro.
20 lutego 2015 09:41
Witam, czy ktoś z okolic Oświęcimia, Imielina, Chrzanowa wybiera się do Zbrosławic 22.03?
Wrocław
wybiera się ktoś do Leszna na HAMP-y w marcu? 🙂
Mam wolne miejsca na trasie Polska-Niemcy-Polska.
Wolne miejsce w przyczepie z Warszawy do Gliwic (klinika) lub po trasie, może ktoś potrzebuje?
Poszukuję dla siebie transportu z okolic Katowic do Wrocławia i spowrotem w dn. 28.02.2015 na wystawę ogierów na Partynicach.
Dorzucę sie do kosztów paliwa.
Szukam transportu dla ogiera z Wrocławia do Gliwic na początku marca. Trasa powrotna - połowa marca.
grzecznościowo:
na początku kwietnia poszukuję transportu dla 1 konia (ogier) z okolic Olsztyna do okolic Krakowa - Wieliczki
kontakt: 883950808
W najbliższym czasie (termin do ustalenia) będę jechała na pusto, 2mca: zachodniopomorskie -> warmińsko-mazurskie, dokładniej: Choszczno - Wałcz - Piła - Bydgoszcz - Grudziądz - Iława - Ostróda - Olsztyn - Szczytno, mogę ewentualnie zboczyć z trasy
Witam, czy wybiera się ktoś z klaczą do ogiera?
Z Chełma do...
Może i ja się dołączę ze swoją wyjdzie taniej.
tel. 511545690
W czwartek pusta przyczepa jedzie z Podlasia do Warszawy, atrakcyjna cena! 502 599 400
Polska - Niemcy!!!
W ciągu najbliższych dwóch tygodni jedzie pusta przyczepa na trasie Warszawa-Poznań-Hanower-Dortmund- granica belgijska
Możliwość zboczenia z trasy. Atrakcyjna cena - transport łączony: 502 599 400
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się