TRANSPORT- szukam, oferuje

Szukam miejsca w przyczepie dla spokojnego wałacha na trasie Warszawa- Sterławki Wielkie (okolice Giżycka) w okolicach 20 marca
Wolne miejsca w koniowozach na trasie Łódź-Poznań-Zielona Góra. Możemy zboczyć z trasy.
W najbliższym czasie (termin do ustalenia) będę jechała na pusto, 2mca: zachodniopomorskie -> warmińsko-mazurskie, dokładniej: Choszczno - Wałcz - Piła - Bydgoszcz - Grudziądz - Iława - Ostróda - Olsztyn - Szczytno, mogę ewentualnie zboczyć z trasy


już wiadomo - będzie do 6 lub 7.04
Wolne miejsca na trasie Szczecin - Demmin (klinika dr Knuta). Trailer wyposażony w kamerę, jedzie doświadczony przewoźnik z biegłą znajomością niemieckiego.
W piątek pusta przyczepa jedzie na trasie Warszawa-Giżycko, wraca jeden koń, zapraszam! Atrakcyjna cena, 502 599 400
SIWA FOLBLUTKA   i jej miedziana arabka
17 marca 2015 13:41
Czy w okolicach Piaseczna/Lesznowoli jest godny polecenia przewoźnik z samochodem na 2 konie, który pomoże przy wprowadzeniu i wprowadzeniu koni?
Znalazłam fajnego pana z dużym autem ale musi przejechać przez całą Warszawę po konie co mocno podnosi cenę imprezy w górę.
SIWA FOLBLUTKA, napisz do użytkowniczki PauliL - ma swoje konie w Lesznowoli (albo okolicach?), może coś podpowie 🙂
LAST MINUTE Zielona Góra->Łódź! 535360318
Mam miejsca na trasach Warszawa-Poznań-Zielona Góra i Łódź-Wrocław.
Gdzie na śląsku wynajmę przyczepę na 1,5 konia na kat. B? Chciałabym wynająć na dwa tygodnie w lipcu.
Wolne miejsca w koniowozie na trasie Zielona Góra-Łódź!
Szukam tansportu około 20stego kwietnia
Poznań (Glinno) - Koszalin

Poszukiwany transport Reda-Słupsk 30-31 marca, ewentualnie później.
Wolne miejsca na trasie Łódź-Olsztyn-Warszawa-Łódź.
Szykuje się wolny transport (pusta dwukonna przyczepa) na trasie Trójmiasto --> Gliwice (klinika). Prawdopodobnie koniec kwietnia / początek maja.
W drugą stronę (Gliwice --> Trójmiasto) 1 miejsce dla grzecznego wałacha.
cześć 😉 może ktoś wybiera się z Trójmiasta w okolice Olsztyna 24.04 i ma wolne miejsce w przyczepie dla mojego zwierza? to samo tyczy się w drogę powrotną 04.05 😉 albo może ktoś ma namiary na przyczepy do wynajmu bądź tani przewóz z okolic Trójmiasta  🤣
poszukiwany transport z Poznania do Koszalina po weekendzie.
klacz spokojna jeżdżąca wraca z krycia
Poszukiwany transport łączony w kwietniu-maju z Otwocka do Szczawnicy ew okolice.
Grzeczny duży wałach pogrubiony.
tel 606742882
PILNIE! Potrzebny transport POLSKA - HOLANDIA
Wolne miejsce jutro transport Koszalin > Poznań i powrót
Miejsca w transporcie z Warszawy na zawody L/P WKKW w Sopocie.
Wyjazd 22.04, powrót 24.04.
Albo po prostu miejsca na trasie Warszawa-Trójmiasto i powrót w tym terminie.
502 599 400
Pilnie szukam wolnego miejsca w przyczepie dla wałacha, na trasie Poznań-Warszawa.
Czy ktoś jedzie na trasie Gdańsk-Warszawa? Potrzebuję przewieźć dwa konie (150 i 110) z Gdańska do Warszawy. Ewentualnie mam dwa wolne miejsca z Warszawy do Gdańska.
Witam.
Mam wolne miejsca w transporcie łączonym na trasach: Zielona Góra-Poznań; Łódź-Poznań; Trójmiasto-Zielona Góra; Poznań-Łódź; Zielona Góra-Łódź!
szukamy transportu gliwice zeby sie podlączyć warszawa ktos cos ???
Hej, poszukuję osoby do przewozu i pomocy przy transporcie klaczy z Chełma do Lublina. Koń nigdy nie jeździł przyczepą dlatego potrzebuję kogoś z duuużą dozą cierpliwości i doświadczeniem. Możecie mi kogoś takiego polecić?
mamuteq   .:Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem... :.
24 kwietnia 2015 09:23
Czy ktos z Was wybiera sie koniowozem w okolice Hiszpanii? Interesuje mnie wyłącznie transport łączony. Jezeli tak zapraszam na priv
Pilnie szukam wolnego miejsca w przyczepie/koniowozie dla wałacha, na trasie Poznań-Warszawa. (koń stoi 45km od Poznania)
Szukam transportu dla wałacha na trasie Łuków - Lublin, ewentualnie może ma ktoś namiary na firmę przewozowa z Lublina?
Mam wolne miejsca Łódź-Warszawa-Łódź ale oferta jest last minute! 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się