Stajnie: kujawsko-pomorskie

princess.malpka   Nur Frauen mit Tattoos sind sexy
27 lutego 2015 10:59
W okolicy Bydgoszczy to Cavallino chyba co roku robi. https://www.facebook.com/OJKCavallino  😉

tak dziekuje wlasnie sie dowiedzialam ale oni robia dopiero pod koniec maja szukam dalej moze cos blizej marzec - kwiecien znajde

:kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Orientuje się ktoś jak z młodziakami w naszym województwie? Niektóre stajnie ''wysprzedają'' teraz konie ze względu na porody. Niestety ja z przyczyn losowych na wczoraj potrzebuje do zrobienia surowego konia  😵
princess.malpka, sprawdź jeszcze Jarużyn 😉 I są też w Grudziądzu, w Rywalu.
Ettma, młody, czyli ile ma mieć? 🙂
Libeerte właśnie! Czy nie Twój jest ogierek w kwietniu dwa lata skończy, SP, stoi w Chełmnie?  😎 Jak tylko zorganizujemy tutaj miejsce dla ogierków i ja przywiozę konia z treningu to nie obiecuję, ale mogę zawitać  🤣
Ettma, akurat nie mój, tylko mojej trenerki, ale ja je wystawiam 🙂 I jest ich trochę więcej u nas, klaczki też 🙂 Muszę zaktualizować ogłoszenia 😉
Koniecznie aktualizuj  😀 Zaraz popatrzę sobie na rodowody  👀
Ettma, a czego szukasz dokładnie ??
Dziewczyny, polećcie trenera ujeżdżeniowego, który dojedzie do przydomowej stajni w okolicach Bydgoszczy (strona za Osową Górą). Kogoś kompetentnego, kto poważnie podejdzie do pary rekreantów bardzo chcących się rozwijać.  😉 Czy orientujecie się czy p. Yulia z Jarużyna dojeżdża czy nie ma czasu? Help  :kwiatek:
lenalena DANKA GWIZDAŁA - kompetentna, cały czas szkoli się w Warszawie (m.in. u Anny Bienias), szkoli od podstaw podstaw do GP, bardzo przystępnie i łopatologicznie. Jeździłam z wieloma trenerami - nie trafiłam na lepszego szkoleniowca niż ona.
myślę, że z P. Yulią się jakoś dogadasz. Mogę podać nr na pw. Bardzo fajnie uczy, ma dużą wiedzę, ogromne doświadczenie i dobre oko. Polecam 🙂
junona, mogłabym prosić więcej informacji na pv? Pisałam, nie wiem czy doszło.  :kwiatek:
lenalena, Olga Padaprigorova-Masłowska (nie jestem pewna, czy dobrze napisałam nazwisko) zdecydowanie. Z tego co wiem to od wiosny zaczyna jeździć. Jeśli się słuchasz i myślisz o tym co ona mówi, to bardzo dużo wyciągniesz, nawet po jednym treningu :kwiatek:
Dworcika   Fantasmagoria
04 marca 2015 21:41
lenalena, ja bym zapytania p. Anie Wojtowicz z Czarnego Błota. Z tym, że nie wiem czy w wyjazdowe występy też się bawi 😉 Ale u siebie szkoli fajnie.
lenalena, Dworcika Do jednego konia pani Ania nie dojedzie, za dużo ma pracy u siebie, ale też bardzo polecam lekcje z nią na miejscu. Z Bydgoszczy masz blisko. Wpakuj konia w przyczepę i jedź do niej na parę dni się podszkolić. Wczoraj też słyszałam że ma być jakieś fajne zgrupowanie w maju w Czarnym Błocie, nie znam jeszcze szczegółów to pewnie chodzi o długi majowy weekend, tel do p.Ani mogę podać na priv jakbyś chciała.
Hej dziewczyny. Czy orientujecie się czy stajnia w Jaszczółtowie gm. Rojewo jeszcze istnieje? Nie można się dodzwonić na podany w internecie nr telefonu. Może ktoś ma aktualny nr telefonu?  🙂
Paulina., z tego co mi wiadomo, jak najbardziej istnieje, ale nie mam do nich żadnego kontaktu 😉
Dzięki za pomoc wszystkim. 😉
lenalena, najlepiej sprawdź po kolei, wszystkie te panie i zdaj nam tu relację 😉
konik1974, jestem umówiona z p. Yulią na piątek. 🙂 P. Danka póki co nie ma czasu, a Grudziądz i p. Masłowska- niestety za daleko, zbankrutowałabym na dojazdach.  😉
lenalena, obserwowałam kilka treningów z p. Yulią i był to naprawdę fajny obrazek 🙂
Achaja, to się bardzo cieszę, strasznie się jaram tym treningiem, ale trochę mi wstyd za mój poziom.. 😁
lenalena, też bym się jarała! 🙂 Czekamy na relację :p
Nie masz się czego wstydzić, najważniejsze, że chcesz się poprawić. Taka rada na trening- jakbyś czegoś nie zrozumiała, co mówi p. Julia to od razu mów, wytłumaczy inaczej 🙂
Czy ktoś z was był w stajni na Barbarce koło Torunia  ?  Możecie mi coś powiedzieć na ten temat .
kar1na99, a do czego konkretnie szukasz stajni? Na Barbarce byłam tak tylko przy okazji i nie jeździłam, ale jeśli będziesz potrzebowała, to mogę polecić Ci coś 😉
lenalena, i co, i co, jak było??  😉

kar1na99, byłam na Barbarce. Z tego co pamiętam są 2 fiordy i 2 kuce, z czego jeden hucułowaty drugi mniejszy, coś chyba ok 100 cm i ten "służy" głównie do oprowadzanek. Uczą od podstaw na lonży, potem w małej grupie albo indywidualnie jak ktoś chce, można też jechać w teren. Rekreacja, ale nawet dość porzadnie uczą, poprawnie, oczywiście jak na możliwości tych koni, ale dość pozytywnie, nie ma tam syfu i olewactwa i gównianego sprzętu, tak jak w większości stajni pod Toruniem. Ceny przystępne, nie jest tanio, ale jakość jazdy myślę adekwatna do ceny. Zależy co chcesz, na czym najbardziej ci zależy, tzn jeśli jesteś początkująca i chcesz się nauczyć od podstaw to dobra stajnia, jeżeli jesteś na wyższym już poziomie i marzą ci się konie i jazda na nieco wyższym poziomie to wtedy spróbuj Stajnię w Czarnym Błocie. Nie wiem jak jeździsz, jakie masz ambicje i możliwości i na co cię stać, najlepiej pojeździć po stajniach, wypróbować wszystkie i zobaczyć co ci będzie najbardziej odpowiadało. Takiej rekreacji jak jest w Kaszczorku to zdecydowanie nie polecam, no chyba że komuś totalnie nie zależy na jakości jazdy i jedyne kryterium jest takie że jest tanio. Oczywiście takie jest moje zdanie, każdy inny może widzieć to inaczej. Pozdrawiam i życzę powodzenia w poszukiwaniach  🏇
Dziękuje za informacje i podpowiedzi 🙂
Orientuje się ktoś czy w naszym regionie jest trener(stajnia), który uczy metodą RWYM.?
emoneverdie, tak, zdaje się parę stron temu ktoś o tym wspominał.
konik1974 , jestem bardzo zadowolona z treningu,  bardzo podobało mi się podejście do konia.  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się