moda, ciuchy etc...

W Mohito taka sytuacja 🏇
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
08 marca 2015 17:01
To sukienka czy spódnica? Mi bardzo podoba się biała sukienka w koty  😍
smarcik, spódnica 🙂 W koński wzorek była jeszcze taka półprzezroczysta bluzka.
Achaja piękny kobiecy fason! Chociaż wzorek do mnie nie przemawia to całość z obcasami mega kobieco. Te szpilki by ładnie wyglądały do tego :

Hexa, dzięki, układa się na żywo naprawdę pięknie 🙂 Uwielbiam taki fason. Ze szpilkami jest teraz problem, bo... muszę do niej jakieś kupić 😁 Właśnie w podobnym stylu, jak wrzuciłaś 🙂
co ubrać na zjazd absolwentów? Nigdy jeszcze nie byłam na tego typu imprezie i nie bardzo wiem w co celować 😉 aha, zjazd będzie pod koniec czerwca więc będzie juz ciepło 😉
Achaja, o ile dobrze pamiętam, to bardzo podobne albo takie same szpilki jak wrzuciła Hexa były w Zarze  😉
Tak, to z Zary. Bardzo fajne bo prawdziwy zamsz. Zauważyłam je dopiero jak staly na wyprzedażowej półce w samych niechodliwych rozmiarach 🙁
Tak, to z Zary. Bardzo fajne bo prawdziwy zamsz. Zauważyłam je dopiero jak staly na wyprzedażowej półce w samych niechodliwych rozmiarach 🙁


mogę zobaczyć czy u mnie nie ma - jaki rozmiar?
Też mi się bardzo podobają te szpilki i żałuję, że ich nie kupiłam.  Ta spódnica jest na stronie mohito ? Nie mogę jej znaleźć, a chciałam zamówić  😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
10 marca 2015 11:24
http://m.ebay.co.uk/itm/251454591823

Zakochalam sie 😍
Powiedzcie, ze go nie potrzebuje... 😵
CzarownicaSa, potrzebujesz, jest wyjątkowo "w twoim" stylu 😉
Dodofon   :kwiatek: :kwiatek:  gdyby było 39 to daj znać proszę!
Konstancja, nie ma jej na stronie, bo też szukałam.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
10 marca 2015 12:43
Epk aaaaa 😵 Konrad mnie zabije 😁
Dodofon   :kwiatek: :kwiatek:  gdyby było 39 to daj znać proszę!


Nie ma. Przed chwilą byłam. Zero. Sama nowa dostawa
Tak czy inaczej ogromnie dziękuję za fatygę  :kwiatek:
Szybkie pytanie, gdzie oprócz Stradiwariata i Reserved dostanę koszulę body? Koniecznie czarną z długim rękawem, z guzikami pod szyję. Potrzebuję na gwałt, czytaj na następną środę 👿
oglądałam w MOHITO ta spódnice w konie.
Jest ok - ale ona ma taki tiul pod spodem - musiałabym go wyciąć bo wygląda jak z lat 50-tych z musicalu Grease ;-) taka "krynolina"
za stara jestem na takie "fikuśne" kroje

edit: skąd ten płaszcz?? = http://www.plotek.pl/plotek/56,79592,17547901,Agnieszka_Kaczorowska,,2.html
Dodo dawaj, możemy zrobić deal bo ja wyciągnęłam z szafy mamy trzy identycznego kroju spódnice tylko właśnie bez tej podszewki, dzięki której tak ładnie się układają i chcę doszyć . Ja będę mieć gotową halkę  do swoich a Ty spódnicę "bez udziwnień"  😂
Dodofon,  ten to nie wiem. Ale jak chcesz taki kolorowy to Escada ma w paski chyba.
wiecie może w jakim sklepie oprócz H&M dostanę czarny kapelusz z takiej wielkości rondem, nieco usztywniany? i niezbyt drogi, tak do 100 zł.


edit: zmieniłam zdjęcie, trochę lepiej widać o jaki chodzi
Czy gdzieś w sieciówkach widzialyscie biały, prosty stroj kapielowy wiazany na szyi? bez zadnych dodatków, kamyczkow i pierdółek, taki mniej więcej jak na obrazku
[img]https://scontent-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/988900_827503307329735_7567480596417106048_n.png?oh=3a7da6db6ec079d0274f7229c8fbe54d&oe=5570EB9B[/img]
Dziewczyny, jak wypada rozmiarówka Massimo Dutti?
Moim zdaniem jest zaniżona.
A w przypadkach niektórych modeli, pieruńsko zaniżona.

Kiedyś opisywałam przeboje z kupowaniem marynarki. Rozm. 36 wisiał na mnie jak worek i musiałam ściągać 34. Z tym, że zazwyczaj w sieciówkach kupuję S/M z przewagą na M.
Buty też u nich min. o rozmiar mniejszy kupuję aniżeli w innych sklepach.
Dzięki  :kwiatek:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 marca 2015 18:13
Co myślicie? (z wyjątkiem tego, że ten egzemplarz był pognieciony  😉 ). Nie do tych butów oczywiście.


Spódnica w konie jest nie na mój wielki tyłek, ale ta cienka bluzka piękna  😍 Czekam aż wygram w totka albo będą przeceny  😂
smarcik, jak dla mnie super! 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 marca 2015 18:19
A nie mam za grubych nóg do takiej sukienki?  😡 Jestem zielona w kwestii mody, człowiek z lasu  😂  😉
smarcik, to mają być grube nogi? No co Ty 😉 Moim zdaniem jest bardzo ładnie 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się