KĄCIK PUCHNĄCYCH Z DUMY

To na pewno ten sam koń? Ma inne umaszczenie zadu przecież.
Stoi chyba drugą stroną odwrócony  😉
Ten sam, zdjęcie jest odwrócone 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
10 marca 2015 18:31
agunia a z czego puchniesz? Że ogólnie ładny koń, czy mamy doszukiwać się jakichś zmian?
Ja widzę, że koń zdecydowanie lepiej stoi przodami (na pierwszej fotce mocno podsiebnie, na drugiej już nie), ale nic poza tym 😉
Smarcik wedlug mnie konisko się rozbudowalo. Z koniczka robi się koń.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
11 marca 2015 07:42
Kurcze, ja tego nie widzę  🙁 Ale to pewnie kwestia kiepskich zdjęć - zupełnie inna postawa, inna strona konia, inne siodło, na jednym z jeźdźcem, na drugim bez, ciężko porównać.
Ale co tu porównywać  🤔wirek: przecież to nie ten wątek, żeby porównywać.
Dziewczyna się cieszy i ma prawo, koń bardzo ładny, a zmiany to ona sama potrafi ocenić. Przecież to wątek "puchnących" i dajcie sobie spokój z tą nadgorliwością w ocenianiu. Tu każdy może wrzucić, co mu się podoba i to bez komentarza.

A tak na marginesie, to strasznie wkurzające - mam wrażenie, że na forum jest całe stado czyhających na okazję, żeby tylko komuś przywalić... a żadnej sympatii i życzliwości  🙁
ja bym puchła z samego faktu posiadania takiego konia, obłędny  😍 😍 😍
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
11 marca 2015 08:50
dooorka jakiś problem? Okres Ci się zbliża?  😉 Nikt nikogo nie ocenia, zapytałam o powód puchnięcia z dumy, to chyba nie jest karalne  😉 Też bym puchła mając takiego konia, ale skoro właścicielka wrzuca zdjęcia z datami to raczej logiczne, że chciała pokazać jakieś zmiany a nie samego konia  😉
Ja widze zmiane konia na plus.
No to ja puchnę, że dziecko tak szybko rośnie. Zdjęcia troche nieudane, ale nie bijcie  😀 Pierwsze zdjęcie zaraz po kupnie jako 3,5 latek, a drugie teraz - prawie 5 latek
dooorka jakiś problem? Okres Ci się zbliża? 


Bardzo chamskie i prostackie określenie - gratuluję poziomu 🤔wirek: , co tylko potwierdza, że czkasz jakby tu komuś p...srać  ...
puchnę, że po prawie pół roku roboty, nasz galop, zaczyna przypominac galop  💃
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
22 marca 2015 21:28
Puchnij, puchnij, bo Markusek już napuchł 🙂
WOW ententa super zmiana!!!! są powody żeby puchnąć
taggi Rudy to wszerz glownie puchnie  😁 ja Ciebie musze obfotografowac w koncu, zebys tez popuchla tu!
Precelek dziekujemy  :kwiatek:, jestesmy dopiero na poczatku drogi i po solidnym rozprzezeniu i milionie gimnastyki udaje sie zlapac troche dobrego galopu, choc z kazdym treningiem takich momentow jest wiecej  💃
Sokola   Szczęśliwy jest ten, kto potrafi docenić to co ma
24 marca 2015 20:18
Pierwsza tego roczna stówka 🙂 Wraca do formy po urazie kopyta... rok temu w kwietniu uderzyła się gdzieś i rozcięła kopyto.. skoki wstrzymane, a teraz już nie ma śladu po urazie bo kopytko rosło i rosło. ;d

Zawody w czerwcu.. zaraz po maturach będzie robota pod siodłem 😀
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
29 marca 2015 15:48
Mój koń w końcu był w swoim pierwszy terenie w życiu i sobie puchnę z dumy bo szedł jako czołowy, takim stępem że drugi koń ledwo nadążał, odważniejszy był od tego drugiego konia choć tamten to stary terenowy wyjadacz no i był bardzo grzeczny 😀
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
29 marca 2015 20:34
Popuchnę, bo trafił mi się złoty koń  😍

Było tak (przełom grudzień 2009/kwiecień 2010) - koń wówczas 20-letni




I foto z dziś - Starszak dokładnie w wieku 25 lat i 9 miesięcy

xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
29 marca 2015 20:50
bjooork rewelacja! Masz z czego puchnąć! 25-latek w takim stanie  👍
pól roku od zmiany stajni, trenera i generalnie wszystkiego 🙂 trochę rzygam tęczą, przepraszam za spam  😁  🏇 ale na poważnie puchnę, bo z jazdy na jazde jest nam coraz łatwiej się dogadać, przestaliśmy się 'kłócić' i zaczynamy tworzyć team- nareszcie !
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
30 marca 2015 22:04
ententa - ja Rudego nie znałam kiedyś, ale to co po zdjęciach się głównie rzuca w oczy to duuużo więcej luzu i chyba przepuszczalności, nie 👀 poza oczywiście masą 😜 Ale ja pewnie nieobiektywna, bo to mój jeden z faworytów stajniowych, na których zawsze miło się patrzy.

a co do puchnięcia, to też sobie popuchnę 🤣 Niestety z powodu kompletnego braku sensownych zdjęć, ciężko mi było dopasować podobną fazę, ale wygrzebałam coś starego...
wrzesień 2012


marzec 2015


po drodze bywały różne chwile. Lila w zasadzie nie chorowała poza kilkoma drobnymi sprawami (tfu tfu), ale w międzyczasie przez zmianę stajni została z niej skóra i kości. potem trzeba było wszystko odbudowywać.
A z czego puchnę...?

Na pewno z niej. Z tego, że udało mi się zrobić fajnego wierzchowca z konia, który został zdiagnozowany jako przypadek beznadziejny i nadający się tylko na łąki.
Puchnę też z tego, że w końcu po 2 latach braku pomysłu na siebie i motywacji do rozwoju, zabrałam się do roboty i mamy treningi z cudowną osobą, która jeszcze bardziej mnie napędza do działania
z tego też puchnę, że odważyłam się szukać innych dróg niż skoki
i że ludzie podchodzą do mnie mówiąc, że koń super się rusza.

To jest coś tak wspaniałego, że warto jechać do stajni. Zawsze.
taggi przepuszczalność, chęć do pracy i brak ustawicznego 'kłócenia się', jest zdecydowanie fajniej  😉
a w Was od kiedy przyjechałąm do K. zachwyciło mnie, ze jako jedna z niewielu skaczących robisz na treningach elementy ujeżdżeniowe i to nie byle jakie! to jest super 🙂 a Lilka ma duuuże możliwości ruchowe i piękny kłus  😍 no i nie ukrywam, że cieszymy się, że powiększysz nasz pingwinowy team !  🏇
Wiem, ze nie powinno sie wstawiac tych samtch zdjec w dwoch roznych watkach, ale musze popuchnac, bo moja 7-latka naprawde fajnie zaczyna pracowac 😀
Jakosc niestety komorkowa.
7 latka to jeździec tak? 😉
Jezdziec. Kon ma 18 lat. Rzeczywiscie tak napisalam, ze nie wiadomo czy chodzi o dziecko, czy o konia 😁
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
10 kwietnia 2015 18:55
Przyszłam sobie znowu popuchnąć...  😡 opowiadałam o leczeniu wrzodów stronę wcześniej i chciałam sobie popuchnąć, że jest z miesiąca na miesiąc coraz lepiej - fizycznie i psychicznie po powrocie w trening




kujka   new better life mode: on
11 kwietnia 2015 15:31
xequus, super!!
xequus, rewelacyjnie!

W ogóle lubię ten wątek, zawsze można sobie humor poprawić 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się