Cavaliada Tour 2014/2015

Mam na sprzedaż bilet na sobotę. Pisac na Priv kto chętny. Dzis odbiór na zawodach.
czy dziś są jakieś stoiska?

czy nie ma innego sposobu na zabicie nudy w przerwach? Planuję być na pingwinki.
są stoiska🙂 na parterze i na piętrze🙂
Cześć,
Mam do sprzedania bilet na sobotę. Będzie do odebrania jutro po południu na Torwarze bądź do godz 12 mogę się umówić na odbiór gdzieś w Warszawie
I jak się podobało ujeżdżenie na Torwarze?
podobało, bo Nat wygrała  😁
abre   tulibudibu
12 marca 2015 22:02
DressageLife, to pytanie podchwytliwe?
Nie 😉 normalne pytanie
Jezu! Kto miał taki cudowny pomysł i zaprosił tego idiotę z Eski do komentowania Potęgi skoków??? 😲
Jezu! Kto miału taki cudowny pomysł i zaprosił tego idiotę z Eski do komentowania Potęgi skoków??? 😲


Piona!  Ja w końcu głos wyłączyłam na ŚK, bo już go słuchać nie mogłam. Ja rozumiem, że każdy się uczy, ale niech to robi bez mikrofonu  🍴
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
13 marca 2015 07:39
Wrzuciłam trochę fotograficznej surówki z ujeżdżenia ujeżdżenia niestety wpadłam na halę tuż po Oldze Michalik i Aramisie 🙁
Jezu! Kto miał taki cudowny pomysł i zaprosił tego idiotę z Eski do komentowania Potęgi skoków??? 😲

No to ja miałam identyczne odczucia.
Kretyńskie komentarze na poziomie gimbazy.
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
13 marca 2015 09:38
Ja już się zastanawiam co to będzie na "speed&music" :/
Gru   nic nie dzieje się bez powodu
13 marca 2015 10:01
Ktoś się orientuje czy na zwykłym bilecie można wchodzić i wychodzić ? Czy tylko na karnetach ?
Gdzie można obejrzeć wczorajszą potęgę skoku?
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
13 marca 2015 11:22
Gru na pojedyńczym bilecie można wchodzić i wychodzić. Tak nam powiedziano przy wejściu  😉 Dostajesz opaskę
Nasturcja-Renata, to akurat bardzo dobra wiadomość bo ploty się niosą, że nie ma takiej możliwości a na bilecie jest napisane:
"Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na Imprezę. Po opuszczeniu miejsca Imprezy i bez kuponu kontrolnego bilet jest nieważny!"
A ten kupon kontrolny to pewnie skrawek biletu jaki nam zostaje w ręku.

Czy z własnym prowiantem da się wejść na Cavaliadę ?
Po ile tam jakieś jedzenie jest bo nie wiem ile mam naszykować..
Zamierzam spędzić cały dzień jutro.
I powiedzcie mi proszę jakie stoiska są na cavaliadzie, da się coś taniej niż zazwyczaj kupić ?  :kwiatek:
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
13 marca 2015 11:54
dar jeżeli chodzi o własny prowiant, to mi dzisiaj nawet nie zajrzeli do plecaka 😉
Co do wychodzenia, to tak nam powiedziano. Jeszcze nie testowałam  😉
Nie no, wypadałoby coś na ciepło zjeść, nie samym chlebem człowiek żyje ale jak będzie skrajnie drogo to kombinuję by się wcześniej przygotować  🤣

Jak będziesz wychodziła to przetestuj czy jeszcze dadzą Ci wejść  😉


<-- na żywo cavaliada
Jak cos mam do sprzedania dwa bilety na piątek, jakby ktoś potrzebował. 😉
Ma ktoś z Was 2 VIPy na jutro-sobotę na sprzedaż?? Cena nie gra roli! 🙂 obiecałam mężowi i zanosi się na to, że chyba mnie udusi :P
Natago, a na poprzedniej stronie chcesz chciałaś sprzedać.
Ale nie VIP 😉 mialam zwykłe ale się rozeszły
Wszystkie się teraz na sobote biegusiem rozchodzą. Mam propozycję 100 zł za bilet mój już.
Ja mam2 branzoletki na sprzedaz-wejsciowki na wszystkie dni 🙂 jak cos prv
bjooork czym robisz zdjęcia? Zabieram ciemny obiektyw 4-5.8 i zastanawiam się co z tego będzie. Dawno nie focilam i mam kłopocik jak to w miarę poustawiać wszystko  🤔
Odkupie bilet na sobote, ktoś coś?  :kwiatek:
Potrzebowałabym 4 lub 5 biletów na niedzielę, będą na miejscu do kupienia?
Można kupić na miejscu jak będą jeszcze. Zaloguj się na ticketpro tam można zobaczeć ile u jakie miejsca są wolne 😉
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
13 marca 2015 22:33
Nie no.. Muszę się "wypłakać", bo się strasznie zawiodłam..  😕

Pokazy w dniu dzisiejszym… WTF  🤔

Pokaz Pawła to był najgorszy jego występ jaki dotąd widziałam.. Zrobiłam kilka zdjęć, ale z bólem serca.. Tym bardziej, że poznałam Pawła i jest sympatycznym gościem i umie robić z końmi fajne rzeczy, ale w tym roku straszne to było..
Łucznictwo konne.. Ok, sport może nie łatwy, ale pokaz.. Też porażka.. Z resztą była chwila grozy, ponieważ jedna strzała mocno odbiła rykoszetem i poleciała w publiczność.. Bogu dzięki, że spadła w trybuny akurat pod nogi widzom, którzy się nieźle przestraszyli.. Mało wyjaśnienia, mało przedstawienia..

Konkursy skoków i powożenia na plus. Emocje, piękne konie i ciekawe przejazdy. Zobaczymy co przyniesie dzień jutrzejszy. Tyle z mojej strony.


P.S. - A tu mały dodatek dla fanów. Chyba nie trzeba tej pary przedstawiać.

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się