Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

lalasatan fantastycznie w nim wygląda! 💘
sei o matulu ile sznurka! ale z daleka wygląda dla mnie super - moje kolory.
wątek zamknięty
sei też mi wpadł w oko, jest bardzo ładny  🙂

lalasatan czaprak to mały pikuś w porównaniu z tym jak wygląda koń. O niebo lepiej niż parę miesięcy temu. Gratuluję  🙂
wątek zamknięty
sei, piękna szmata.
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
10 marca 2015 20:07
sznurka faktycznie sporo, ale jednak dla mnie w tym szaleństwie jest metoda  😍 😁
B//Vertigo przede wszystkim osobiście bardzo sobie cenię za jakość, gdzie niektórzy 'topowi' producenci się z nią rozminęli...
wątek zamknięty
Piękne sa te czapraki B-Vertigo i super wykonane. Szkoda tylko, że tak małe wymiarowo. :/
wątek zamknięty
sei, ładny  ten granat!
wątek zamknięty
sei, widziałam i macałam na żywo, jest przepiękny 🙂 Zdjęcia nie oddają tego, jak on wygląda w realu. Biały jest równie szałowy! Tylko muszę dorwać coba - full pewnie pod moje siodło będzie za długi 🙁
wątek zamknięty
Dziękujemy wszystkim za miłe słowa.  :kwiatek:

Tym razem klasycznie, cotton navy z Navy/Green 2010 🙂


wątek zamknięty
Wie ktoś może jaki kantar będzie pasował kolorystycznie do eskadrona blackberry (oprócz eskadrona)?  😉
wątek zamknięty
Kupiłam dwa czapraki, derke i komplet ochraniaczy  😵
Poniosło mnie.. ale za to jak dojdą to bedzie foto relacja 😀
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
12 marca 2015 09:40
lalasatan, bardzo fajnie! I widać poprawę u konia 🙂

TheWunia, co kupiłaś, jakie kolory? 🙂

Ja czekam, aż się NG pojawi - derka w gwiazdki będzie moja 😀
wątek zamknięty
lalasatan, bardzo ladnie, klasycznie 🙂

A nowa kolekcja chyba nie cała jeszcze weszła do sklepów ogólnie? Bo teraz już nie wiem, niektóre sklepy mają już wszystko powstawiane na stronę, a zadnej adnotacji - a zamówiłam już cos i dostałam maila, że kompletują moje zamówienie, a rzecz nagle zniknęła ze stronki, choć wcześniej wyglądało, jakby normalnie była już dostępna 😲
wątek zamknięty
Ktoś kojarzy kantar ze zdjęcia? Bardzo pasowałby mi na kobyłkę i za nic nie mogę takiego znaleźć, a wiecie jak to jest jak ktoś sobie coś upatrzy 😁 🤔wirek:
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
12 marca 2015 21:12
harja, ale Eskadron? Jest już w sklepach na półkach. Przynajmniej CS.
wątek zamknięty
wątek zamknięty
emptyline, tak, eskadron. No to może akurat sklep, z którego zamawiałam nie ma jeszcze wszystkiego 😉 Dzięki 🙂
wątek zamknięty
Nirv Pamaskowi jest mega w tym brillancie ice 😍  Aż mi szkoda ze to eskadron 😁
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
13 marca 2015 08:52
Nirv, bardzo fajnie na obu koniach!

Myślicie, że dralon Mint przypasuje do karego? 😉
wątek zamknięty
Alez piekny ten dralon!!
wątek zamknięty
Livia, sądzę, że nawet bardzo :-P
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
13 marca 2015 10:58
harja, nie pocieszasz mnie 😎 😁 No nic, czas poszukać 😉
wątek zamknięty
Nirv dla mnie szał 😍 i ostatnia mina Pamsa też szał 😁
wątek zamknięty
palemka, Livia, xymena, dzięki 😀 Pamanio jest mistrzem min, to foto było wybrane z kilku, gdzie miał jeszcze bardziej upośledzoną 😁


Jeszcze Walkiria w tym brillancie, on jest idealny na każdą maść, zdecydowanie  😍
[img]https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/l/t1.0-9/11034038_864354353621582_2742524491488548577_n.jpg?oh=7f81452dbf5f6b2bc6e36610326f8f4b&oe=55771009[/img]
wątek zamknięty



Jeszcze Walkiria w tym brillancie, on jest idealny na każdą maść, zdecydowanie  😍



rzeczywiscie masz rację 🙂 A może jest coś w takim kolorze poza eskadronem? 👀
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Blondyna- a na jaką maść konika szukasz? bo widuje oba czapraczki na co dzień więc może mogę doradzić 🙂


a ja wpadam z Schockemohlo'wym dylematem.. Wszystko ładnie, tylko ta krzykliwa pomarańcz...  🙄  doradźcie co zrobic. Odesłać czy zostawić?
wątek zamknięty
alexiss Mi sie podoba  😉
wątek zamknięty
Moi tez, bardzo ladny, fajnie sie odroznia ta lamowka 🙂
wątek zamknięty
Posiada ktoś może zdjęcie tej łezki z firmy Caball(pad Muse) pod siodłem wszechstronnym?
wątek zamknięty
Dziewczyny jeszcze chwila i się przekonam  😀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.