Cavaliada Tour 2014/2015

Chciałam napisać to samo... Pokazy to był jakiś żart. Pamietam jak pare lat temu był Lorenzo... Aż dech w piersiach zapierały jego występy!
Co to za "mały konik" szedł w konkursie venus contra mars? Widziałam tylko dekorację, ale proporcje w stosunku do innych koni były pokaźne
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
13 marca 2015 22:59
Użyczony do dekoracji.

Kolejny dzień zmagań za nami. Moje śmierdziele walczą dzielnie...czasem aż za bardzo.
Oczywiście nie obyło się bez przygód- Szczypior próbował podłączyć się pod prąd, chyba z przerażenia podejmuje takie desperackie kroki.
Krowa dzisiaj miała test wytrzymałości psychicznej, bo debiutując na tak poważnych zawodach poszła Venus vs. Mars 😁
Karaluch dzisiaj przejął kontrolę w parkurze i nie był skłonny jej oddać.

Za to pan Trener...ech co tu dużo mówić. Rewelacja.
Oby jutro lepiej szło, w końcu trupy z Czarnej D...y to całkiem do rzeczy chabeciaki.
Kroowa i Szczypior idą małą rundę, a Karaluszek finał średniej.
No i wieczorem S&M 😍 i pan Treser z Koniczkiem 😅
mbalicka czyli znowu to gówno  :/ A jutro może biegające w kółko arabki ? Chyba zrobię wtedy przerwę na strzemiennego  😂
Caira Dech mi zaparło jak usłyszałam że podobno leje konie  🙄 Po Lorenzo jeszcze był jakiś fajny gość z kasztanem albo paroma końmi nie pamiętam tj. podchodziło to pod natural jak dla mnie. Było kładzenie konia itp.

Cóż brakuje powiewu świeżości oraz emocji i to bardzo...
mbalicka czyli znowu to gówno  :/ A jutro może biegające w kółko arabki ? Chyba zrobię wtedy przerwę na strzemiennego  😂
Caira Dech mi zaparło jak usłyszałam że podobno leje konie  🙄 Po Lorenzo jeszcze był jakiś fajny gość z kasztanem albo paroma końmi nie pamiętam tj. podchodziło to pod natural jak dla mnie. Było kładzenie konia itp.

Cóż brakuje powiewu świeżości oraz emocji i to bardzo...


lusia722 jakie konie ? Może uda się coś pstryknąć  😉
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
13 marca 2015 23:12
Po Lorenzo jeszcze był jakiś fajny gość z kasztanem albo paroma końmi nie pamiętam tj. podchodziło to pod natural jak dla mnie. Było kładzenie konia itp.


Honza Blaha 🙂
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
13 marca 2015 23:15
Psiuk-Ares Speed& Music,
Wilska- M. Carano finał średniej,
Lady von Bayern, Scypion- mała runda

Spotkałam też kucyka podobnego do mojego Księcia tylko mniejszego i bardziej szlachetnego 😜.
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
13 marca 2015 23:27
Po raz kolejny przekonuje się że moje serce zaraz obok WKKW oddam chyba zaprzęgom. Po dzisiejszych zmaganiach powiem jedno - był szał! Aż moja lepsza połówka stwierdziła, że warto rozważyć zakup maratonki 🙂 Jutro wrzucę kilka fot z Venus kontra Mars.
Zaprzęgi dzień 1
mbalicka chociaż było miło i przyjemnie a nie araby, hucuły, dwukółka, łuki i kartony (przychodzi mi na myśl biedna Hania) ale fun ! Może to bawić ale tych co nie mają kontaktu z końmi i przyszli popatrzeć.
Osobiście wole już panów w slipach  😎
lusia722 zanotowane  😉 będę wypatrywać na liście startowej.
Koka, leje, nie leje. Widowisko było wielkie.
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
13 marca 2015 23:47
mbalicka chociaż było miło i przyjemnie a nie araby, hucuły, dwukółka, łuki i kartony (przychodzi mi na myśl biedna Hania) ale fun ! Może to bawić ale tych co nie mają kontaktu z końmi i przyszli popatrzeć.
Osobiście wole już panów w slipach  😎


No HorseMani zrobili furrorę! Ileż ja miałam wtedy czadowych fotek! Oni są niezastąpieni! W zeszłym roku była Kasia Cygler z Teatrem Konnym. Akurat wtedy pomagałam im w występie, ale sądzę, że to był jeden z najlepszych pokazów. Byłam zaskoczona pomysłem i to było super. Połączenie tego wszystkiego. W Poznaniu (hmmm 2012?) byli też westernowcy i krówki też było fajne. Niestety, pomysły się chyba organizatorom pokończyły.. Smutne to..  🙁
Smutne to mało powiedziane w tym wypadku. Może jakiś casting, głosowanie ?  🤣
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
13 marca 2015 23:58
Dobry pomysł  😁  Może by się coś lepszego znalazło 😀 Zobaczymy co jutro pokażą, czy też będzie to co dziś czy może Nas zaskoczą (w co wątpie).. Jeżeli nie, to trzeba to będzie trochę "nagłośnić"  😎
Oj koniecznie ! Chwyćmy za widły i taczki  😜 Wszelaki dziki zachód chętnie zobaczę a i teatr też całkiem ok. chociaż nie miałam okazji zobaczyć na żywo. Jednego roku pamiętam byłam na Cabrioli i nic specjalnego.
W soboty zawsze były lepsze pokazy tylko trzeba na nie jeszcze wstać jutro rano  😁
Robiłam zdjęcia Pawłowi na pokazie.
Właściwie na każdym zdjęciu Wicher ma uśmiech od ucha do ucha od wędzidła.

Łucznictwo o tyle dobre, że para (po raz pierwszy chyba) miała opanowane prowadzenie koni.

Dla mnie rewelacją była jazda młodziutkiej 14-latki w konkursie Mars V Venus.
szemrana miło to słyszeć. Marie bardzo się przykłada do treningów, jeździ na wszystkim w domu co wpadnie jej w ręce i stara się jak może więc sukces jak najbardziej zasłużony. Plus mogę dodać od siebie, że jej koń do łatwych nie należy, ciężko się z nią dogadać, jeszcze ciężej pracuje się po płaskim. Wielkie brawa dla młodej amazonki  😅
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
14 marca 2015 06:55
Dużym minusem są długie przerwy. Wczoraj pierwsza przerwa, jedyne 2,5 h 😵 Potem nie lepiej. 1,5h
Dzisiaj pewnie nie lepiej.

Konkursy rzeczywiście emocjonujące. Pokazy takie se, a targi jak targi. Dużo wystawców i tyle 😉
lusia722, nieźle sobie LAdy radziła, najmniejsza to ona przecież nie jest, a trzeba było jechać szybko i krótko. Mocno trzymałam im kciuki! Grzesiek i Ares to klasa sama w sobie 😀

salto piccolo, nawet mój całkiem niekoński mąż trzymał kciuki za Marie! Rewelacyjny występ!
Można kupić na miejscu jak będą jeszcze. Zaloguj się na ticketpro tam można zobaczeć ile u jakie miejsca są wolne 😉


Niestety na ticketpro przekierowuje mnie do punktów sprzedaży stacjonarnej w danych województwach.

A nie chciałabym jechać ponad 300km żeby okazało się że w kasach już nie ma biletów. 
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
14 marca 2015 16:21
anai Lady to 164cm ma, ale mało doświadczona i "paralitka" 😁
Jestem dumna z Karalucha kapitalnie dzisiaj skakał i w dodatku się prowadził.

A tymczasem lecę ogarniać moje chabeciaki i szykować Koniczka na S&M.
Gillian   four letter word
14 marca 2015 20:12
czy ktoś oglądający Speed&Music może mnie oświecić co koń Natalii Czernik ma na głowie? widzę milion paseczków, ale nie przypomina mi to niczego co znam  🤔
Czy kogoś jeszcze poza mną strasznie rozczarowały sobotnie pokazy? Woltyżerka jest co roku i mam wrażenie że co roku wygląda tak samo, konie zimnokrwiste owszem piękne, ale ich występ trwał 5 minut, a zaprzęgi po pierwsze były chwilę wcześniej, a po drugie chwilę pojeździły w kółko i zjechały.  🤔wirek:
Gillian, masz jakieś zdjęcie ?
Gillian   four letter word
14 marca 2015 20:30
nie zdążyłam ogarnąć print screena, miałam nadzięję, że ktoś zapamiętał.
Gillian, na Colinie jechała? Z takim dziwnym hackiem ?
Gillian, To było to hackamore i dodatkowo nachrapnik hanowerski.
Gillian   four letter word
14 marca 2015 20:42
Wydaje mi się, że to było coś innego. Pod ganaszami szły skrzyżowane paski.  Domyślam się, że hack z nachrapnikiem ale w jakieś przedziwnej wersji.
Jak tam z temp. na widowni? W sensie czy mam ubierać dwa swetry czy raczej da radę normalnie przeżyć?
Gillian, ona miała jeszcze ogłowie w stylu tego nowego stubbena freedom.

Edit
lusia722, po zdjęciach które widziałam wydawało mi się, że ona większa jest 😉 Pozory mylą 🙂 Ładne koreczki miał dziś Ares  😍
Gillian   four letter word
14 marca 2015 20:55
Zguglałam. To ogłowie wygląda jak kołnierz ortopedyczny  😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się