Perfekcyjny makijaż

dziewczyny jaka jest różnica między Hakuro i Zoeva?... Mam pędzle Hakuro i nie mam do nich żadnych zastrzeżeń... i nie wiem czy inwestować jeszcze w Zoeva czy dalej lecieć z Hakuro 😉 Bo muszę sobie zdublować kilka sztuk 😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
12 marca 2015 22:06
Anaa
Według mnie do domowego użytku Hakuro są wystarczające, mam kilka i jestem bardzo zadowolona, nic się z nimi nie dzieje. Zoevę mam od kilku dni i na pierwszy rzut oka nie wyróżniają się niczym szczególnym, poza wyglądem oczywiście 😉
Być może po jakimś czasie wyjdą różnice związane z jakością użytych materiałów.
Tym co przemawia za Zoevą jest wypuszczenie na rynek modeli, których nie ma Hakuro. Pytanie jakich modeli potrzebujesz 😉
Dzięki dziewczyny za sugestie z tymi pędzlami. Pooglądałam trochę filmików na yt i wyłoniłam ostatecznie wyłoniłam swoją własną wersję 6-pędzlowego zestawu 😉 221, 223, 227, 230, 232, 234 - wydaje mi się, że dość uniwersalne i wielofunkcyjne. A jak mama zasłuży to może i kosmetyczkę dorzucę 😁

Biczowa ja używam, ale teraz prezent dla mamy kompletuję 🙂 skośnym robię tylko brwi, ni cholery nie umiem tym kreski narysować, do kresek mam sprawdzony cienki pędzelek z Inglota.
A i tu chciałam podziękować osobie, która mi skośny z Hakuro poleciła, sprawdza się idealnie. Anaa to chyba byłaś Ty :kwiatek:

zonk moja mama sama by sobie pewnie nie kupiła, ale jak już dostanie to będzie używać. Zresztą nie będzie miała wyboru, bo ja te pacynki to po prostu jej wyrzucę, albo rytualnie spalę 😤


Może to kogoś zainteresuje, do 17.03 w Rossmannie promocja -25% na wszystkie produkty z szafy Bourjois 😅 rabat naliczany dopiero w kasie i dość słabo oznaczona ta promocja, bo przy produktach widnieją ceny regularne i tylko jedna plakietka wisi, że jest super oferta, musiałam dopytywać obsługi 🙄
Byłam w potrzebie, bo szpachla mi się skończyła więc zakupiłam ten sławny Healthy Mix. Zobaczymy co to za cudo 👀
Czaję się właśnie na róż z Bourjois, tę prawie-kopię Orgasmu, ale poczekam chyba na większe obniżki cen. Btw, kojarzycie może, kiedy będzie w Rossmannie ten tydzień promocji -49%? W zeszłym roku był w kwietniu, mam cichą nadzieję, że i teraz coś takiego zorganizują... 😉
Ja to mam lęki przed takimi promocjami. Może nie tyle przed promocjami co przed tymi tłumami bab. Ciężko kupić coś nie macniętego 👿 pod tym względem Hebe przewyższa Rossmanna, bo przynajmniej mają pozaklejane opakowania i widać jak ktoś się dobierał do zawartości 🤬
Scottie   Cicha obserwatorka
14 marca 2015 06:23
maracuja, jak nazywa się ten róż?
numer 34, Rose d'Or 🙂
Pauli, dzięki za info. Chcę sobie zdublować skośny pędzelek, żeby mieć go do kreski, bo idealnie mi się nim ją rysuje 🙂 Poza tym jakieś różne do konturowania - bronzera, rozświetlacza i różu. Do oczu mam już chyba wystarczająco dużo, na razie więcej nie potrzebuję 😉
fruity_jelly, to chyba byłam ja 🙂 cieszę się, że się sprawdza - ja go kocham miłością coraz większą 🙂

ad burżuja to w każdym Rossie jest burżuj? chcę rouge edition velvety nowe... a -25% to całkiem nieźle 😉

Ja kupiłam ostatnio naked2 i jestem zaaachwycona kolorami i pigmentacją tych cieni - są piękne. Ale faktem też jest to co o nich piszą/mówią na youtube, że różnice w odcieniach są na tyle małe, że ciężko nie podeprzeć się innymi cieniami/paletami żeby zrobić pełny ciemniejszy makijaż...
Ja mam Naked basics i w zupełności mi wystarczają na co dzień, pełnego naked nigdy w życiu bym nie zużyła 🙁 ale ogólnie kocham urban decay  😍 fajnie, że wchodzi do pl, tylko czekam jeszcze na stoisko w sklepie, nie tylko online  🙂

Na razie zrobiłam sobie bana na kupowanie kolorówki, jak moja siostra w wakacje poleci do stanow to złoze u niej wielkie zamówienie  😁
Anaa wydaje mi się, że w każdym. W moim na pewno mają te nowe kolory.
Anaa, niestety nie w każdym :/
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
15 marca 2015 09:41
Anaa
Jeśli chodzi o pędzle do twarzy, to postawiłabym jednak na Zoevę 😉


Jeśli chodzi o -25% na Bourjois, to w Super Pharmie też chyba jeszcze jest ta promocja.
Scottie   Cicha obserwatorka
15 marca 2015 10:46
maracuja, dzięki! 🙂

zonk, jakiś miesiąc temu byłam w Sephorze (Warszawa) i było całe stoisko Urban Decay 🙂 Więc myślę, że w innych miastach też już od jakiegoś czasu jest.

Anaa, w mojej mieścinie są 3 Rossmanny i tylko w jednym jest Burżuj. Nie zdecydowałam się jednak na promocję, taniej wychodzi kupić na allegro (drogeria internetowa ezebra) albo czekać na większe promocje w Rossmannie 🙂
U nas w Superpharmie po pierwszym dniu promocji na burżujki już prawie nic nie było 🙁
W Naturze trwa jeszcze do 17.03 promocja na ten tusz Loreala Volume Milion Lashes So Coutre, który Maxineczka bardzo zachwala.

Są już w Sephorach dostępne produkty Anastasia Beverly Hills? Bo słyszałam pogłoski, że mają wprowadzić? 👀
Scottie   Cicha obserwatorka
15 marca 2015 15:02
Podobno to tylko pogłoski i na facebooku Sephora oficjalnie ogłosiła, że nie planują wprowadzić ABH do Polski 🙁
Łee smutek 🙁
jak to? a tak na to liczyłam! Anastasia jest taaak mega... 🙁

dzięki dziewczyny za info - ostatnio w Hebe były burżujki velvety po 37pln, a w mintishopie już są powyżej 4 dyszek... więc o dziwo bardziej się opłacało kupić stacjonarnie...
ja Naked próbowałam w Sephorze - na pewno jest ich stand w Arkadii i Galerii Mokotów 🙂 Najgorsze to zdecydować się KTÓRĄ paletkę wybrać 😉

Pauli, uhh no to może jednak zainwestuję... ale w takim razie dopiero w kwietniu 😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
16 marca 2015 11:00
Anaa
Myślę, że to dobra inwestycja.
Sama już się zastanawiam, które pędzle kupię jako następne 😉


Co do Rouge Edition Velvet, to można je dorwać w necie poniżej 40 zł -> http://cocolita.pl/s?q=rouge+edition+velvet 😉
Jutro w Superpharm -50% na Loreal i Maybelline, w środę -50% na Rimmel. Oczywiście z kartą Lifestyle 😉

używałyście tuszu So Couture? Jestem zadowolona z żółtego Lovely, ale ten Loreal będzie w bardzo przyjemnej cenie do wypróbowania, a zewsząd słyszę ochy i achy na jego temat 😉
Bardzo podobne do Naked 3 są cienie z revolution (Iconic 3). Są bardzo tanie, a dobrze się trzymają i mi bardzo pasują 🙂
Szukam fajnego pudru transparentnego. Co warto kupić? 👀
Zależy jaka cena. Make Up For Ever ma fajny, naprawdę niewidoczny na twarzy. Guerlain też ma fajny, ale to jeszcze większa cena.
Puder bambusowy albo ryżowy, do kupienia na stronach typu biochemia urody. Paese ma też takie w swojej ofercie. Wydajne jak diabli. Z tańszych Vipera transparentny matujący.
Mi się sam puder bambusowy z Biochemii Urody jakoś nie sprawdzał. Za to wymieszany w proporcji 50/50 z mikrosferami silikonowymi (do dostania na kolorowce) GENIALNY! Używam takiego miksu od ponad 2 lat i nie planuję zmieniać.
Ja mam puder bambusowy z BU w wersji z jedwabiem i tlenkiem cynku (anty UV). Jak zagruntuję nim makijaż rano, tak po 12 godzinach w pracy wygląda conajmniej przyzwoicie. Jak mi się skończy (ciekawe za ile to będzie, bo jest cholernie wydajny) to chcę wypróbować ten ryżowy z Paese. W ogóle zdecydowanie wolę sypkie pudry.
Mam Paese do oddania za pół ceny. Dwa razy użyty, nie pasuje mi.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
22 marca 2015 16:22
Ja tylko ostrzegam, że Paese ryżowy nie nadaje się do skóry suchej. Podkreśla suche skórki oraz wzmaga przesuszenie. Kupiłam, bo panie z Paese powiedziały, że do suchej się nadaje. Nie, nie nadaje się 🤔
Dobra, już go nie chcę 😁
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
22 marca 2015 17:34
maracuja,
Nie wiem, czy skusiłaś się na ten tusz, ale jeśli jeszcze nie, to polecam, bo jest naprawdę świetny.


W sklepie cocolita.pl do końca marca -20% na wszystkie podkłady, jakby ktoś był zainteresowany 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
23 marca 2015 07:01
Ja tylko ostrzegam, że Paese ryżowy nie nadaje się do skóry suchej. Podkreśla suche skórki oraz wzmaga przesuszenie. Kupiłam, bo panie z Paese powiedziały, że do suchej się nadaje. Nie, nie nadaje się 🤔


A macie jakiś godny polecenia, który właśnie zakrywa suche skórki? Okropnie przesusza mi się skóra na nosie. Niestety jestem dość mocno ograniczona finansowo..
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się