Warszawskie voltopiry :)

Sonkowa, ja mogę, ale w sobotę 😁
Sonkowa, ja jutro będę jechać do swojej ok 11:30 😉
gabb w sobotę muszę już do Wrocławia wracać.  🙁

Chess a do której planujesz w niej być?  😀
Niezbyt długo bo mój chłopak na ok 15 musi być na próbie w Pruszkowie więc dojazd tam (skm do centrum). Od razu mówię, że stajnia bez hali więc pewnie bd zimno i nieprzyjemnie. No i jak pogoda będzie paskudna to odpuszczamy niestety -_-
Gdzie w Wawie mogę wydrukować maila? (w sensie, że nie z pendrive'a etc) Najlepiej w centrum :kwiatek:
c@feNET, na stacji metra centrum
Martuha, :kwiatek:!!!
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
12 stycznia 2015 21:26
Bay, w każdej cafejce internetowej.
Czy ktoś z was zna może osobę lub firmę godną polecenia jeśli chodzi o szafy na wymiar?
Poszukujemy od jakiegoś czasu i niestety zawsze coś nie pasuje.
Czy ktoś może mi polecić tanią i sprawdzoną myjnię samochodową, gdzie umyją mi i posprzątają autko na błysk, ale nie za jakąś wygórowaną cenę? No i fajnie by było, żeby w miarę sprawnie im to poszło. 😉
Najchętniej Ursynów/Mokotów. 😉
[s]Dziewczyny, czy któraś z Warszawy będzie jechała do Szczecina w weekend lub chociaż do Poznania ? Proszę o PW[/s] nieaktualne
Czy ktoś z was zna może osobę lub firmę godną polecenia jeśli chodzi o szafy na wymiar?
Poszukujemy od jakiegoś czasu i niestety zawsze coś nie pasuje.



Mój mąż tam jest głównym stolarzem
http://www.ka-ja.waw.pl/kontakt-kaja
Polecam
Którędy wyjść z Dworca Centralnego, żeby dojść pod PKiN?

Czym dojadę spod PKiN (Modlinbus) na Dworzec Zachodni PKS? Będę jechała w nocy, pozostaje mi tylko taksówka?
Sisisa, możesz wyjść np z hali głównej (od strony pętli autobusowej/złotych tarasów) i bedziesz stamtąd widzieć PKiN więc już obranie dobrego kierunku będzie proste 😉 (podziemiami nie umiem niestety wytłumaczyć).

Co do trasy  PKiN-> zachodni to jest mnóstwo nocnych z centralnego, które tam jadą, sprawdz sobie na http://warszawa.jakdojade.pl  😉
kujka   new better life mode: on
10 lutego 2015 18:22
Sisisa, nie wiem jak bardzo w nocy bedziesz jechac, ale najszybciej jakims pociagiem kolei mazowieckich/SKM ze stacji warszawasrodmiescie (ktory jest 2 kroki z centralnego - przejdziesz sobie podziemiami)
W której knajpie pomieści się grupa ok. 30-40 osób ?
Centrum do Politechniki.
Na wieczorne wyjście (nie kolacja), piwo, drinki, przekąski.
Bez warunku, że po 2-3 godzinach trzeba wyjść.
Czy gdzies w warszawie dziala jakas grupa/kolo teatralne takie typowo amatorskie nie zadne warsztaty ktore prowadzi 'nabor'bez przerwy? Cos jak w malch miastach przy domach kultury dziala.
Scottie   Cicha obserwatorka
15 marca 2015 10:48
Rzuciła się Wam może w jakimś sklepie kłódka w kształcie serca? Gdzie mogę taką kupić, poza allegro?
Tak a propos kłódek, mamy w Warszawie "most miłości", gdzie się te kłódki zawiesza? Ponoć kiedyś na Świętokrzyskim wisiały, ale złomiarze pokradli? Jak to teraz wygląda?
Mostek z serduszkiem na wilanowie jest obwieszony
szalonakobyła, dzięki 🙂
Dziewczyny, jest gdzieś w Warszawie antykwariat z dużą ilością kaset audio?  😀
hey joe?
chociaż u nich głównie winyle i CD, ale kasety też mają.
Chodzi mi o taki konkretny wybór kaset audio - jak właśnie w Hey Joe winyli. Zupełnie nie wiem gdzie szukać, na wszystkich olx, allegro itp. też średnio jest to czego szukam  🤔
Potrzebny mi w Wawie porządny dermatolog, taki co ewentualnie powie, że sprawa jest do leczenie a jak nie to do zabiegów u kosmetyczki. Albo kosmetolog??? Znacie kogoś??? Ewentualnie Grodzisk, Sochaczew, Łomianki???

Small Bridge, w LUX Medzie przyjmuje Agnieszka Piątkowska. Polecam, rewelacja.
A czy ktoś może polecić lekarza sportowego z Wwy? Nie znam się więc może szukam niemożliwego, ale najchętniej na Nfz jeśli w ogóle przyjmują w ten sposób😉 Mokotów, ursynów, wilanów, albo gdzies koło metra😉
Ulalala, a czego potrzebujesz? Pieczątki czy czegoś więcej? Bo jak pieczątki to znam 😉

Small Bridge, jak znajdziesz to daj znać, sama chętnie po serii beznadziejnych dermatologów poszłabym do kogoś sensownego. I polecam sprawdzić hormony, u mnie o to w końcu chodziło.
Dzionka wysyłam priv😉
Jeśli chodzi o dermatologa, to trafiłam kiedyś do dr Wasyłyszyna. Diagnozował mi co prawda chorobę Raynauda (kapilaroskopia), ale w ogóle zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Przytomny, myślący.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się