Stajnie w Warszawie i okolicach

Ulalala dziekuję! a jak cenowo ? nie widzę info na stronie, w tereny do Kabat da się jeździć?
czy np. owijki na noc i takie rzeczy są w cenie czy trzeba się dogadać ze stajennymi?
Na 99% 1000zł  Tereny jak najbardziej, kabaty, powsin, dziewczyny ostatnio pod sggw jechały 😉 Terenów jest mnóstwo! Na krótki teren do godziny można i bez zbliżania się do jezdni pojechać😉
Szczerze mówiąc nie wiem jak z owijkami itp, bo raczej nikt tutaj nie zawija na noc, ale stajenni są na prawdę spoko, można się z nimi zawsze dogadać😉
dzięki 😉 w razie czego będę Cię jeszcze męczyła na PW 😉 może któregoś jak będziesz to bym podeszła? mieszkam 10 minut od stajni spacerkiem
Jasne , jak cos to pisz😉 Ja jestem zwykle po 17😉
Podsyłajcie info o Mokrym koniecznie! Stajnia zawsze wyglądała na fajną 🏇
Stałam tam chwilę i rzeczywiście pod kątem infrastruktury była b.dobra. Ciekawa jestem co się tam zadzieje 🙂
Potrzebuje jakichkolwiek informacji na temat stajni Serock (Stajnia Gracja bodajże) w Zalesiu Borowym koło Serocka .Ktoś był,zna właściciela? Sprawa dość pilna ...byłabym wdzięczna za pw  :kwiatek:
hej,
może ktoś wie, ile teraz kosztuje pensjonat w Trzcianach (k/NDM)?
am
hej,
może ktoś wie, ile teraz kosztuje pensjonat w Trzcianach (k/NDM)?
am

1100zł  😉
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
09 marca 2015 19:38
gunia92 w Serocku jest stajnia Lidia z kortem tenisowym jeśli o tą Ci chodzi to moge napisać ,że bardzo fajne miejsce .
Sympatyczni ludzie prowadzą stajnie , stajnia czysta ,lonżownik ,ujeżdzalnia ,jakieś przeszkody . Mi się podobało ,ale nie trzymałam tam konia tylko byłam w odwiedzinach u koleżanki :-)
A ja mam pytanie o stajnie o następujących warunkach:
- przepastne łąki (jak już nadejdzie sezon pastwiskowy) oraz jak najdłuższy pobyt na nich (może być wolnowybiegowa stajnia)
- bardzo dobra opieka (stajenny z dobrym podejściem, wysokiej jakości jedzenie)
- sprzątanie przynajmniej 1 raz dziennie
- podawanie dodatkowych pasz, suplementów i jakieś zakładanie/zdejmowanie derek.
- dojazd dla niezmotoryzowanych
- plac do jazdy, tereny.
najlepiej w niedużej do 30 km od Warszawy i lepiej lewy brzeg.
cena do 750.
Może być na PW.




stajnia Masta😉
Gajara18, w Lidii nie ma nawet najmniejszych szans na wolny boks🙂 ale tu chodziło chyba o ta stajnie  http://www.stajniaserock.zabookuj.eu
Kucyna tak o ta dokładnie ale już wszystko wiem i dziękuję dziewczyną jeszcze raz za informacje na pw :kwiatek:
Witam  🙂  chciałabym prosić o pomoc w wyborze pensjonatu dla konia w okolicach nieporętu (Michałów Grabina,Izabelin,Legionowo).Znalazłam kilka ofert w internecie,ale cięzko odszukać jakiekolwiek opinie na temat tych stajni ew.kilka z przed dobrych paru lat.
Zależy mi na w miare dużych pastwiskach,częstym czyszczeniu boksu  ,częstotliwości oraz "objętości" karmienia , w przypadku potrzeby możliwość podawania suplementów konikowi wstawionemu, dobra atmosfera,mile widziane przeszkody na terenie stadniny.(Nie szukam pałacu ,byle by była zapewniona dobra opieka)
Wymienie te które wypatrzyłam na różnych stronach ,może ktoś z was trzymał w którejś konia lub słyszał coś na ich temat.(wklejam bez opisu)  😉
-Monika Dawidowicz
Michałów Grabina 3
03-253

-Agnieszka Smykowska
Michałów Grabina Kwiatowa 3

- J. Dominiewski
  Izabelin k/ Nieporętu 8
Stajnia Green Grass

-Stadnina Koni Ławra
Łajski Nowodworska 136
Stajnia Green Grass już nie istnieje 😉
O stajni Michałow Grabina u Agnieszki, zapomnij i to szybko. Łajski- kolejka taka, ze nie wiem czy jest szansa na boks w najblizszej przyszłosci
Ok. Dziękuje za pomoc . 🙂.Będę szukać dalej. 🤔 A macie może jakieś zdanie na temat stajni Lidia (na ul.Warszawskiej 44 Serock.)? Lub może znacie jakieś  inne stajnie w mojej okolicy?
dzioeki za info o Trzcianach, będę meczyc dalej-stoi ktoś w Karabeli?
am
KarolinaT, jestem z tych samych okolic i powiem Ci, ze dobra stajnia w okolicach legionowa, tarchomina, Nieporętu to dramat. Jako, ze stoję teraz w Lidii ( stajnie oceniam w samych superlatywach) zapewniam Cię, ze nie ma szans na wolny boks.
famka   hrabia Monte Kopytko
11 marca 2015 07:03
ganga, w Karabeli jest jeden mocny minus brak trawy i padoków
A może znacie jakieś stajnie -radzymin, zalew zegrzyński? 🤔 🙂
KarolinaT może Vena? jest jeszcze stajnia u zająca,ale z opinii innych raczej nie można polecić tej stajni,więc najbardziej to Vena- stajnia u państwa Ziajkowskich 🙂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
14 marca 2015 07:02
A w Venie wypuszczają na pastwiska?
Okolice Legionowa, Nowego Dworu Mazowieckiego masz jeszcze Trzciany i Klucz. w Trzcianach nie wiem czy są wolne boksy, w Kluczu narazie nie ma. O Kluczu mogę napisać na PW, stoję tam ponad 3 lata
Niestety ale w Trzcianach nie ma wolnych boksów
Nasturcja-Renata w Venie to chyba nie ma pastwisk,są tylko padoki jakieś małe?nie jestem pewna bo sporo czasu minęło jak tam ostatni raz byłam 🙂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
14 marca 2015 09:59
może i nie ma  😉 nie wiem Chodziłam tam z koleżanką tylko,żeby skorzystać z hali. Byłam jako osoba towarzysząca 😉

Przypomniało mi się, że na Białołęce jest jeszcze Złoty Koń. Zdaje się, że Averis miała teraz tam trzymać konia?!
Averis   Czarny charakter
14 marca 2015 12:25
Nasturcja-Renata, miała, trzyma i jest zadowola 🙂 Tylko chyba nie ma miejsc, ale to najlepiej dzwonić do właścielki 🙂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
14 marca 2015 16:19
Averis dobrze wiedzieć, że jednam po naszej białołęcko-legionowsko-nowodworskiej stronie jest kilka stajni wartych uwagi 😉
Dziękuje za pomoc 🙂 :kwiatek:
Jest ktoś kto stoi w Klaudyn-Kampinos? Potrzebuje aktualnych opini o pensjonacie🙂
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
15 marca 2015 10:56
KarolinaT, masz jeszcze stajnie Dragon w Radzyminie, w której stoję od 2 lat, pisz śmiało na PW 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się