kącik skoków

A dopiero co mini LL jeździłam...  A już P1
crazy, ja jutro wyciągam płotki i rów na trening, bo w sobotę debiut w P 🙂 Też mam wrażenie, że dopiero co mini LL było 🙂 Koniczynę widziałam na żywo, a jak siwy?
Siwy jak to siwy,  dobry,  ale trochę mi się poodziebil w poprzednim tyg i go oszczędzałam j takie miałam uczucie niedotrenowania, jeździłam tylko 1 konkurs,  wypoczety dziad był i ruszal że mną do przeszkód,  brakowało mi obskakania nabnim trochę
Aristo az też super na 0 p1
anai, postaram sie byc na tym debiucie i coś pofocić. 😉
Jako, że szukajka niespecjalnie chce mi pomóc - jak dokładnie ogarnąć temat zbierania oczek do II?
Rozumiem, że drukuje się kartę zdobywania norm licencyjnych, wypełniam ją sobie i po każdej zerowej Nce wędruje do sędziówki po podpis?
Wzór karty ma cztery pola, rozumiem, że drukuję ją dwa razy?
olek, czy ja wiem? Dawno karty norm nie widziałam na oczy. Wszystkie wyniki lądują w bazie danych.
Niech mnie ktoś poprawi, jeśli jest inaczej, jeśli gdzie indziej są inne obyczaje, ale do swojej dokumentacji, gdyby coś się ew. zagubiło, można sobie w domu wydrukować arkusz z wynikiem. "Zawracać głowę" może warto, gdy konkurs wymaga zaznaczenia bezbłędnego przejazdu, sprawdzić czy zaznaczony.
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
14 marca 2015 18:13
Halo masz rację. Wystarczy mieć wydrukowane wyniki, co można dostać od ręki na zawodach po konkursie. Ważne żeby w konkursach szybkości i o wzrastającym stopniu trudności było wyraźnie widoczne, że nie było błędów na przeszkodach.


A tak poza tym to w piątek właśnie dobiłam ostatnie trzy oczka do B2 ;-) W poniedziałek albo we wtorek będzie już oficjalnie.
Czy ktoś byłby tak miły i polecił mi jakieś ćwiczenia na zwiększenie siły odbicia w skoku ?
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
14 marca 2015 19:45
vicevers dziki, skoki z kłusa, bliskie odbicia, szeregi gimnastyczne.
Dzięki, Eterowa, skoki z kłusa robię ( to mu też dobrze robi na głowę ). Zastosuję też ciaśniejsze szeregi gimnastyczne.
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
14 marca 2015 20:53
crazy super, badzo fajnie się ogląda takie sukcesy. Od poczatku do końca rewelacja 🙂
vicevers dziki, jeśli skaczesz z kłusa to łatwiej będzie Ci z drągami przed przeszkodą 😉 tu (klik) mam filmik z treningu, na którym tak skakałam 🙂
halo, Constantia, dziękuję  :kwiatek:
dziewczyny 28-29/03 miał być Sopot czy mi się to ubzdurało ?  🤔wirek:

czy poza Sopotem za tydzień coś się w pomorskim dzieje?
Za tydzień: 21-22.03 - HZR-B i finały Jump Off.
A potem w kwietniu Kwidzyn 11-12.04 tylko przynajmniej w roboczym kalendarzu PomZJ.
a Kwidzyn halowy czy otwarty?? 🙂
jaskierkowa- stawiam , że halowy 🙂 pewnie pierwsze otwarte zrobi Stado Stg na majówkę? czy się nie podejmują?
Kwidzyn halowy
Libeerte, fajny filmik, zbuduję sobie coś podobnego. Nigdy nie łączyłam folii z drągami - muszę spróbować.
Dzięki 🙂 Akurat folia u mnie jest po to, żeby przyzwyczaić ją do różnych rzeczy pod przeszkodami, bo bardzo się ich boi 😉
alexiss,
Na koniec marca (28-29) miała być Białogóra, ale ponoc odwołana.
11-12 kwietnia halowe ZR Kwidzyn
2-3.05. ZR – Stado Starogard Gd
8-10.05. ZR + ZT – stajnia Runowo
9-10.05. ZR – Hipodrom Sopot
15-17.05. ZO – Hipodrom Sopot
23.05. ZR + ZT – stajnia Brachlewo
30-31.05. ZR – Stado Starogard Gd

Dzięki Klami olśniłaś mnie  :kwiatek:  no właśnie szkoda, że Białogóry nie ma lubię klimat ich zawodów
alexiss, proszę bardzo.
Równolegle jest też Biały Bór. 25-26 kwietnia, potem 16-17 maja.
Białogóra na 100% odwołana. Szkoda bo faktycznie atmosfera super 🙂
Troche lipa, ze pierwsze otwarte to dopiero majowka. Swoja droga, jest gdzies pomorski kalendarz zawodow na ten rok? Bo na stronie zwiazku nie ma. Klami, skad masz te daty?
BlueHorse - graty za wygrane P 😉
Angeel, Ty chyba byłaś w Kaszczorku? To drogę znasz, 18.04 są otwarte, niestety tylko towarzyskie 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
15 marca 2015 21:10
Angeel, jak nie ma jak jest?
http://kitty24.hekko.pl/pomzj/kalendarz/
Ano bylam 😉 Troche nam daleko, zeby do Torunia az jechac na zawody, tym bardziej towarzyskie 🙁

Ktos - ale to jest 2014.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
15 marca 2015 21:24
Angeel, ups 😉
Na głównej stronie PomZj jak zjedziecie na dół to macie w którymś poście z aktualności 🙂
Za życzeniami świątecznymi 🙂

http://kitty24.hekko.pl/pomzj/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się