NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

jaki darmowy prezęt 🙂 rozmyśliłam się więc kasy nie przelałam  proste  zawsze doprowadzam sprawy do końca a to że ludzie są nie moralni i nie normalni przykładowo wykonuję na zamówienie halterki sprowadzam linki we wzory <gwiazdki tęcza itp? ostatnio od niejakiej Aleksandry z  ....  dostałam zamówienie na tęczowy halter ja zamówienie wykonałam zdjecia przesłałąm i na tym zakończyła się nasza konwersacja ... albo jedna revoltowniczka wymieniałam się na  wypinacze za bryczesy wypinacze miały być full nie dość ze przyszły mi dwa rózne wypinacze jeden cob drugi full to jeszcze ten full był zerwany dodatkowo ostrzegam przed Patrycją Zakrętą która wystawia rzeczy w stanie niemal idealnym a następnie no cóż jak dochodzi do transakcji do domu przychodzą "graty " wiele w życiu spotkałąo mnie oszustw na revolcie ale staram sie o tym zapomnieć dopiero teraz znalazłam ten wątek i będę tu skrobać za karzdym razem gdy coś takiego się zdarzy
patiusia999, jak już chcesz tu coś "skrobać", to chociaż naucz robić się to tak, żeby inni mogli cokolwiek z Twojego bełkotu zrozumieć. Interpunkcja i ortografia są bardzo przydatne.
hola hola ale jak laseczka prosi o pobranie to z czego ja mam jej wyczarować 'taniej'? NAJTAŃSZA PP kosztuje 17,55 zł..

a zresztą olać to..  😉
smarcik, ale ja też wysyłam paczki 😉 więc wiem jakie są ceny . Pakuję w koperty bąbelkowe i u Nas za darmo ich nie dają ale i tak uważam że wysyłka 20zł to dużo 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
15 marca 2015 19:04
Angela, przeczytaj post nad swoim... 3zł koperta (czy tam inne opakowanie) + 17zł za pobranie daje 20zł i NIJAK tego nie przeskoczysz... Rozumiem, że ktoś może zapytać, czemu wysyłka tyle kosztuje i poprosić o list zwykły zamiast priorytetowego, ale żeby negocjować cenę wysyłki, życząc sobie jednocześnie paczki pobraniowej, ubezpieczonej i najlepiej ekspresem? Litości, w sklepie internetowym też tak robi?
Facella, przeczytaj prosze ze zrozumieniem moje posty. Zarzucasz mi jakieś negocjacje a ja tylko napisałam że 20zł za wysyłkę naczółka czy kantara to troche za dużo 😉 i to wszystko a także to ,że znam ceny wysyłek bo też sprzedaję.
Nie wysyłam za pobraniem bo mnie taka forma nie interesuje.
Wysyłam też kurierem i też wiem jakie mają ceny więc po co ta czepliwość.
Paczka z kantarem czy nawet owijkami to koszt 11zł 😉 a karton za darmo dostanie się w sklepie lub można zawinąć w reklamówkę i ładnie bezpiecznie okleić.
9.50 opłacona przesyłka (karton+opłata) jak wysyłasz książki z rejestrowaniem przesyłki i powiadomieniem na sms.
Mowa u dużej książce a mniejsze wejdą dwie 😀
Napisałam też że raz nadpłaciłam 10zł bo zapakowałam ochraniacze na gabaryt B i gość kupujący nie zwrócił mi za dopłatę wiec też bywam stratna.
Angela, off topic, ale oświeć mnie, bo na serio nie wiem, jak się wysyła paczkę za 9,5? Dość dużo rzeczy wysyłam i zawsze liczą mi za paczkę priorytetową co najmniej 11zł (i to mega lekka), a za list polecony owszem czasami 9,5, ale jak przekracza grubość 2cm, to już jest gabaryt B i też 11zł. Jeśli książka, to musi być bardzo cienka, jeśli dodając kopertę bąbelkową lub kartonik, ma być poniżej 2cm grubości... Wychodzi na jedno, czy list, czy paczka.
kenna, paczka zwykła, czyli ekonomiczna a nie priorytet. Jak najbardziej do 1 kg można się zmieścić w 9,5. W moim przypadku wszystkie były na drugi dzień i tak u odbiorcy (ewentualnie po 2 dniach).
Osobiście jak coś sprzedaje, to daje kupującemu wybór, czy chce taki czy inny sposób wysyłki.
A.. sorry, ja zawsze wysyłam poriorytetem, bo ktoś kiedyś mi powiedział, że takie paczki pewniej dochodzą (jak pracowałam w firmie wysyłkowej, to szef miał "chody" u pań z poczty i jedna z nich powiedziała, że warto słać priorytetem, bo te paczki są poddawane zupełnie innym procedurom, nie wiem dokładnie o co chodziło, ale że idą inną drogą i są pewniejsze). Tak się zafiksowałam na tym, że zapomniałam w ogóle, że coś takiego jak paczka ekonomiczna/zwykła, istnieje  😁
Priotytet jest na drugi dzień a polecony na trzeci 😉
Oj bardzo rzadko wysyłam priorytet ale polecony zawsze.
Nie chce mi się szukać kwitków ale porobiłam bym Ci skany pieczątek i cen jakie poczta nalicza.
U nas też nie mierzą że gabaryt B od 2cm ale od wagi.Za B zapłaciłam jak paczka miała 50cm długości i 15 szerokości.Może co miasto to każda poczta ma swoje wymogi 😉


Angela, ale paczka nie może być polecona. Kiedyś mi to Pani na poczcie wyjaśniła. List priorytetowy czy ekonomiczny jest nierejestrowany, żeby był rejestrowany musi być polecony. Ale paczka jest ZAWSZE rejestrowana. Więc nie można wysłać jej poleconej.

Ja też zawsze wysyłam paczki priorytetem, już nawet wolę dopłacić z własnej kieszeni te głupie 1,50
Czym innym jest paczka pocztowa,a czym innym list. Paczka pocztowa może być ekonomiczna lub priorytetowa (pomijam już paczki 24, 48 i inne) i zawsze jest rejestrowana. Zawsze można ją śledzić przez stronę poczty. List może być zwykły ekonomiczny lub priorytetowy - jest to wtedy zwykły list pocztowy, nierejestrowany. List może być też polecony - i wtedy jest rejestrowany. Druk do wysyłki paczki pocztowej i listu poleconego jest różny 🙂
I może być też polecony priorytetowy i ekonomiczny i częściowo można go śledzić😉
Dlatego pisałam że wysyłam w kopercie bąbelkowej i polecone aby była rejestrowana.Wiem jaka jest róznica pomiędzy paczką ,listem poleconym i priorytetem.Sam priorytet bez poleconej jest tyle samo wart co list zwykły.
Nigdy mi nie zagineła wysyłka ale też nie wysyłam bez rejestrowania przesyłki -czy to list czy to paczka.Poprostu.
Musi być za poręczeniem odbioru -list ,paczka -nie ma znaczenia ale jest to zarejestrowane.
[kenna] da sie wysłać za 9,50.
Usługa nazywa się paczka MINI. Koszt 9,50 z kartonikiem. Powiadomienie sms itp. Fajna usługa w sam raz na mniejsze rzeczy. 
[s]Chciałam powiedzieć że Monika Flis z biłgoraju znów oszukuję. Na allegro teraz ma nick zagumniestajnia i po kupieniu od niej derki kontakt sie urwał, juz troche czekam na tą paczke i zaczynam się denerwować. Może ktoś podpowie jakiś sposób na ta Panią?[/s]
kamakamakama ja u niej nie dawno zrobiłam zakupy, paczki przyszły strasznie szybko i wszystko było zgodne z opisem 🙂 W razie czego napisz do niej na fb 🙂 Po nazwisku znajdziesz 🙂
a masz może jej fb? bo niestety wyświetla mi się 8 osób o tym samym imieniu i nazwisku i nie wiem która to dokładnie. Kupowałaś od niej na allegro?
Poprzez fb kupiłam 🙂 Monica Maryśka Flis  :kwiatek:
hola hola ale jak laseczka prosi o pobranie to z czego ja mam jej wyczarować 'taniej'? NAJTAŃSZA PP kosztuje 17,55 zł..

a zresztą olać to..  😉


Ja jakos widzialam za 13 zl pobranie... wiec za 17 nie jest najtansza  🏇 😜
Sprawa wyjaśniona 😉
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
18 marca 2015 11:08
Dancer128, ale to chyba nie jest cena dla zwykłych klientów PP, a osób, które mają podpisane umowy z pocztą.
ed
Dancer128, ale to chyba nie jest cena dla zwykłych klientów PP, a osób, które mają podpisane umowy z pocztą.


Ja nie mam zadnej umowy podpisanej 😉 A i przzepraszam za blad i najtansza jest za 14,50 a jak sie wezmie z odbiorem na poczcie to wychodzi prawie tyle ile zwykla paczka priorytet bo 12 zl z groszami, wiec mozna pokombinowac i da sie. A ja mam tak jak Angela, ze jak widze ze czaprak 30 a przesylka 20 zl i nie da sie negocjowac to az odechciewa sie kupna  😉
Która kosztuje 14,50? Podaj nazwę bo nie widzę, znalazłam tylko tą z odbiorem na poczcie ale jest za 15,05 zł (czego zresztą nigdy nie sprawdzałam i zresztą się tym nie interesowałam gdyż wątpiłam aby ktokolwiek chciał odebrać na poczcie, ale zawsze kierowałam się dobrem kupującego - chcesz za pobraniem, proszę bardzo, chcesz priorytet, proszę bardzo priorytet, zawsze według cennika PP)

btw wprowadzili nowe zmiany - jak była opcja że płatności za wysyłkę paczki ponosi kupujący, to teraz sobie wymyślili że trzeba dopłacić kolejne 4,5 zł korzystając z tej usługi
Która kosztuje 14,50? Podaj nazwę bo nie widzę, znalazłam tylko tą z odbiorem na poczcie ale jest za 15,05 zł (czego zresztą nigdy nie sprawdzałam i zresztą się tym nie interesowałam gdyż wątpiłam aby ktokolwiek chciał odebrać na poczcie, ale zawsze kierowałam się dobrem kupującego - chcesz za pobraniem, proszę bardzo, chcesz priorytet, proszę bardzo priorytet, zawsze według cennika PP)

btw wprowadzili nowe zmiany - jak była opcja że płatności za wysyłkę paczki ponosi kupujący, to teraz sobie wymyślili że trzeba dopłacić kolejne 4,5 zł korzystając z tej usługi


Juz rozumiem. Bo Pani jeszcze bierze potwierdzenie które kosztuje 50 gr wiec 15,05 -0,50 = 14,55 i wszystko jasne. Ale to i tak o te 2,5 zł mniej. Dla jednego to nic a dla drugiego bułka na drugie śniadanie bez które nie przeżyje  😉
Ale jakie potwierdzenie za paczkę? Potwierdzenie paczki polega na wyjęciu jednej kopii z blankieciku, który sami wypełniamy.

Dla jednego to nic a dla drugiego bułka na drugie śniadanie bez które nie przeżyje

I dlatego kupuje nowe ochraniacze za 300 zł, albo czaprak za 50 zł i kłóci się o te 2,5? Szczerze wątpię 😉
drabcio, podejrzewam potwierdzenie doręczenia (sms-em)
Przestrzegam przed osoba: Sebastian Radwańczyk z Grodziska Mazowieckiego. Sprzedaje ksiazki. Kupilam ksiazke, wyslalam pieniadze, mialam dostacc numer paczki, zablokowal mnie na fb. Nie wiem czy gosciu ma profil na re-volcie.  Zlodziej i oszust!
drabcio, podejrzewam potwierdzenie doręczenia (sms-em)

Nie. To z pewnością nie to gdyż jest to usługa jeszcze dodatkowo płatna.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się