Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

alexiss, zdecydowanie zostaw! Kontrastowa lamówka dodaje uroku 🙂
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny za radę  :kwiatek:  myślę, że zostanie. Może w najbliższym czasie pokażemy się Wam w kompleciku z nausznikami 🙂
wątek zamknięty
alexiss podpisuję się ręcyma i nogyma by go zostawić! 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
14 marca 2015 10:08
alexiss, jakby nie ta lamówka, to by było strasznie mdło 😉
wątek zamknięty
alexiss, jakby nie ta lamówka, to by było strasznie mdło 😉


tak, chciałam taki czaprak żeby tylko lamówka była odznaczająca się , ale nie wiedziałam że ten model ma AŻ taki pomarańcz niczym kamizelka odblaskowa  😀
wątek zamknięty
alexiss, na gniadego 🙂  z jednej strony granat już mamy, a z drugiej nie wiem czy ta fuksja nie jest zbyt różowa  😁

wątek zamknięty
Blondyna ja bym brała granat. Ja też mam gniadego konia i właśnie czapraki w kolorze fuksji i granatu. W niebieskim wydaje mi się "dostojniejszy"  😉
wątek zamknięty
Blondyna, różowy jest super 😉 Ja bym wzięła fuksję
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
15 marca 2015 07:46
Blondyna, na wiosnę wzięłabym zdecydowanie fuksję 🙂

alexiss, ojtam, ojtam 😁
wątek zamknięty
Czy ktoś wie, gdzie dostanę ten czaprak: https://www.equishop.com/pl/czapraki/4963-czaprak-ely-coolmax-wu14.html#/rozmiar-jumping
w kolorze czarnym, ewentualnie niebieskim - skokowy? Jest piękny, ale nigdzie już nie mogę do znaleźć  🍴
wątek zamknięty
Dziewczyny, czy któraś z Was widziała owijki Eskadron, z kolekcji NG zima 2014 kolor olive full? Szukam i szukam ale coś nie mogę namierzyć 🙁
wątek zamknięty
wziełabym granat, ten róż ma moja koleżanka i nie jest mocno krzykliwy (chyba że już sprany  😀 ) 🙂



alexiss, na gniadego 🙂  z jednej strony granat już mamy, a z drugiej nie wiem czy ta fuksja nie jest zbyt różowa  😁


wątek zamknięty
alexiss, zostawiaj!  😍

Dziewczyny potrzebuje pomocy.. 🙁  Powiedzcie mi, jakie są najlepsze kaloszki z futerkiem (takie żeby były dostępne w rozmiarze L)?  Mialam FP, ale szybko się niszczyły, a BR zawsze muszę jednego zgubić na parkourze.  😡
wątek zamknięty
lalasatan Ja polecam i od wielu lat używam kaloszy Mustang, mają bardzo mocne rzepy, futro puszyste i bardzo trwałe, no i można prać w pralce bez problemu. 🙂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
16 marca 2015 07:00
tez polecam Mustanga  :kwiatek:
wątek zamknięty
lalasatan obecnie mam Horze z futrem i mogę spokojnie polecić. Rzepy bardzo mocne, muszę się trochę namęczyć żeby je odpiąć. Futro tez super.
Rozmiar XL wypada jak L mustanga.
wątek zamknięty
Gdzie znajdę czarny czaprak z różowa lamówką?  👀
Na caval mnie poniosło i kupiłam dla mojego chłopca różowe owijki i musze jakoś to rozbić, żeby nie wyglądał jak cukiereczek  🤣
wątek zamknięty
eskadron,cotton black z lamówką z kolekcji mauve coś tam ma różową lamówkę (pastelową)
wątek zamknięty
TheWunia - czaprak wspomniany przez DressageLife. Możesz też coś caballowego zmajstrować. Tu masz ciemnoszarego schockemochle z różowymi wstawkami. Wydaje mi się też, że któryś FP Opal był ciemny (chyba brązowy) z różową lamówką 🙂
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
16 marca 2015 12:34
alexiss, widzialam w weekend ten potnik na zywo i ja bym zostawila, jest bardzo ladny 🙂

Nirv, to jest ten z nowej kolekcji? Tez Ci sie tak pod siodlem slizga jak posmarowany maslem?
wątek zamknięty
A mnie w końcu udało się skompletować fuchsia z bloom  🏇 nawet czapraczek i derka z metkami  😍
wątek zamknięty
lalastatan, kujka -dzięki za opinie, zostaje  :kwiatek:
wątek zamknięty
Kitty, piękne! Ja niestety na łogra nie założę różu ;P Dasz zdj twoich niciaków? chce je zobaczyć  🏇
wątek zamknięty
To prawda że pady Yorka są takie krótkie? 🙁
Pojechałam dzisiaj do sklepu z zamiarem kupna padu, a pani powiedziała, że pasują tylko do skokówek i wszechstronnych, ewentualnie ujeżdżeniówek ze skracanymi tybinkami i jeżeli mam standardowe tybinki to kicha. Moje siodło jest dość duże w każdą stronę, więc zrezygnowałam i kupiłam tego hkma, ale nie jestem do końca zadowolona bo marzył mi się ten złoto/beżowy York

Nie wiem czy go jutro po przymiarce nie wyślę dalej w świat...
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Za duże zdjęcie
wątek zamknięty
TheWunia, a caball?😉
wątek zamknięty
Ja chyba nie powinnam wchodzić do tego wątku, zaraziłam się  🤣 Leci do mnie Eskadron iceblue  🤬
wątek zamknięty
Chyba będe faktycznie musiała wykombinować z tym caballem. Ten eskadron jest fajny, tylko róż jest pastelowy, a te moje do żarówy 😉
Pasowałaby ten nowy eskadron big squere, tyle że jest ciemno granatuwy, a nie czarny  🙁

Ale dzięki za linki  :kwiatek:
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
16 marca 2015 19:11
kitty, fajny róż 🙂

Ramires, widziałam pady Arwila z Yorka i są króciutkie, także reszta też może być maława...
wątek zamknięty
Ramires- śliczny ten Hkm! Co to za model i jaki to kolor?
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny za rady!  :kwiatek:

Wrzucam komplet ebony platinium, jestem w nim zakochana po uszy.  💘
Niestety telefonowe fotki. 🙁




wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.